Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2018-02-20 21:21 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
l.kiss
tag
Gratulálok!
Elárulod milyen ROM-ot használsz?
A mobilnet működik vagy csak wifi? -
shun
csendes tag
Csak, hogy ne árválkodjon ez a fórum: Természetesen sikerült visszahozni a használatba a jó kis Mi4c-t. Azóta kapott egy új akksit és pár ROM-ot már túlélt. Most fogok újra ROM-ot cserélni kicsikémen. Teljesen jól működik még mindig. Jó telefont csináltak a kínaiak!
-
Thumas
tag
Üdv
Kinek milyen utód jött be? Kettő van még üzemképes ebből a típusból. Egyik csak diagnosztikára "carly" másikat most is használom. Néznék utódot, elvárás: semmi csicsa, nem kellenek a felbontások az ezer pixeles kamerák, stabil gyors a Gps fontos, hogy jó legyen.
Lehessen telefonálni vele.Üdv,
Imádtam, legjobb Xiaomi telefonom volt, de sajnos összetörtem. MI A1-re cseréltem lassan három éve. Most már azt cserélem MI 10 pro-ra. De azóta is sajnálom hogy összetörtem ezt a telefonom.
-
shun
csendes tag
Formatálás megvolt, telepítés sikeres. Ezek után is csak TWRP indul.
-
shun
csendes tag
-
shun
csendes tag
Köszi! Most néztem fastboottal, nincs zárva a bootloader. Kipróbálom a formatot.
-
g_g_g
őstag
Bootloadert nem zárja vissza a gyári visszaállítás, illetve ha visszazárta volna a TWRP sem lenne elérhető.
Nem tudom ennél a telefonnál volt-e ilyen opció, de nézd meg a TWRP Wipe menüjében van-e format data opció, ha igen, akkor csináld meg és utána próbálj telepíteni. -
shun
csendes tag
Helló!
AICP 13.1(8.1) van a telefonon. Csináltam egy gyári visszaállítást és csak TWRP indul el.
Lehetséges, hogy bootloadert bezárta gyári visszaállításkor? Megpróbáltam másik ROM-ot feltenni TWRP-ben, sikerült is, de system reboot után TWRP indul csak. Mit lehet ilyenkor tenni? -
Schimi070
csendes tag
Ha valakit érdekel egy jó kijelzővel , de rossz procival levő telefon, még az aksi is használható, és használatlan bőrtok, annak a tok árában oda adom. Tudom ez nem az hardverapró, de hátha tudja még valaki hasznát venni.
-
albundy87
csendes tag
Üdv
Kinek milyen utód jött be? Kettő van még üzemképes ebből a típusból. Egyik csak diagnosztikára "carly" másikat most is használom. Néznék utódot, elvárás: semmi csicsa, nem kellenek a felbontások az ezer pixeles kamerák, stabil gyors a Gps fontos, hogy jó legyen.
Lehessen telefonálni vele.szia, nekem betört kijelzővel is megy csak forgatni kell a telefont amolyan tartalék telefonnak bőven megfelel . samsung a40 lett az utódja . szerintem bőven megfelel egy átlag felhasználónak. gps megy rendesen sygic et használva, kamerája is vállalható képet készít , van nfc és nem egy féltégla!!
-
XtremLor
őstag
Mi 9t nyuzok egy jo ideje, paromnak most poco x3 vettem 6/128 nfc 60-ert a ketto telefon kb hasonlo hardver etc....
Mindkettő ar/erteke jo volt vetelkor szerintem. -
l.kiss
tag
Üdv
Kinek milyen utód jött be? Kettő van még üzemképes ebből a típusból. Egyik csak diagnosztikára "carly" másikat most is használom. Néznék utódot, elvárás: semmi csicsa, nem kellenek a felbontások az ezer pixeles kamerák, stabil gyors a Gps fontos, hogy jó legyen.
Lehessen telefonálni vele.Szia,
Kb 10 napja cseréltem le a kiváló Mi4C-t (2/16) egy LG Velvet-re. Mivel a párom egy ideje ez utóbbi típust használja, ezért nem ért váratlanul a készülék méretének növekedése.A csere okai:
- az akkut egyszer már cseréltem és ismét kezd kimúlni
- navigációra korlátozottan alkalmas az Mi4C
- software biztonság
(itt arra gondolok, hogy az általam használt Pixel Experience custom rom biztonsági frissítése nem megoldott)
- egyre paranoiásabb vagyok az adataim használatával kapcsolatban, a modernebb rendszer talán védettebb
- és jó akcióban jutottam az újhoz...A fényképező az Mi4C-ben is megfelelt számomra, a tárhelyet pedig egy MEGA account-tal bővítettem.
És azzal is tisztában vagyok hogy az Mi4c-vel búcsúzom a "szabad" rom használat világától is.Sok sikert az utód kiválasztásához!
-
dody07
tag
Üdv
Kinek milyen utód jött be? Kettő van még üzemképes ebből a típusból. Egyik csak diagnosztikára "carly" másikat most is használom. Néznék utódot, elvárás: semmi csicsa, nem kellenek a felbontások az ezer pixeles kamerák, stabil gyors a Gps fontos, hogy jó legyen.
Lehessen telefonálni vele. -
XtremLor
őstag
Tiszaujvaros fele ha jar ismeros v te akkor megnezem.
Vasarnap voltam pont Debrecenbe.... -
foxymaci
senior tag
Sziasztok!
Jó pár hétre használnom kell a telót , ami amúgy még mindig tök jól müködik, viszont nincs hozzá tokom.
Nincs valakinél elfekvőbe egy?
Debrecen-Hajdúszoboszló vonalon el mennék érte vagy posta.
Előre is köszi
-
Ayg0
senior tag
A WayteQ szerintem nem forgalmaz hozzá, mert amúgy kínai belpiacról kiszivárgott termék. De ha forgalmazna is,
arany... Izé, akarom mondani gyémánt árban adnák...
Egyértelműen Ali...Apropó, találkozott már valaki olyan "effekt-tel" a képernyőn, hogy a káva mentén egy csíkban valamitől mintha megégett(?)/megbarnult volna a kijelző? Nálam bal felső sarokból indulva szépen, komótosan terjed lefelé, pedig elvileg a töltőnek sincs ott alkatrésze, meg egyébként melegedni sem szokott.
-
elmo
aktív tag
arra figyelj, hogy az itthoniak (ezen az áron) valószínűleg csak kijelzők keret nélkül. én aliexpressről korábban 7ezer körül vettem a kereteset, mert ebbe csak át kellett pattintani az alaplapot, akksit és gombmegvilágítást, ami még így is gyerekjáték volt ahhoz képest, ha az eredeti keretbe kellett volna beragasztani a magában álló kijelzőt. jó ragasztót szerezni hozzá kb. lehetetlen.
Keretes? Mármint a kijelző körül még van egy keret, ami a hátlappal egyben levő (és az oldalsó gombokat is tartalmazó) keretbe kell beletenni?
l.kiss kösz, ők drágábbnak tűnnek (persze lehet, hogy nagyobb a tapasztalatuk és jobban megcsinálják).
-
[w]
őstag
arra figyelj, hogy az itthoniak (ezen az áron) valószínűleg csak kijelzők keret nélkül. én aliexpressről korábban 7ezer körül vettem a kereteset, mert ebbe csak át kellett pattintani az alaplapot, akksit és gombmegvilágítást, ami még így is gyerekjáték volt ahhoz képest, ha az eredeti keretbe kellett volna beragasztani a magában álló kijelzőt. jó ragasztót szerezni hozzá kb. lehetetlen.
-
l.kiss
tag
-
elmo
aktív tag
-
elmo
aktív tag
Sajnos már nem emlékszem pontosan honnan vettem, de az alliról volt az biztos.
Hirtelen ezt találtam, frame-el együtt árulja.(bár 8k Ft környékén már magyarországi beszerzést is feldob a Google)
Magyarországit én 12000 körül találtam (Google, Árukereső), kérlek írd meg a 8k környékit (akár privátban).
Tudtok olyan helyet, ahol kicserélik és ezen felül a hátlapot+akksit is? Abból is van tartalékom, nem szeretném házilag elrontani, még ha nem is nagyon bonyolult. -
rin33
senior tag
Hali, én is rendeltem ilyet, a 100% original feliratúakban nem bízok, ha valóban gyári akkor azért nem (5 éves...) ha kamu, hogy gyári akkor meg azért nem (mert a felét tudja).
Néztem rá friss ROM-ot, Miui-ból a Miui 10 EU a legfrissebb, ez 7.1 alapú mint a gyári rom ezért stabil, az Android 10-ből az utolsó Havoc OS official szépen fut rajta de már nincs folytatása, az XDA-n a Lineage 17.1-et gyakran frissítik és ez a leggyorsabb, eddig mindösszesen 1 bug van benne, képernyőzár feloldásakor lefagy de ez ritka. Az AOSiP Derpfest official, az Evolution X melegszik, laggol. -
l.kiss
tag
Megint képernyőt kell cserélnem, fiam sajnos megint leejtette. Amit régebben rendeltem aliról, annál az eladónál már nincs. Van esetleg valakinek egy tuti linkje, vagy elfekvőben egy kijelzője?
Sajnos már nem emlékszem pontosan honnan vettem, de az alliról volt az biztos.
Hirtelen ezt találtam, frame-el együtt árulja.(bár 8k Ft környékén már magyarországi beszerzést is feldob a Google)
-
Kisbatyu75
tag
Megint képernyőt kell cserélnem, fiam sajnos megint leejtette. Amit régebben rendeltem aliról, annál az eladónál már nincs. Van esetleg valakinek egy tuti linkje, vagy elfekvőben egy kijelzője?
-
morzsa
aktív tag
Sziasztok,
Egy kis segítség kéne. Tiszta telepítést végeztem, és addig minden rendben is ment amíg fel nem tettem az új romot (legfissebb global). Után wipe davlik, majd reboot.
És a rendszer nem indul el sehogy sem. Mi logo felvillan 5-6 másodperc után eltűnik pár másodpercre, majd megint felvillan 5-6ra és ez így megy a végtelenségig. A recoverybe sem tudom visszalépni, mert ugyan ez a sztori fogad. Csak fastboot van.Mit csináljak?
Kezdd előről! Fastboot-tal twrp. Utána jöhet a rom.
-
Kowi84
aktív tag
Sziasztok,
Egy kis segítség kéne. Tiszta telepítést végeztem, és addig minden rendben is ment amíg fel nem tettem az új romot (legfissebb global). Után wipe davlik, majd reboot.
És a rendszer nem indul el sehogy sem. Mi logo felvillan 5-6 másodperc után eltűnik pár másodpercre, majd megint felvillan 5-6ra és ez így megy a végtelenségig. A recoverybe sem tudom visszalépni, mert ugyan ez a sztori fogad. Csak fastboot van.Mit csináljak?
-
TPimi
csendes tag
Köszönöm szépen mindkettőtöknek
Meg is rendelem. Ennek örülök mert nem szívesen cseréltem volna le a telefonom.
Nem gondoltam volna, hogy egy 3 éves telefon fórumában 1 órán belül kapok választ
-
g_g_g
őstag
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy a telefonom 50% körül kikapcsol, van hogy 60% fölött is, de ha ezután visszakapcsolom, akkor van hogy bekapcsol és teszi a dolgát tovább. Még a gyári aksi van benne, szóval nekem az a gyanúm hogy ő lesz a ludas. Fentebb olvastam, hogy a megnövekedett teljesítmény miatt kapcsolhat le. A kérdésem az lenne hogy ez aksi hiba vagy valami más hardware?
Másik kérdés az lenne hogy még az gyári ROM van rajta (Android: 5.1.1 és MIUI 7.5.4.0) van értelme ezt frissíteni? Gyorsabb vagy takarékosabb lesz tőle a telefon?
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat
Itt is van, amit javasoltak.
-
Schimi070
csendes tag
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy a telefonom 50% körül kikapcsol, van hogy 60% fölött is, de ha ezután visszakapcsolom, akkor van hogy bekapcsol és teszi a dolgát tovább. Még a gyári aksi van benne, szóval nekem az a gyanúm hogy ő lesz a ludas. Fentebb olvastam, hogy a megnövekedett teljesítmény miatt kapcsolhat le. A kérdésem az lenne hogy ez aksi hiba vagy valami más hardware?
Másik kérdés az lenne hogy még az gyári ROM van rajta (Android: 5.1.1 és MIUI 7.5.4.0) van értelme ezt frissíteni? Gyorsabb vagy takarékosabb lesz tőle a telefon?
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat
Rendelj bele Nohon aksit az aliról, azzal szépen fog menni.
Szerintem nyugodtan hagyd a régi rommal, újabbal sem lesz jobb az aksi használat. -
TPimi
csendes tag
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy a telefonom 50% körül kikapcsol, van hogy 60% fölött is, de ha ezután visszakapcsolom, akkor van hogy bekapcsol és teszi a dolgát tovább. Még a gyári aksi van benne, szóval nekem az a gyanúm hogy ő lesz a ludas. Fentebb olvastam, hogy a megnövekedett teljesítmény miatt kapcsolhat le. A kérdésem az lenne hogy ez aksi hiba vagy valami más hardware?
Másik kérdés az lenne hogy még az gyári ROM van rajta (Android: 5.1.1 és MIUI 7.5.4.0) van értelme ezt frissíteni? Gyorsabb vagy takarékosabb lesz tőle a telefon?
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat
-
Ereshkigal
őstag
-
Ereshkigal
őstag
Üdv!
SOS kellene egy alaplapi összekötő, flexibilis kábel (ami az akksi alatt, jobb oldalt fut). Itthon honnan tudnám beszerezni?
-
Kisbatyu75
tag
Nekünk megérkezett a Nohon akku az aliexpressről. Hát ezzel újból megvan a kétnapos üzemideje feleségem telójának. Egyenlőre nem tettem fel neki a Mokee rom-ot, megelégedett a legfrissebb MIUIHU-val. (azt használta már, nem akar váltani). Nekünk is marad még egy ideig.
-
Proliant
csendes tag
Én javasolnék egy egyszerű megoldást számodra. Cserélj csak simán egy aksit és hagyd a vérbe a ROM frissítést. Ha egy 2016(!)-os ROM-mal eléldegélt eddig és nem nyavalygott miatta, akkor az számára egy "stabil" ROM. Kár küzdeni a frissítéssel és ha eddig nem törték fel a telefonját a 2-3 éve kint lévő androidos sebezhetőségekkel, akkor innentől sem nagyon fogják. Frissítse az app-jait rendszeresen és tartsa kikapcsolva a bluetooth-t amikor nem kell. Minden más sebezhetőség kihasználásához már valamiféle app telepítés szükséges, de ha ő csak a nagy appokat használja (Chrome/FB/Insta/stb), akkor nincs nagyon oka az aggodalomra. Az Android 5 (Lollipop) még támogatott rendszer Play-ben, mivel idén az Ice Cream Sandwich-et (4.1.2) nyírta ki a google és még van egy Kitkat (4.4) is mire esetleg sorra kerülne a Lollipop, szóval cirka 2+ évig még app-ok is lesznek a telóra

-
Kowi84
aktív tag
Egy ismerősöm vett egy ilyen telefont még amikor új volt. Akkor varázsoltam rá neki nagynehezen egy magyar romot. (nem hivatalos bootloader nyitás, twrp felrak, ha jól emlékszem utána valami fastboot romot kellett felrakni és csak aztán lett rákínlódva a magyarul "beszélő" xiaomi eu 8.0.5.0 (LXKCNDG) rom.
