Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz rizso #42 üzenetére

    Szerintem is elég. Bőven. Különösen ha nincs semmi kompatibilitási probléma, ennél több nem is kell egy mobiltelefonba. A magam részéről az Lww hardvere is már az a szint, ami az átlagfelhasználónak maradéktalanul elég, de tudatos felhaszálóként is nehezen tudom szándékosan megizzasztani annyira, hogy már zavaró legyen a lassulás. Pedig csak egymagos.

    A telefon meg valami gyönyörű. Anyagminőségben erre vágytam, a kijelzőméret nekem határon van ugyan, de éppen tökéletes, az összkép pedig: :Y .
    Hacsak el nem megy az eszem (vagy be nem üt egy lottónyeremény), még egy évig biztosan nem cserélem le a most 2 hónapos Lww-t, de jövőre ha szépen lepottyan az ára, simán alternatíva lehet.

    Az almakorszakom óta először mondom azt, hogy végre valaki más is csinál dizájnban olyat, ami nem csak tényleg egyedi (ami már önmagában is nagy szó), hanem el is éri azt a hatást, hogy nem tudom levenni róla a szemem.
    A 2011-es paletta is gyönyörű volt (a Ray+Arc nagyon durván odaver szerintem), de az idei még SONY-sabb. És még szebb. Szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák