Hirdetés

2018. szeptember 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)

Még mindig szimpatikusak a Tronsmart kütyük, annak ellenére, hogy az S2-m egyik fele 7 hónap után megadta magát (fél év garival), de hozzá kell tenni, hogy sokszor a nyakamon volt alvás közben is, mert elfelejtettem levenni. Nem volt kérdés, hogy ugyanolyat veszek, az ára és a minősége arányában.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#2) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ilyet nèztem ki magamnak, úgy nèz ki nem hiába. Berendeljük.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#3) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ez röhelyesen olcsó, és ahogy olvasom, használható is. Hmmm....

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 -> t.me/crossnordic Weboldal fejlesztőt keresek! ursa.major@tutanota.com

(#4) fateless

fateless
(PH! kedvence)

Köszi a tesztet.
S4 teszt esetleg nem várható?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) Norb€€€

Norb€€€
(fanatikus tag)

Pont a cikk kikerülése előtt fél órával szemezgettem vele, keresgéltem revieweket, erre tessék... Hmm. Egy jel lenne? ;]

Egyébként az S2-t már majdnem egy éve használom (tbh két részletben, mert az elsőt elhagytam... :U ) rettentően meg vagyok elégedve vele, 5 ezerért normális vezetékeset nem talál az ember...
S4-en gondolkodtam nagyon, de annak már túl bumszli a nyakból lógó része, ami érthető az aktív zajszűrés miatt.
Most nagyon vacillálok...

[ Szerkesztve ]

Ha lenne tízezer forintom, holnap vehetnék magamnak egy új, normális aláírást.

(#6) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Vannak Tronsmart termékeim, és kellemesen meglepetés hogy milyen jók.
Mondhatnám itt sem ért nagy meglepetés, örülök neki hogy ez is ilyen jól szerepelt. Bár az már kevésbé megnyerő hogy olyan mint a 80 & 90-es évekből vették volna a dizájnt. Szerintem ronda. De most kiadták az újabb fejesűket ami Arc névre hallgat , remélem minél hamarabb tesztelésre kerül és az is ilyen jól teljesít majd.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#7) mediumgecso

mediumgecso
(őstag)

Én ilyet használok már egy jó ideje, nagy megelégedéssel. Jó cucc! ;-)

iPhone X 256GB Silver <> Samsung UE40ES6100 + Samsung HW-H355 <> ASUS X550LB-XO114D Win 10 Pro <> ELADÓ!!! Panasonic DMC-LX100 Silver

(#8) KFORboy

KFORboy
(fanatikus tag)

Annyira kíváncsi lennék a hangjára, hogy milyen...
Nagyon gondolkodok egy vezeték nélküli fejhallgatón egy ideje mert kezd sok kellemetlenséggel járni a kábel.

Egy Sony MDR-XB450 AP-t váltana, de ha nem éri el ennek a hangminőségét, akkor passzolnám.

Valakinek valami tapasztalat Sony fejhallgatóval és evvel is ?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#9) aujjobba

aujjobba
(senior tag)

Nekem repülőutakra kellene valami zajszűrős megoldás, a hangminőség kb mindegy is.
Ebben az árkategóriában mi a legjobb választás erre?
Ezt az S6-ot tesztelte valaki repcsin?

(#10) fateless válasza aujjobba (#9) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Hmm...
Olvastad a tesztet?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) cuko válasza mediumgecso (#7) üzenetére

cuko
(fanatikus tag)

Hol vetted / honnan rendelted? Az eustocknál relatíve új termék, ha jól láttam korábban, hogy nem láttam. :)

(#12) aujjobba válasza fateless (#10) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Igen, viszont erre azt gondolom nem ad választ:
Ebben az árkategóriában mi a legjobb választás erre?

(#13) mediumgecso válasza cuko (#11) üzenetére

mediumgecso
(őstag)

Hali,
Eustocknal, de asszem tavaly, nem frissen megjelent cucc

iPhone X 256GB Silver <> Samsung UE40ES6100 + Samsung HW-H355 <> ASUS X550LB-XO114D Win 10 Pro <> ELADÓ!!! Panasonic DMC-LX100 Silver

(#14) gbela

gbela
(senior tag)

Biztos ez az APTX? A gyártó oldalán nincs feltüntetve, illetve aptx.com-on sincs fent a termék (maga a gyártó sem).

Bnet: moneo#1453

(#15) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Remek darab lehet a teszt alapján. Ha most keresnék bt fejest, biztos ez lenne. :R

Bazinga!

(#16) Fryskitt válasza KFORboy (#8) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Vsz nem éri el.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#17) moordavid

moordavid
(tag)

Frankó kis teszt, ennek hatására be is rendeltem a megadott linken. Gyorsan csatlakozik, a jack bemenet pedig külön + pont vész esetére. Írták, hogy a hangminőséget hallgatva azért pillants rá megint az árcédulára, és valóban 15e alatt teljesen jó a hangminőség, na meg kényelmes. Ami nálam rögtön a másodiik szempont egy fej- vagy, füllhallgatónál.

"Like tears in rain."

(#18) BB9360

BB9360
(fanatikus tag)

Elnézést, hogy ide bemásolom, de a vezeték nélküli fejhallgató topik úgy látszik, nem pörög annyira, és hátha itt tud vki vmi okosat mondani, amit előre is köszönök!

"Üdv!

Gondolkodom vmi vezeték nélküli fej/fülhallgatón. Vettem egy bedugós olcsót, de nem jött be, viszont otthon néha jól jönne.
Elsősorban Raspberry Pi3-ról zenét (flac, mp3) vagy filmet hallgatnék, esetleg a tv adást (tv-ben van bluetooth).
Hab lenne a tortán, ha a hagyományos (semmilyen digitális kimenettel nem rendelkező) hifimet is bevonhatnám a körbe, de messze nem szánok rá annyit.

Ezt néztem ki és egy másikat: íme.
Az elsőről jót írnak ugye itt, de nem a legjobbakat az amazon.com-on (összesen 26 értékelés), bár az amazon.de-n mind az 5 értékelés pozitív; hamar itt lenne, zajszűrős, ami néha jól jöhet.
A másikról sokkal több értékelés van, nagyrészt pozitív, olcsóbb, de nincs zajszűrő (elvileg nem kell, de ugye bármikor jól jöhet), 2/3-a az ára, viszont várnom kellene bő két hetet (arra, aki elhozza Angliából), de ez nem szempont. Az viszont igen, hogy a bemutató videón azt írják, hogy tv-hez és pc-hez kell külön adapter...
Azt sem tudom eldönteni, hogy az aktív zajszűrés elvileg negatívan hat a hangminőségre, ez ok, de vajon ha nincsen bekapcsolva, akkor is? Az első ugye aktív (kapcsolható), a második passzív...

Vajon hangminőségben melyikkel járhatnék jobban? Előre is köszönöm a segítséget!

Vagy legyen vmi JBL, mondjuk a T450BT?"

[ Szerkesztve ]

(#19) aujjobba

aujjobba
(senior tag)

Ha az ANC bekapcsolom lesz egy alap sisteregés.
Ez normális?

(#20) bmakszim válasza aujjobba (#19) üzenetére

bmakszim
(senior tag)

Igen, így működik.

(#21) aujjobba válasza bmakszim (#20) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Értem, köszi.

Eddig csak Bose-t próbáltam meg egy ANC-s Sony-t, azoknál nem tapasztaltam ezt, emiatt volt furcsa.
Persze értem én, hogy azok 10x ennyibe kerülnek, de azért egy kis magyarázat elfért volna a cikkben, hogy pontosan mire kell számítani a nagyokhoz képest.

Mert azt nyilván sejtettem, hogy nem fog annyi zajt kiszűrni, de ilyen alap sistergést nem vártam, mert nem említi senki sehol.

Ha ezt tudom gyűjtök még egy használt QC25-re vagy Sony-ra.

[ Szerkesztve ]

(#22) bmakszim válasza aujjobba (#21) üzenetére

bmakszim
(senior tag)

Bose QC35 fejhallgatóm van. Ha bekapcsolom a zajszűrést, csendes környezetben ugyanúgy sistereg, ezek így működnek.

(#23) aujjobba válasza gbela (#14) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

A dobozon és a kézikönyvben is szerepel az aptX, persze ez nem bizonyíték semmire.

(#24) aujjobba

aujjobba
(senior tag)

Volt alkalmam kipróbálni a fejest egy hosszabb repülőút során.
Azt kell mondjam ennyi pénzért ajándék ez a cucc.
Nyilván nem szűr ki mindent, marad alapzaj, de egész korrekt szintre tudta szelidíteni a triplahetes zaját.
Kis hangerőn is érteni a filmet, hallani a zenét normálisan.
Igazából akkor jössz rá mennyire jó ez, amikor leveszed :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Jano_023

Jano_023
(őstag)

Sziasztok, ma megérkezett az én fülesem is. Nagyon szép és jó, de mikor elsőre bekapcsoltam a jobb fülesből nem jött egyátalán hang BT keresztül. Össze kötöttem kábelen a telefonnal és ott jó volt. Mikor kihúztam és újra próbáltam BT már jó volt és most is jó. Ennek mi lehet az oka? Vissza küldjem, hogy cseréljék ?Köszi.

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#26) aujjobba válasza Jano_023 (#25) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Elvileg két heted van rá hogy visszavidd.
Én ezalatt sokszor használnám, próbáld mozgatni, állítani.
Lehet csak valami egyszeri hiba volt, de az is lehet hogy meg van törve a kábel.

(#27) Jano_023 válasza aujjobba (#26) üzenetére

Jano_023
(őstag)

Igen az lesz. Majd írok nekik hogy hogyan lehet cseréltetni hogy tudjam. De eddig ezt létszámítva nagyon tetszik.

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.