Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laris2

    aktív tag

    válasz Sensut #16614 üzenetére

    Ezt a végleges OGSR verziót nem ismerem, talán valamikor ránézek. Arra emlékszem, hogy nem sokat kellett az OGSE fordításán módosítanom, hogy jó legyen az OGSR verzióhoz is. Az a helyzet, hogy egyáltalán nincs kedvem játszani, egy stalkerral sem, kivéve a Reborn-ot. Az NLC 7-et is abbahagytam, pedig elég jól belehaladtam a fordításába. A Reborn Istok-ot is csak kíváncsiságból olyan formában játszom, hogy egy teljesen kezdő végig tudná-e játszani. Az az ahol nem fontos kihagyom a nagy csatákat a mutánsokkal, zombikkal. (más ellenfél nem is nagyon van) Valamint csak azokat a küldiket teljesítem, amik fontosak hogy meglegyen a szükséges felszerelésem, és az a pár doksi ami kell. Ezzel kihagyom a sok fölösleges küldit, és csak a nagy feladatokra koncentrálhatok. Elvileg nagyon hasonló játék mint a Fotográf, itt is átjárókat területeket kell felfedezni, főleg a földalatti pályákat. Ez kb a játék kétharmadát érinti, és utána kezdődik az igazi történet. Ha érdekel írhatok egy végigjátszási sémát, amíg benne vagyok a témában.
    Dhampir Az OGSE-t annak idején egy régi Gainward 76000 GT-vel játszottam probléma nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák