Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Xblades #1834 üzenetére

    Hmm, akkor már biztos nagyon vaksi voltam tegnap este. Próbáltam sasolni a zavarosban, de nem vettem észre, pedig a dx11 is be van kapcsolva. Na majd ma este nekifutok mégegyszer. A vadkanokat csípem, egyet-egyet lövögetsz a fejére és elfordul mielőtt hozzád érne, inkább azt a pszí löketeket bombázó haversrácot utáltam az elején, amikor elindultam a kiégett farmhoz, csak úgy körülnézni és pont jött egy kitörés és csak egyetlen barlang volt a közelben, amiben egy ilyen fészkelt. A harmadik gránáttól döglött csak meg, vagy kétszer újra kellett töltenem a játékot, mert először fegyókkal próbálkoztam, de odavert egyet az agyamra és a barlang egyszínű falától hírtelen nem vágtam merre állok, mire magamhoztértem kaptam a következőt, feküdtem, borultam, még gránátokkal is stresszes volt, hátrálni kellett két gránát között, hogy ne tudjon messziről megbuzerálni. Kellemetlen egy forma.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák