Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz sien #46 üzenetére

    "hanem az irány, amit kijelölt maga előtt. szabadon fejleszthető környezet, stabil és gyors kernellel."

    Azért az sem lesz annyira szabad, már most be volt jelentve, hogy az Android Market-ről is le fognak venni olyan alkalmazásokat, amik károsak, vagy nem egyeztethetők a Google érdekeivel.
    A különbség annyi, hogy ezen alkalmazásokat a készülék is törli (szemben az iPhone-al) viszont ilyen esetben a vásárló kárát (amennyiben fizetős alkalmazásról van szó) jóváírják.

    Teljesen szabadon egyik cég sem enged egy mobil platformot, hisz a felhasználók igencsak komoly károkat szenvedhetnek, ha elterjedne egy rosszindulatú, vagy hibásan működő kód.

    A könnyű fejleszthetőség nem tudom mennyire valósul meg, mert nem tudom milyen szintű SDK-t adtak ki, de az Apple elég magasra tette a lécet ezen téren.

    "tengernyi innovatív játékért és alkalmazásért, amit meg lehet rá venni. ez nem az apple érdeme, hanem a makacs fejlesztőké, akik már akkor elkezdték a programozást, amikor ezt még csak illegálisan tehették meg. az androidra mindez már most elérhető."

    Ha jól tudom a G1 nem tartalmaz grafikus gyorsítást, így iPhone szintű játékok nem igen fognak rá megjelenni, ez még várat magára a komolyabb hardverű Android mobilok megjelenéséig.

    "ja és arra is kiváncsi leszek mikor lesz rá igo"

    Nem mostanában.
    A sokkal elterjedtebb Symbian-re sem tervezik kiadni, akkor erre még többet kell majd várni.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák