- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nem lett arányos a fogyókúra
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- iPhone topik
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Apple Watch
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Íme az új Android Auto!
-
Mobilarena
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
priti
addikt
Nahh, elhagytam a zónát. Mit mondjak, olyan nagyon nem vágyom vissza. Ennyi nem csak elég volt a stalker-ből, de már sok is, még mindig harmat gyenge a játékmenet és rengeteg az ismétlődő épület, de a történet nem volt olyan rossz végülis. Mondjuk ha már ilyen minden sugárzik a radioaktív szennytől című történet, akkor részemről inkább Fallout, de végülis elfért ez a stalker is, emészthető, de olyan oroszosan szar ez a játék.
-
priti
addikt
válasz
Májsztró #1940 üzenetére
Jahh szerintem is egy rakás szar a sörét. Nagy a szórása így csak rövidtávon hatékony, de tod ki engedje közel ezeket a dögöket, hogy ott össze-vissza karmoljanak és leharcolják a páncélom, amikor annyi a géppityuba a lőszer, mint a szemét és egy akármilyen taktikai távcsővel már középtávről el lehet kezdeti potyogtatni a fejeseket a dögökbe ahogy futnak feléd, el se ér hozzám már fekszik, sokkal stresszmentesebb. Akkor tudnak megkarmolni, ha négyen vannak, úgy az egyikre már nem jut időm. Inkább cipelek a sörétespuska+sörét súlyában extra töltényt a géppityukhoz, tök egyértelmű. Most azért a nagyonritka alkalomért amikor tényleg hasznát lehetne venni fölösleges cipelni, ahhoz túl nehéz, hogy ezt a luxust bevállaljam, utálom ha nem tudok futni.
-
priti
addikt
válasz
Májsztró #1910 üzenetére
Én soha nem használok sörétest, a mutánsokat is elkezdem lőni messziről távcsövessel. Azt a dögöt egyébként én úgy nyírtam ki, hogy beálltam a szervízaknába ahová nem jön oda buzerálni (nem értem miért nem, mindegy) és onnan dobáltam rá a gránátot, örültem hogy végre eldobálhattam valamire, mert eléggé tele volt a zsákom és nehezek ezek a krumplik, persze rohangált össze-vissza, így a nagyját kvázi mellédobtam, de csak megmurdelt úgy 10-15 gránát után, a fene se számolta.
-
priti
addikt
válasz
keratom #1913 üzenetére
El ne kezdjétek a vakítást, hogy a win7 lassú. Nálam tökéletesen megy fullban win7 64bit alatt 1920x1080-as felbontásban DX11-el, AA nemtom be van e kapcsolva majd este megnézem ha érdekes, én le szoktam szarni, mert az LCD TV-n nem sok látszik belőle, szóval ha be van kapcsolva, akkor csak véletlenül hagytam úgy. Persze kérdés, hogy a játék motorja mennyire jó hatásfokkal használja a két GPU-t a CFX-ben, de ha kevésbé akkor az szinte olyan, mint ha csak egy 5770-et használnék ami nagyjából egy kategória a 4870-el ami a textúrázást illeti, szóval max az lehet, hogy a win7 több rendszermemóriát zabál és abból vagy a 2GB-al nagyon a határon, így a játéknak már túl kevés marad, ha a win7 jóllakik. De ez nem új, hogy a 2GB már kevés. Lassan amúgy a négy is, a STALKER-hez hasonló stílusú METRO-hoz például 8GB RAM van az ajánlott konfigban, jó persze lehet hogy ott már 3D is lesz és amiatt, de azért sejteti, hogy nem esik hanyatt a négytől se.
Az XP-t felejtsétek el játékhoz, azzal, hogy nincs benne a DX10 se már nagyon elavultnak számít és mára már tényleg sokkal szebbek a játékok dx10-dx11-ben, mint dx9-ben. Magatokkal szúrtok ki, ha ott a jó VGA a gépben és mégis a dx9-et nézitek, azért az a 2GB ram ami még kéne a boldogsághoz a meglévő kettő mellé, hogy tudjatok végre oprendszert váltani már nem olyan hatalmas összeg használtan itt az aprókban. A win7 meg tényleg rendben van, méltó utódja az XP-nek.
Aki viszont még mindig dx9-es VGA-val halászik a zavarosban arra nem vár más, csak diavetítés. Aki sokallja a hardver árakat annak ott a konzol, ezzel szerintem zárjuk rövidre. -
priti
addikt
válasz
Májsztró #1899 üzenetére
Az alkoholista technikus csinálja meg, tudod a vodkagyáros azon a romhajón. Igazi kéziágyú, kézbevettem, bahh, a fél képernyőt kitakarja
A zoom is elég durva rajta. Jó csúzli
Mondjuk a kódkártyás helyen a háziállat után mire rájöttem hogy kell bejutni, mentem egy-két kört ...ezt a gyökérséget...
-
-
priti
addikt
Lehet nem arra gondolsz én annyira tüzetesen nem néztem át a környéket, lehet nincs másik és egyre gondolunk, de ez végülis nem a farm alatt van, ha délről mész a farmhoz, akkor a térképen a farmtól jobbra van a bejárata, a közút alá van fúrva, ha nincs a kitörés szerintem meg se találom.
-
priti
addikt
válasz
Xblades #1834 üzenetére
Hmm, akkor már biztos nagyon vaksi voltam tegnap este. Próbáltam sasolni a zavarosban, de nem vettem észre, pedig a dx11 is be van kapcsolva. Na majd ma este nekifutok mégegyszer. A vadkanokat csípem, egyet-egyet lövögetsz a fejére és elfordul mielőtt hozzád érne, inkább azt a pszí löketeket bombázó haversrácot utáltam az elején, amikor elindultam a kiégett farmhoz, csak úgy körülnézni és pont jött egy kitörés és csak egyetlen barlang volt a közelben, amiben egy ilyen fészkelt. A harmadik gránáttól döglött csak meg, vagy kétszer újra kellett töltenem a játékot, mert először fegyókkal próbálkoztam, de odavert egyet az agyamra és a barlang egyszínű falától hírtelen nem vágtam merre állok, mire magamhoztértem kaptam a következőt, feküdtem, borultam, még gránátokkal is stresszes volt, hátrálni kellett két gránát között, hogy ne tudjon messziről megbuzerálni. Kellemetlen egy forma.
-
priti
addikt
Aknamezőn hogy kell átkelni stresszmentesen? Elértem ahhoz a helihez, amihez a mezőn át visz az út és egy aprót fájdalmas így csak bátorságból, röviden ellobbantam, mint avartűzben a falevél, persze még a hullámra is rárobbant egy... isteni.
-
priti
addikt
Nem tré, fogtam elmentem a szennyvíztisztítóhoz, kinyírtam mindenkit és ott a távcsöves csúzli készre szerelve, tököm fog ott boltolni filléres szarokkal napokig, csak ha úgy is erre vagy ráutalva, akkor a szarnak van ott a technikus gyerek értesz, ezzel csak olyan, mint ha ott se lenne, ettől nem lesz jobb a játék, csak még azt is kiveszik vele ami benne van. Amikor a stalkerektől, akiknek a kaját viszed elhozod a szerszámokat és odaadod a szerelőnek mondhatná azt, hogy cserébe megtanít szerelni aztán kész. Úgyis csak az elején játszik, játszana. Még sehol nem tartok, de már most bőven elég az, amit az utamba kerülő áldozatoktól elszedek, szóval később meg már ezért nem fog kelleni, akkor meg minek.
A notit amit a szennyvíztisztítónál találsz oda kell adni később esetleg valakinek, vagy az csak annyi, hogy elolvastam a mélt? Ha nem kell eldobom a csába, 3 kg. Ígyis keményen beszívtam, mert nem vettem észre, hogy van nálam 14 üveg vodka aztán csodálkoztam, hogy alig bír el valamit a dzsoni, erre most látom, hogy van nála egy rekesz szesz, pöppet izzadt tőle
-
priti
addikt
válasz
Xblades #1813 üzenetére
Hjó nem azt mondom, hogy nem játszom vele, mert így van, de ez is mi, hogy kettőt lősz vele és "túl rossz a fegyver állapota az eladáshoz", és megjavíttatni persze többe kerül, mint amennyit a tökéletes ér, ez is csak arra jó, hogy ne legyen pénzed. Nehogymár ne vegye meg valaki olcsón a gépfegyvert, ha csak egy fostos pisztolya van, annyira életidegen elcseszése ez egy játéknak. Teljesen stresszmentesen elveszek pár hullától pár fegyvert és eladom, ez alap kéne, hogy legyen szerintem. Mindegy együtt lehet élni vele végülis csak ezek nem értem, hogy mire jók, ettől miért lesz jobb a készítők szerint, elképzelésem sincs.
-
priti
addikt
válasz
Xblades #1801 üzenetére
Hjajj
A felesleges bonyolításokat nem csípem, ettől nem lesz jobb a játék csak unalmasabb, mehetünk vissza minden szarért a szerelőhöz, vagy tehetünk mindegyik fegyóra távcsövet
Legalább vették volna akkor vissza a fegyveramortizáció intenzitását. Áhh, ezen is csak rontani sikerült. Mondjuk még mindig jobb, mint egy cső FPS és a magyarítás is jó lett.
-
priti
addikt
Helo
Mi számít fecskefarkú fegyónak? Én azt hittem, hogy az alap AK az az, távcsövet szerelnék fel, de akkor arra nem lehet? Nem úgy van hogy a kezedben lévőn jobb gomb, majd ott kéne lennie a távcső felszerelése menünek?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Apple asztali gépek
- Mielőbb díjat rakatnának a görögök az olcsó csomagokra az EU-ban
- Óvodások homokozója
- Synology NAS
- Spórolós topik
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7700X Processzor!
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8-16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest