Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    Elnézést, hogy ide bemásolom, de a vezeték nélküli fejhallgató topik úgy látszik, nem pörög annyira, és hátha itt tud vki vmi okosat mondani, amit előre is köszönök!

    "Üdv!

    Gondolkodom vmi vezeték nélküli fej/fülhallgatón. Vettem egy bedugós olcsót, de nem jött be, viszont otthon néha jól jönne.
    Elsősorban Raspberry Pi3-ról zenét (flac, mp3) vagy filmet hallgatnék, esetleg a tv adást (tv-ben van bluetooth).
    Hab lenne a tortán, ha a hagyományos (semmilyen digitális kimenettel nem rendelkező) hifimet is bevonhatnám a körbe, de messze nem szánok rá annyit.

    Ezt néztem ki és egy másikat: íme.
    Az elsőről jót írnak ugye itt, de nem a legjobbakat az amazon.com-on (összesen 26 értékelés), bár az amazon.de-n mind az 5 értékelés pozitív; hamar itt lenne, zajszűrős, ami néha jól jöhet.
    A másikról sokkal több értékelés van, nagyrészt pozitív, olcsóbb, de nincs zajszűrő (elvileg nem kell, de ugye bármikor jól jöhet), 2/3-a az ára, viszont várnom kellene bő két hetet (arra, aki elhozza Angliából), de ez nem szempont. Az viszont igen, hogy a bemutató videón azt írják, hogy tv-hez és pc-hez kell külön adapter...
    Azt sem tudom eldönteni, hogy az aktív zajszűrés elvileg negatívan hat a hangminőségre, ez ok, de vajon ha nincsen bekapcsolva, akkor is? Az első ugye aktív (kapcsolható), a második passzív...

    Vajon hangminőségben melyikkel járhatnék jobban? Előre is köszönöm a segítséget!

    Vagy legyen vmi JBL, mondjuk a T450BT?"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák