Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz kali #74 üzenetére

    Ja, lehet igazad, de nem fogadom el a kifogásaikat! Mindig is azt mondták, hogy az iPhone azért a legdrágább, mert meg kell fizetni a minőséget, a szoftvert. Jobs után nincs minőség és az Android szintje alá esett az iOS, tehát indokolatlan az egész!
    - iPhone kopott, a válaszuk az volt, hogy nem hiba, mert festve van! Ha az Audim kopna 2-3 hetes korában, ami szintén festve van, azonnal kijavítanák!
    - iOS 8 állandó hibákkal jött ki, még hónapokat kell várni, hogy kijavítsák azt is, hogy hívnak, felveszed és még csörög egyet. Feltéve, ha meg tudják oldani, mert ebből a baki sorozatból ítélve szakemberek már ott nincsenek.

    Szeret(t)em az iPhone-t, de kénytelen voltam lecserélni, mert sajnos az android jelenleg stabilabban működik nekem. iPhone 5s-t eladtam, vettem 6-ot, de az még rosszabb volt. Kijelző fél mm-t mozog a keretben fel-le, gariban azt mondták, ez ilyen. Support kuka! Szoftver megint csak kuka, apple mondhatni kuka.

    Még annyi, hogy hibák előfordulnak, de az iOS7 óta csak a hiba hegyek és elszállt a bizalom, kb. most egy kínai Xiaomi szintjén van, hiába az alma logo, ez tény, csak a fanatikusok még nem fogadják ezt el:( Sajnálom, hogy tönkretettek egy mondhatni jó terméket.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz kali #106 üzenetére

    Kinek mire van szüksége, milyen igényei vannak. :)

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • sicli

    tag

    válasz kali #106 üzenetére

    Én is ügyfelekkel foglalkozom nagyon régóta, de olyan sürgős email még sosem volt, ami nem ért volna rá amíg gép elé nem kerülök. Ha ennél sürgősebb, akkor menjen máshoz, én nem vagyok hajlandó átvenni a rohanó világ ritmusát, de szerencsére olyan dologgal foglalkozom, vagy úgy csinálom, hogy közös érdek legyen és, aki nem érti meg, hogy nem azonnal, az nem az én emberem.:)

    Kinek mire van szüksége, én nem bántok senkit azért, mert nem a kisebb méretű készülékeket kedveli, tiszteletben kell tartani, hogy számomra felesleges, hogy majdnem PC-t varázsoljunk a telefonból. Egyébként az 5s-en be van állítva nekem is az email, de kimenő levél nincsen benne, annál több olvasatlan. Én ezt szeretem és ennyi.

    4GB internet van az előfizetésemhez, legutóbb 3,77 maradt meg. Ez nem azért van, mert hülye vagyok, hanem sokkal fontosabb dolgaim vannak az életben, pl. élni:) A mai fiatalok persze más, teljesen függők. Bevásárlóközpontban látsz egy párt, vagy 2 barátnőt mondjuk, 10-ből 7-nél tuti az van, hogy egymás mellett ülnek és a telefonjukat nyomkodják. Szerintem ez a beteg, de Ők nem tudják milyen nélküle, hiszen ebbe születtek bele.

    Kár is ragozni szerintem, a lényeg, hogy van igény a kis méretre, még akkor is, ha vannak olyanok, akik a tudásának a 90%-át nem használják. Ismerősöm nemrég cseszett le, hogy nincs bekapcsolva az iMassage, konkrétan évek óta. Minek? Nekem az nem fontos és ne kezdj ezen lovagolni, mert az iMassage volt a lényeg, hanem a példa.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • sicli

    tag

    válasz kali #110 üzenetére

    Értelek és persze mindenki azt csinál, amitől jól érzi magát. Én annyit írtam, hogy számomra a telefonálás az elsődleges és az ennél nagyobb méret kényelmetlen. Rajtam sokszor meglepődnek, én nem ugrálok a vevőnek, ha nem tetszik, majd jön más, egyébként is múlt hétvégén volt a NATGEO-n egy műsor, hogy a bunkók sikeresebbek:DDD Na ez csak vicc, mármint a műsor valós, csak a bunkóságom része!:)

    Az viszont akár más számára leminősítő, de a véleményem, ha menet közben nyomkodja és nem néz előre, én szándékosan nem fogom kikerülni, a rekordom egy nap alatt 4 mobil kiejtése más kezéből.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák