Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz wattafaka #65 üzenetére

    Mindenkinek meg van az az összeghatár, amit például egy vga-ra max ráfordít, ez az összeg persze attól függ, hogy játékra, vagy munkára használja.
    Én csak játékra használom, így nekem elég egy darab is, viszont ennyit én már nem vagyok hajlandó költeni egy hardverkomponensre, van aki simán megteszi, és evvel nincs is semmi probléma, én kivárok még kb 3-4 hónapot, azután meglátjuk mi lesz, remélem tele lesz a hardverapró jobbnál jobb pár hónapos kitűnő garanciális kártyákkal ;) :C

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • Chaser

    titán

    válasz wattafaka #104 üzenetére

    de érted, azért adja el mert azt mondják neki jön az új, különben nem adná el
    nem mondtam hogy bárkit sajnálok, de ez inkorrekt
    és sokszor nem 5e ft-okról van szó, hanem sokkal többről, teljesen ésszerű ha valaki el akarja adni új gen előtt, épp nemjáccós' korszakában is lehet

    martonx
    nem így működik náluk
    3070-ek pl szoktak lenni, vettem is, azóta is tudtam volna venni többször, legutóbb tegnap is, 3070 topikba betesszük ha épp elérhető valami
    de, ehhez figyelni kell vagy scriptelni, ez ugyanúgy nincs, néha beesik pár db, esetleg nagyobb készlet, percek alatt elfogy
    egyszer volt talán h gw-ből volt kb egy órán keresztül
    de ugye ez a valós igények 10%-ra sem elég
    5xxx meg egyáltalán nincs
    ahogy konzolok is kikoptak, amikbe szintén amd gyártja a soc-ot, illetve nyilván nem gyártja
    nem tudom mit csesztek el, de azt nagyon

    Reggie0
    tisztább lehet, szennyező attól marad
    tegnap barátommal témáztunk autókról, értelmes gyerek, mondja megy akkor villanyossal
    mehet, de le kell gyártani, gumi kopása ugyanúgy szennyez, max nem füstöl az ember pofájába a belső égésű motor
    de tölteni kell, amihez energia kell, amit meg kell termelni, és a kukás akkuk majd mennek veszélyes hulladékba, arról nem beszélve hogy milyen a gyártásuk
    ha gyalog indulok el 500km-re, akkor is 1-2-3 cipőm elkopik míg odaérek, tehát szennyezek, max kevésbé
    csak azzal van bajom, aki úgy adja elő az alternatív energiát mintha az világmegváltó lenne, pedig nem, csak a kisebbik rossz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz wattafaka #111 üzenetére

    behazudták az árat is
    ha az ember vga-nál rákalkulál még 30%-ot msrp-re, az már a gaming x szint kell legyen customból, ha még 10%-ot rákalkulál magyar kapsziság felárra, akkor is 40% msrp árhoz képest
    ezel lehetett kalkulálni, azzal nem, hogy semmi nincs, de az is qrva drágán:)
    lehet felelőtlenség így matekozni, az viszont legalja, amit a "gyártók" műveltek - nem gyártók ezek, hanem bohócok, abból is a rosszabb fajta, amin még röhögni se lehet -

    szerk:
    Televan
    nekem elment tőlük a kedvem, ennyit sikerült elérniük
    úgy nem kell 3070 se hogy vadásznom kell rá, és kényszerből kell vennem pl a gw-t, ami az egyik legjobb kártya, de akkor is először kényszerből vettem, mert az volt - igaz másnak vettem, de magamnak is csak azt tudtam volna -
    max munakgépet veszek pc-ből innentől, egyébként is orbitális pénztemető, de ha nem kell a pénzem akkor nem
    kis s-t sikerült vennem, számomra legfontosabb játék simábban fut mint 3600+5600xt/3100+3070 kombóval, pedig sallang is tisztességes volt alattuk
    grafika butább, de "érzésre" lagg mentes 120hz ( :
    legalább ennyi kiderült
    azt is megértem aki azt mondja covid miatt ez legyen az ember legnagyobb problémája
    jogos
    de az elv, hogy a pofámba hazudnak, és mindenkinek, akikből elvileg élnek
    ráadásul pont a covid/tél kombó miatt akartam személy szerint valami gamer gépet, tavasztól felőlem rájuk is rohadhat:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák