Hirdetés

2017. október 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) V8David

V8David
(tag)

:DDD :C

E=mc² --

(#3) Konflikt

Konflikt
(PH! addikt)

na csak osszejott akkor:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! VCIX-DCV, blog storage es VMware temaban: https://vthing.wordpress.com/

(#7) Karma válasza #90135040 (#2) üzenetére

Némítsd le a hangszóródat, vagy magát a Youtube-ot...

Nagyon negatív lett a teszt vége, pedig szerintem ár/értékben nagyon is helyén van a telefon, a 10k-s akció meg külön javít rajta.

Részemről nem bánom, hogy a Samsung nem variálta át a rendszert (mondjuk BT OBEX-et tehetett volna rá, ha már egyszer inkompatibilis a G1-ékével), később lehet hogy jön majd TouchWiz, mint ahogy a Westendben a Samsung Mobile üzletben kiállított protón is az fut (ha még ott van).

A lassúság tényleg gáz, de sajnos az Android velejárója. Szerintem aki 3 napnál hosszabb ideig használ egy Androidos eszközt (ideális esetben reboot nélkül), úgyis találkozni fog vele, sajnos :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

Köszi a tesztet. Szerintem is igen jó vétel ennyiért, bár látva a 2.0 és a 2.1-es Android képeket, azt kell mondjam elég sivár ez az 1.5, de hát ez van. Am. meg kinézetre bejövős, és az IGO is dicséretes, szvsz megéri ennyiért.

[ Módosította: Thrawn ]

1,5 hónapos Macbook Pro 13 2016 eladó!

(#13) daninet

daninet
(PH! addikt)

Lassan be kell szereznem egy Androidos telót. Nálam még a fluid a nyerő. Láttam már 70ezerért is függetlenül. Szerintem egyelőre sokkal jobb vétel.

a kamera tesztnél a mintafotókkal van valami gebasz (vagyis 2vel)

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#16) Konflikt

Konflikt
(PH! addikt)

az operációs rendszerre pedig elöl-hátul egy kis Android robotocska utal.

ha minden igaz, akkor ez csak a gyari samu keszulekeken van (westendben, samu markaboltban pl. a zold-feheren, ill. a nagy samu boltban a fekete-piroson is volt) de amit a pannon kinal sajnos robotok nelkuli.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! VCIX-DCV, blog storage es VMware temaban: https://vthing.wordpress.com/

(#23) DarkByte válasza #90135040 (#2) üzenetére

DarkByte
(PH! addikt)

A kamerát szerintem kár volt így lehúzni. A Pulse-omhoz képest bőven szép képeket lő. Szerintem inkább legyen picit zajos (és ezzel részletgazdagabb a kép) mint elmosott vagy agyon zajszűrt. A beremegés sajnos valószínűleg a kép stabilizálás hiányának tudható be (ez gondolom szoftveres dolog lenne egyrészt), a Pulse képei is sza*ok ha nem tudom remegés mentesen tartani.

BrainZZZ!

(#25) muveszur

muveszur
(PH! addikt)

Mégvalami:

Sokszor nem értettem egyet Bog-ék cikkeivel, sokszor előjött rajtuk az elfogultság...Na de most ki kell mellettük állnom...Semmi gond nincs az angol képernyőképekkel.
Ember, ez egy okostelefon... Örülj, hogy annyi magyart látsz, amennyit.

Samsung Galaxy S és Galaxy S II segítségnyújtás elsősorban Debrecenben!

(#26) Reaper

Reaper
(senior tag)

Nagyon off de milestone teszt mikor lesz? :D Kívácsi lennék Acer vagy Moto...

(#28) sagesz93 válasza #90135040 (#21) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

A telefon jól sikerült szerintem, még egy kicsit meg kéne nyirbálni itt-ott, és akkor egy elég olcsó teló jöhetne ki belőle.(<biztos lesz egy ilyen verzió :D) A samsung amúgy se szokott elszállni az árakkal.

(#30) mesakos

mesakos
(újonc)

Sziasztok! Az androidos IGO megy fektetett kijelzővel is? (automatikus elforgatás/kézi)

(#31) muveszur

muveszur
(PH! addikt)

A kutya vigye el, hogy mennyire kiváncsi vagyok az androidra....Vagyis inkább a Google Phone-ra 2.1-el...

De ez is tetszik, csak visszalépés lenne i8910-ről rendesen.

Samsung Galaxy S és Galaxy S II segítségnyújtás elsősorban Debrecenben!

(#32) Konflikt

Konflikt
(PH! addikt)

Nagy fájdalmam viszont az akkumulátor. Lehet, hogy csak az én készülékemben volt a hiba, de az indikátor megfagyott a maximális állapotnál, s néha váratlanul kikapcsolt a telefon, s csak érdeklődő visszakapcsolásomkor tudatta, hogy 5% alatt van a töltöttség, majd újra elment aludni, s onnantól már csak töltővel lehetett bekapcsolni.

nalunk ez nem fordult elo, remelehetoleg a hiba egyedi.

(#33) Kakumix válasza #90135040 (#21) üzenetére

Kakumix
(őstag)

- A kamerát megnéztem és ha benyomod a gombot megy az autofókusz és a gomb felengedésekor lövi el a képet! :)
- Tényleg, hogy lehet angolra állítani a Spicámat? :) Zavar a kétnyelvűsége, ha nem magyarított programot teszek rá.
- 1x volt csak újraindítva az elmúlt több mint 1 hét alatt, még az első nap mikor kivettem a kártyát és visszatettem. Mert kikapcsolni nem kell a SIM kártya kivételéhez és visszatételéhez, de azért újraindíttatja magát és utána találja meg a hálózatot. :(
- akkumulátorral nincs gondom, kb. 2 napot bír napi 2-3 óra WIFI-vel

Legyen szép napod!

(#34) tomsics válasza muveszur (#31) üzenetére

tomsics
(senior tag)

ezzel nem csak te vagy így,már én is nagyon kipróbálnék egy androidos gépezetet,lehet várok még kicsit hogy lejjebb menjen az ára és akkor talán vevő lennék egy ilyenre,de egyenlőr ennyit sajnálok érte kiadni

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#35) grizzancs válasza #90135040 (#2) üzenetére

grizzancs
(újonc)

eh, valamit nagyon elnyomtam, mert en meg csak ket hozzaszolast lattam, es arra valaszoltam.

Jo kis telefon, hasit szegeny leterhelt Pulseomhoz kepest :)

[ Szerkesztve ]

(#36) joe69

joe69
(senior tag)

kár hogy nem lett bemutatva a telefon divx lejátszási képessége, pedig ebben (köszönhetően a 800as procinak) a külföldi tesztek szerint nagyon penge a cucc.

(#37) amanoba

amanoba
(őstag)
LOGOUT blog

kicsit csalódás a készülék, ugyanis a hír-topicjában olvasottak sokkal pozitívabb hangneműek voltak..(lehet csak elfogultak kicsit?)

más: továbbra is hiányolom a készülék tartozékairól és dobozáról készített fotókat, ezzel lenne teljes egy teszt.
a videó pedig csak nálam silány minőségű vagy másnál is? -főleg az első részére gondolok, elég homályos, elmosódott a kép, gyakorlatilag nem látni mi van.. :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#38) Konflikt válasza joe69 (#36) üzenetére

Konflikt
(PH! addikt)

teljesen igaz, ez hianyzik, es ez fontos.
viszi oket akadas nelkul mint a szel. (itt irtam rola kicsit bovebben par napja)

(#39) HardSanyeee válasza #90135040 (#21) üzenetére

HardSanyeee
(őstag)

A telefon külsőre nagyon bejön, a sebességgel pedig szerintem nincs gond. :)
A nyelv szerintem maradhatott volna angol, aki ilyen telefont vesz (10-20as korosztály, esetleg a 30as is) az nagy valószínűséggel tud angolul. :U

K300i ---> K750i@W800i ---> W960i ---> Xperia P

(#41) daninet válasza mesakos (#30) üzenetére

daninet
(PH! addikt)

igen megy, bennevan a cikkben is. szerintem manuálisan kell állítani

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#42) androcles válasza #90135040 (#8) üzenetére

androcles
(tag)

Egyetértek veled , ez az angolozás téma nekem se tetszik, de ha tényleg szükséges akkor legyen.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#43) Bounti válasza mesakos (#30) üzenetére

Bounti
(fanatikus tag)

Részlet a cikkből, a navigációról szóló lap aljáról:

"Örömteli, hogy álló és fekvő nézetben is működik az alkalmazás, előbbi esetben ABC sorrendben jönnek fel cím megadásakor a karakterek, míg fektetett módban QWERTY gombsort kapunk."

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#45) coyote55

coyote55
(PH! addikt)

Az első okostelefonom (Samsung I600, WM5) magyar nyelvű volt. A rátelepített programok 99,9% -a viszont angol volt, lett is belőle kavarodás...
Azóta inkább minden angol, 50 fölött is. ;) :K
A "magyarítás" (de ronda szó :((( ) csak lassítja, bizonytalanná teszi a gépet.

Memento Mori!

(#46) szp1 válasza HardSanyeee (#39) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Meglepődnél, hogy az általad említett "okostelefonos" korosztályokból mennyien nem tudnak angolul......a menü megértése és a számtech szakszavak bemagolása még nem nyelvtudás..

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.