Most kifongott az akksi, de nagyon szereti a telefont és megkért, hogy cseréljek akksit illetve egy kicsit "rázzam gatyába" a telefont.
Tehát a fenti állapot a kiindulás, kéne rá tegyek egy hivatalos, viszonylag friss és nagyon megbízható romot. Nem akarja napi szinten frissítgetni (de még éves szinten se).
Melyik romot javasoljátok? Mi a legegyszerűbb (és működő módja a frissítésnek)?
Előre is köszi a segítséget!
Hát finoman szólva sem pezseg ez a fórum... :-)
-
Kowi84
aktív tag
Egy ismerősöm vett egy ilyen telefont még amikor új volt. Akkor varázsoltam rá neki nagynehezen egy magyar romot. (nem hivatalos bootloader nyitás, twrp felrak, ha jól emlékszem utána valami fastboot romot kellett felrakni és csak aztán lett rákínlódva a magyarul "beszélő" xiaomi eu 8.0.5.0 (LXKCNDG) rom.
Most kifongott az akksi, de nagyon szereti a telefont és megkért, hogy cseréljek akksit illetve egy kicsit "rázzam gatyába" a telefont.
Tehát a fenti állapot a kiindulás, kéne rá tegyek egy hivatalos, viszonylag friss és nagyon megbízható romot. Nem akarja napi szinten frissítgetni (de még éves szinten se).
Melyik romot javasoljátok? Mi a legegyszerűbb (és működő módja a frissítésnek)?
Előre is köszi a segítséget!
-
g_g_g
őstag
-
elmo
aktív tag
Fel szerettem volna tenni feleségem Mi 4c-jére a Mokee féle 8.1-es stabil ROM-ot. [link]
TWRP Recoveryben errorr-al megállt, azt írta, hogy ez librához való. Pedig egy libra telefonra akartam feltenni. Mi lehet a gond?Tipp: lehet, hogy régi a TWRP és nem ismeri fel? (Ha butaság, akkor bocsánat.)
-
Kisbatyu75
tag
Fel szerettem volna tenni feleségem Mi 4c-jére a Mokee féle 8.1-es stabil ROM-ot. [link]
TWRP Recoveryben errorr-al megállt, azt írta, hogy ez librához való. Pedig egy libra telefonra akartam feltenni. Mi lehet a gond? -
Kisbatyu75
tag
Meg tudja valaki mondani, hogy a firmware az pontosan mi célt is szolgál?
Itt [link] lehet letölten iaz Mi 4c-hez is, csak nem tudom, hogy kellene-e nekem bármi okból is frissítenem, ha mondjuk a Mokee féle 8.1-es romot szeretném feltenni. Most a miuihu 10 8.9.13 van fenn. Recovery-ből pedig Team Win Recovery Project 3.1.1-0. Ebből kellhet a 3.1.1-1-es? Vagy melyik most a legjobb recovery? -
mcfly82
tag
Annyira jó, hogy itt egy maroknyi csapat, és mind odavagyunk egy 3-4 éves telóért
Hozzáteszem én is, nem akaródzik lecserélni, pedig kezdi lejárni az idejét. Kijelző már pöttyös (full fekete képernyőnél látszik), akksi is elég gyenge, pedig már nem a gyári, cseréltem.
De mégis, ragaszkodom hozzá
-
[w]
őstag
-
krekk
tag
Köszi, akkor adok még egy esély az asszony telefonjának.
Sajnos hasonló méretű utódnak nem tudom mit lehetne választani.Az én se tudom. Nekem is ez a bajom hogy 6 colos tepsit már nem akarok. Ameddig reszelgetnek rá frissebb droidokat addig kitartok mellette.
-
Kisbatyu75
tag
Köszi, akkor adok még egy esély az asszony telefonjának.
Sajnos hasonló méretű utódnak nem tudom mit lehetne választani. -
krekk
tag
Köszi a linket!
Erre a jó kis telefonra melyik a most elérhető legfrissebb ROM?
Most a legutolsó miuihu van rajta. Olvastam itt, hogy páran a Pixel experience ROM-ot használják. Mi a tapasztalat vele? Hol lehet azt elérni?
Köszi az infókat! -
Kisbatyu75
tag
Köszi a linket!
Erre a jó kis telefonra melyik a most elérhető legfrissebb ROM?
Most a legutolsó miuihu van rajta. Olvastam itt, hogy páran a Pixel experience ROM-ot használják. Mi a tapasztalat vele? Hol lehet azt elérni?
Köszi az infókat! -
Kisbatyu75
tag
-
Because
őstag
nemrég szereltem be az ali-s Nohon akksit, köszönöm a tippet! ezzel, mondhatom újjászületett a teló!
-
Schimi070
csendes tag
Ugyan itt elado egy gondos, nem dohanyzo noi tulajdonostol egy makulatlan megkimelt telefon!

sorry nem tudtam kihagyni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nalam meg ugy nez ki jon az utod, egy 9T szemelyeben 4eve nyuzom az mi4c-t, kopp kopp 1 akku volt cseres, igaz mar az is a veget jarja, de rendeltem bele egy masik es marad a csaladba.Nekem is jön az utód, igazából nagy nehezen döntöttem a Meizu 16TH mellett, a másik jelölt az MI8 lett volna, de a kicsit kisebb méret miatt a másik lett a befutó. Már a 4C esetén 5" is nagy, igaz a káva elég nagy, már alig van kis méretű telefon.
-
XtremLor
őstag
Sziasztok!
Pénteken a telefon sajnos eltöltött majdnem egy órát víz alatt kb.10cm. mélyen. Kicsúszott a zsebemből, Mofi tokban volt, hogy ennek mennyi a szerepe nem tudom, de szerencsére szétszedés után, egy késsel és vékony műanyag lappal sikerült szétszedni, késsel a kicsi csavarok is kijöttek, biztos nem volt nagyon meghúzva, a többszöri akkucsere alkalmával. Kivettem az aksit, kiszárítottam, ami nem volt nehéz a közel 40 fokos hőségnek. Egy-két óra száradás után összeraktam, és csodák csodájára működik rendesen. Úgy látszik ezeket ki sem lehet nyírni, pedig hogy igyekszik az ember. Kíváncsi vagyok meddig fog működni.Ugyan itt elado egy gondos, nem dohanyzo noi tulajdonostol egy makulatlan megkimelt telefon!

sorry nem tudtam kihagyni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nalam meg ugy nez ki jon az utod, egy 9T szemelyeben 4eve nyuzom az mi4c-t, kopp kopp 1 akku volt cseres, igaz mar az is a veget jarja, de rendeltem bele egy masik es marad a csaladba. -
trialboj
őstag
Sziasztok!
Pénteken a telefon sajnos eltöltött majdnem egy órát víz alatt kb.10cm. mélyen. Kicsúszott a zsebemből, Mofi tokban volt, hogy ennek mennyi a szerepe nem tudom, de szerencsére szétszedés után, egy késsel és vékony műanyag lappal sikerült szétszedni, késsel a kicsi csavarok is kijöttek, biztos nem volt nagyon meghúzva, a többszöri akkucsere alkalmával. Kivettem az aksit, kiszárítottam, ami nem volt nehéz a közel 40 fokos hőségnek. Egy-két óra száradás után összeraktam, és csodák csodájára működik rendesen. Úgy látszik ezeket ki sem lehet nyírni, pedig hogy igyekszik az ember. Kíváncsi vagyok meddig fog működni. -
Schimi070
csendes tag
Sziasztok!
Pénteken a telefon sajnos eltöltött majdnem egy órát víz alatt kb.10cm. mélyen. Kicsúszott a zsebemből, Mofi tokban volt, hogy ennek mennyi a szerepe nem tudom, de szerencsére szétszedés után, egy késsel és vékony műanyag lappal sikerült szétszedni, késsel a kicsi csavarok is kijöttek, biztos nem volt nagyon meghúzva, a többszöri akkucsere alkalmával. Kivettem az aksit, kiszárítottam, ami nem volt nehéz a közel 40 fokos hőségnek. Egy-két óra száradás után összeraktam, és csodák csodájára működik rendesen. Úgy látszik ezeket ki sem lehet nyírni, pedig hogy igyekszik az ember. Kíváncsi vagyok meddig fog működni. -
trialboj
őstag
Nekem is volt ilyen gondom, nem tudom mi oldotta meg, lehet a gyári reset.
Szerintem nincsenek engedélyezve hogy fussanak a háttérben, és a miui optimalizálása kilövi őket. Battery managementél adje nekik no restriction jelzést, és ha úgy sem jó, próbálj az settings/app, menüben a whatsappon belül még engedélyezni neki valamit.
-
Csabi100
csendes tag
Sziasztok!
Kettő 4c telefon van a családban,az a gondunk vele,hogy sem a Viber sem a WhatsApp
nem csörög ha hívnak,és az üzeneteket sem jelzi ki,csak ha meg van nyitva az alkalmazás.
Tudna valaki erre valamilyen megoldást javasolni? -
krekk
tag
-
krekk
tag
Konkrétan nem nyitottam sehogy, nyitott volt eredetileg is a másik telón eleve az uj 3.3-at raktam fel elsőre a miui recovery-re. Na de vegyük át egy csatolt képen illusztrálva.

1. Beleírtam a 3.3-at. be is írta.
2. Próbáltam bebootolni a 3.3-at ez nem sikerült. Ezután ha kézzel próbálom hangerő fel + power-el elindítani megáll az MI logónál.
3. Visszaírtam a 3.03-at ami megy is.
4. unlock lekérdezés, tisztán látszik hogy nyitott a bootloader.
5. Bebootolom a 3.03-at és nincs hiba a telón már megy is a twrp 3.03
ha 3.02-őt próbálom az is szépen bebootol 3.1.0.0, 3.1.1.1, 3.3.0.0 3.3.0.1 nem megy.
Gyanítom hogyha zárt lenne a bootloaderem akkor nem tudnék 3.02-őt és 3.03-at se felrakni, de javíts ki ha tévedek. -
Disque
aktív tag
Pontosan,. Van egy másik mi4c-ém azon twrp 3.3.0.0 van meg pie vagyis crdroid 5.6. Azon meg a gps nem nagyon talál műholdat. Van egy sejtésem mi miatt ha sikerül leírom. Valamint ha találok egy otg kábelt vagy egy micro sd kártyát akkor kimentem twrp-vel az egész rendszert és ha tudom beírom a 3.03-al a másik telóba.
Ha hivatalos úton nyitottad a bootloadert, akkor fastboot-ból felteheted a legújabb MIUI-t arra a TWRP-t arra meg már mehet akármi is. Ha nemhivatalos volt a nyitás akkor viszont zárni fogja a bootloadert, és maradsz MIUI-n, és küzdhetsz a bootloader nyitással

-
krekk
tag
Pontosan,. Van egy másik mi4c-ém azon twrp 3.3.0.0 van meg pie vagyis crdroid 5.6. Azon meg a gps nem nagyon talál műholdat. Van egy sejtésem mi miatt ha sikerül leírom. Valamint ha találok egy otg kábelt vagy egy micro sd kártyát akkor kimentem twrp-vel az egész rendszert és ha tudom beírom a 3.03-al a másik telóba.
-
mcfly82
tag
Kellene nekem egy kis help, hátha valaki belefutott ebbe a hibába. Adott egy mi4c teló amin 6-os subliminal os volt. Tökéletesen is futott , időközben képernyő sérült lett a készülék de el tudtam indítani fastboot módban és elvileg beleírtam a legutolsó 3.3.0.1-es twrp-t. Most kapott új kijelzőt új akksit,a subliminal el is indult szépen fastboot is megy viszont nem tudtam belépni recovery-be sehogyse. Most ott tartok hogy a twrp oldalról letöltött 3.02-es twrp felmegy és el is indul viszont sem a 3.1 sem a 3.3-ra átflesselve sem indul el a twrp csak ha fastbootból visszarakom a 3.02-est/ Csak MI logó van majd és ott áll ameddig ki nem kapcsolom/. Kicsit már belefáradtam a sok próbálkozásba

Ez engem is érdekelne. Ugyanebbe futottam bele, és ahogy néztem xda fórumon, másokkal is előfordult. Megoldást nem találtam sajnos

Újabb twrp nélkül meg nem engedi telepíteni a LOS 15.1-et... (error 7 hibakód a twrp-ben) -
krekk
tag
Közben találtam 3.03-at azzal is beindul de arról 3.1-re ugorvá már csak MI logó van.
-
krekk
tag
Kellene nekem egy kis help, hátha valaki belefutott ebbe a hibába. Adott egy mi4c teló amin 6-os subliminal os volt. Tökéletesen is futott , időközben képernyő sérült lett a készülék de el tudtam indítani fastboot módban és elvileg beleírtam a legutolsó 3.3.0.1-es twrp-t. Most kapott új kijelzőt új akksit,a subliminal el is indult szépen fastboot is megy viszont nem tudtam belépni recovery-be sehogyse. Most ott tartok hogy a twrp oldalról letöltött 3.02-es twrp felmegy és el is indul viszont sem a 3.1 sem a 3.3-ra átflesselve sem indul el a twrp csak ha fastbootból visszarakom a 3.02-est/ Csak MI logó van majd és ott áll ameddig ki nem kapcsolom/. Kicsit már belefáradtam a sok próbálkozásba

-
l.kiss
tag
Az általad linkelt TWRP-vel felrakva az alábbi ROM-ot kezdem belakni: PixelExperience_libra-9.0 .
Gapps-et nem teszek fel.
(Opera, Blokada, Mega, WPS Office, FB Messenger, Spotify, Duolingo, Amazon App Store, ...)
Eddig tetszik, de lehet csak az újdonság varázsa. -
Because
őstag
-
[w]
őstag
-
Because
őstag
tudnátok linkelni egy megbízható forrást akkumulátor ügyében!? amit én rendeltem ebay-ről eléggé gyatra üzemidőt produkál...
-
g_g_g
őstag
Köszi.
Egyelőre nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Merül mint a Titanic.
De olyan mértékben, hogy este 45%—on volt, reggelre alig maradt benne valami.
Talán 3-4 app van telepítve, semmi extra (feleségem használja).
Még azt sem nagyon találtam meg, hol tudom megnézni, mi szívja leginkább az akksit.
Nem tudom, lehet visszamegy az EU ROM.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Parkside szerszám kibeszélő
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- AKCIÓ! Intel Core i9 11900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone Air 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- AKCIÓ! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extra játákok garanciával hibátlan működés
- ASUS TUF Gaming B760-PLUS WIFI D4 Alaplap (ddr4)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Egyértelműen Ali...

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


