Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Cyberpunk #107 üzenetére

    nyilván, de arra próbáltam rávilágítani, hogy nem feltétlenül csak marhaságokat lehet csinálni a telefonnal, bár már az is erősen megkérdőjelezhető, hogy akár a facebook is marhaság, mivel elég sokrétű lett, sokan ott tartják akár a napi kapcsolatot is, amolyan sok az egyben lett.

    sicli; én nem ügyfelek tekintetében írtam, legalábbis nem direktben, vagyunk x fő egy csapatban, körlevélben jönnek különböző megkeresések, amiben vannak alkalmi munkalehetőségek meghatározott feltételekkel, illetve különböző megvásárolható cuccok is leírásokkal és képekkel - olyan műszaki termékek, amiknek a leírását és képét amúgy nem egyszerű megtalálni a neten, illetve egy típus többféle kialakítással...stb rendelkezik, így még a típus ismerete is kevés, kell hozzá a kép -, és bizony a reagálási sebességen múlik, hogy ki melyiket tudja megkaparintani magának annak függvényében, hogy milyen gyorsan csapott le rá, ha az számára épp megfelelt.
    én tiszteletben tartom a kis kijelzős és ahhoz kapcsolódó méretű telefont használókat - magam is tartoztam közéjük többször is, talán fogok is még, ha a sors úgy hozza -, de ők is tegyenek így az ellentáborral, és ne minősítsék az alapján, hogy miként használják a nagyobb méretű telefont, milyen tartalmakat fogyasztanak a készüléken, miként élik az életüket...stb.
    aki például engem lát, hogy a westend city center valamelyik kajálós helyén még kaja közben is a telefonomat pötykörészem, az arra is gondol, hogy valóban sürgős és épp sikerült lecsapni valamire, amiből anyagi hasznom származik, és néhány perc elteltével talán már késő lett volna? mert ilyen is van ám!
    van igény a kis telefonos méretre, de még inkább a nagy(obb)ra, amit az is bizonyít, hogy korábban is sokan pártoltak el csak emiatt az iphone használók táborából, illetve emiatt készült el az iphone 6 és 6 plus, és azok eladási számai is tükrözik a valóságot, illetve az igények arányát.

Új hozzászólás Aktív témák