Új hozzászólás Aktív témák
-
laca000
őstag
Egy játékér nem fogok VGA-t cserélni, ezért a vesszőparipám ez a BF3, annakidején a Crysis volt hasonló, de még évek múltán sem fut az sem röccmentesen.
Akkoriban a HD 4890 volt a legerősebb, megvettem, én barom, azzal sem ment.
Mert rosszult optimalizált, és eszük ágában sincs javítani rajta, pont ez a lényeg.
És az új Far Cry is úgy fog kijönni, DIREKT, hogy atomerőmű kelljen alá, a 7950 majd elfüstöl alatta, a 70-es pedig elviszi valahogy, de épphogy, látom előre, sajnos..
És nem érdekel az okoskodók, addiktok, grafikonokra támaszkodok véleménye, Crosffire-Trifire-Quadfire építőké, vízhűtéseseké, stb, megalomán betegség..
-
laca000
őstag
Tudod, az a véleményem, hogy ez a Vram őrület csak egy újabb pénzkereseti lehetőség a gyártók számára.
"Kínjukban" nem tudnak mit kitalálni, mert a teljesítmény nem növekszik.
Most kiadnak egy 7000-es szériát, 3 giga rammal, erősen kétlem, hogy ultra beállítások mellett akármelyiken, legyen az 50-es, 70-es, gond nélkül elfut a BF.
Ugyanúgy fut mint 6870x2-n, ugyanis ez a kártya tud annyit mint az a kettő.
Nálam NEM droppol csak ritkán, ultrán!
5870-el droppolt, keményen, az biztos, de az is a kártya teljesítménye miatt volt, nem az 1 giga Vram miatt!
Ráadásul az árak eszméletlenül fölé vannak pozícionálva, egy konzolon meg 1 giga Vram nélkül is elfut még a BF3-nál sokkal igényesebb játék is.
Akkor most miért is nem optimalizáció kérdése?
Nem győzöm hangsúlyozni, ez az egész csak üzlet, üzlet, üzlet, és lehúzás
-
laca000
őstag
Én nem tudom nálad hogy van FPS drop BF3 alatt, nekem nem kell kikapcsolnom a CF-et, akkor is normálisan fut 1080p-ben, fullon, WIN7 64 bit alatt!
Szerintem BF3 alá ez: "Corsair 2x2GB DDR3 1600MHz" kevés, a táp sem mindegy, valami más gebasz van ott, és nem a kártya miatt droppolgatsz!
450-es táppal elindult egyáltalán a gép?
-
Zoo123
senior tag
A játékot futtasd ne a benchmarkot mert az nálam is meg van hűlyűlve ha CF aktív
Ha a játék is bugos nem csak a benchmark, akkor:-Telepítsed a legújabb CAP Catalyst Application Profiles-t.
Multi GPU-s rendszerekhez gy.k.:crossfire, a 6870 x2 is az kötelező!
-Más játékokban rendesen működik a crossfire?
-Catalystban nyomj egy "set default"-ot.
-Ha nem segít, driver uninstall, legújabb driver install, majd a legújabb CAP feltelepítése.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mobil flották
- Autós topik
- Wuthering Waves
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Internet Rádió építése (hardver), és programozása
- Windows 11
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Fotók, videók mobillal
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude E5440 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 14" HD+ I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Huawei P30 Liter 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 6TB Seagate SkyHawk SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! RTX Gamer Számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest