Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz <Adamsky> #15373 üzenetére

    Kiemelnék egy lényeges pontot a hsz-edből:
    "vagyok annyira "önző", hogy a - számomra - legjobb ROM-ot fogom feltenni"

    Nem csak Te, mindenki a számára legjobb ROM-ot fogja feltenni, ebben biztos vagyok, de az, hogy kinek mi a legjobb az egyéni igények és fontossági szempontok kérdése.

    Biztos emlékszel, hogy elég sok AOSP ROM-t kipróbáltan régebben a MIUI6 előtt: CM11 (ezt nagyon sokáig használtam), Omni, Mokee, Ivan 5.1

    Mindegyik használható, volt de egyikben sem működtek az alábbi funkciók, vagy nem volt meg benne (és itt jön képbe az egyéni fontossági szempontok):

    - WiFi Display
    - Véletlen használat elleni mód
    - Rejtett üzenet

    Az Ivan 5.1 ráadásul stock (csupasz) android ROM, ami zero feature, minimal option vonalat képviseli. Nekem meg pont az kell, hogy rengeteg feature legyen benne, sok beállítási lehetősséggel, sok szép effekttel, vizualizációval. Biztosan Ivan-ból is ki lehet hozni sok mindent 3rd party appokkal+gravitibox-al+xposed-el, új témával, launcher-el...stb.

    Szóval mindenki más szűrőn keresztül látja a világot, ettől eltérőek az igények és a fontossági szempontok. Addig jó amíg mindenki megtalálja a legmegfelelőbbet saját maga számára.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák