- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Bluetooth-headsetekről általában
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- MediaTek lapka köré épülne a Galaxy S25 FE?
- iPhone topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Fotók, videók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
Blue meth
senior tag
válasz
grasshun #1691 üzenetére
Mondjuk igaz, 2 évente cserélek telót, ez a nagy akksi el se jut odáig valszeg.
@hjtz4t3wrseg
Ne haragudj de olyan butaságokat kérdezel
Nyilván 100 ezer helyen olvastam/néztem róla tesztet, mindenhol jókat írtak róla. Olvastam az itteni topikot, nyilván itt is mindenki jókat írt. Az, hogy valakit zavarnak ezek az apró bugok, teljesen egyéni preferencia kérdése. Lehet hogy a tesztírókból 10/9-et nem zavartak ezek a hibák, engem picit zavarnak. Nincs ebben semmi meglepő. Tudod, van az a mondás hogy a puding próbája az evés... remélem ismered.
Ja, és így is nyugodtan alszok. Mondtam már, zavarnak picit ezek a dolgok, de meg lehet szokni, együtt tudok vele élni. Összességében egy jó kis telefon, egyedül ez az akksi dolog kiábrándító kicsit egy ekkora teleptől. Illetve főleg az éjszakai készenléti merülés.
Viszont én nem mókoltam rajta semmit, nem is fogok, nem vagyok ez a fajta, sosem érdekeltek ezek. Bekapcsolom, használom, működjön. Nálam ennyi a lényeg.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Kamerában lép szintet a Xiaomi egyik legambiciózusabb telefonja, ám kamerában maradt a legtöbb tér a fejlődésre, ezúttal pedig az ár/érték mutató sem stimmel.
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R3 2200G 8GB DDR4 250GB SSD 500GB HDD GTX 1050Ti 4GB Zalman T6 Zalman 500W
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT Rampage SHIVA Zalman 600W
- AKCIÓ! ASROCK H310CM i5 9600K 32GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD RX 5700 8GB Rampage SHIVA FSP 600W
- Lenovo ThinkStation P520 Workstation! W-2145, 64GB, 512 SSD /Quadro - Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest