Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) korpicschess

korpicschess
(PH! kedvence)

Na akkor ezt el is olvasom! :C

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ATH AD700 25k, Furutech Cruise DAC-AMP 50k, Nuforce HEM8 4BA IEM 35k ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄

(#2) fahrii

fahrii
(senior tag)

Jeahh :DDDDD

(#3) r4z

r4z
(Ármester)

Aztaqrva :Y

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#4) anatre1

anatre1
(tag)

"Azt kell, hogy mondjam: a Samsung megcsinálta." :K

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#5) Freddycom

Freddycom
(őstag)

Ha pent lehet csatlakoztatni a telóhoz, az USB On The Go (OTG), nem?

(#6) Akoneira

Akoneira
(tag)

Az a baj a jó telefonokkal, hogy néptelefon lesz, fél-1 év múlva mindenki ezzel fog rohangálni..
nekem egyébként nem jön be, túl nagy a képernyő, és csúnya a design is, de ez az én véleményem! :N :N :R

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#7) kristoof92 válasza Akoneira (#6) üzenetére

kristoof92
(tag)

és miért baj ha mindenki ilyen telefonnal rohangál?

(#8) B1T3

B1T3
(PH! addikt)

Köszönjük a tesztet. :)

(#9) Tim82 válasza korpicschess (#1) üzenetére

Tim82
(PH! nagyúr)

Az elsőzésről tényleg le lehetne szokni, ez nem az a fórum. ;]

Impresszív telefon, csak nem látom át, hogy az elődmodellhez képest a javított specifikációkon és az OTG-n kívül mennyiben nyújtana nekem többet. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - http://hardverapro.hu/tag/tim82.html

(#10) Freddycom válasza Akoneira (#6) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Tekintve az árát, ez nem valószínü, h meg fog történni. Nem egy s5230.

(#11) Fancy-boy

Fancy-boy
(őstag)

A forma nekem annyira nem tetszik. Tudás rendben van. Anyaghasználat megint kicsit gagyi.

(#12) Karma

Lehetne kérni normális felbontású és minőségű képet a kijelzőjéről? A szólókép elég életlenre sikerült, az Omnia7 melletti meg az 580x432-es felbontásával sokat nem árul el a kijelző ténylegesen látható felbontásáról :U

“All nothings are not equal.”

(#13) atila4

atila4
(senior tag)

Na ezt elfogadnám :C

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#14) korpicschess válasza Tim82 (#9) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Igen, összekevertem egy "n" kezdőbetűs oldallal. :DDD

Nagyon jó telefon. Viszont nem fogok rá cserélni, nem érzem az igényét. Kamera hozza az SGS szintjét szerintem, a LED villanó nagy pirospont. 1080p már kicsit hülyeség szerintem, de ha van az nem árthat, memória is elég nagy. Maga a készülék gyönyörű és nagyon jó méretű.
OTG nagyon jó.
Kérdés, hogy fognak-e erre a CPU-ra fejleszteni... hiába erősebb, mint a Tegra 2 ha nem lesz támogatva.

Amit nem tudok, nem olvastam utána a témának, hogy zárt bootloadere lesz-e? Azért ez egy fontos kérdés.
Örömteli, hogy az akku is kielégítő!

Méltó utód, úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ATH AD700 25k, Furutech Cruise DAC-AMP 50k, Nuforce HEM8 4BA IEM 35k ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄

(#15) AS

AS
(PH! félisten)

Nagyon jó, legjobb része a böngésző, ebben most mindent ver ami van a piacon.

Remélem 10.1 es tablet is sikerül optimalizálni ha már Google nem tudja a Android 3.0-át.....

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#16) Karma válasza korpicschess (#14) üzenetére

"de ha van az nem árthat, memória is elég nagy."

Ja, és mit akarsz nézni vele, 1080p-s film trailereket?

(#17) Gengi

Gengi
(senior tag)

Amikor az SGS 1-ről olvastam a tesztet el se képzeltem volna, hogy nekem ilyen telefonom lesz.. Ha most olvasnám el az SGS II cikkét tudnám (és nem volna az 1-es), hogy nekem ilyen telefonom lesz.

Bár nem hiszem, hogy cserélek, de kíváncsian figyelem, hogy a tegra2 mellet van-e létjogosultsága ennek a szerkezetnek (tegrazone mennyire lesz erős).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#18) fahrii

fahrii
(senior tag)

Azthiszem megvan a következő telefonom :)
A nokia n78am után lehet egy szép nagy lépés lesz. (jó lesz póttelefonnak)

(#19) redmonk'

redmonk'
(tag)

Szerintem iszonyat ronda és totál gyerekes ez a TouchWiz 4.0. Semmi elegancia, minőség érzet nem fedezhető fel. Szokásos Samsung.

!be hard, be ruthless!

(#20) korpicschess válasza Karma (#16) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Én a videófelvételi funkcióra gondoltam. Inkább kéne egy akadásmentes, esetleg több fps-es 720p, mint akadó 1080p.

redmonk':
Aki egy androidos telefont a kezelőfelület miatt ítél el, az meg is érdemli.

[ Szerkesztve ]

(#21) jooker82 válasza Karma (#16) üzenetére

jooker82
(PH! nagyúr)

Videoklipben is vannak 1080P-sek....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) Keldor papa

Keldor papa
(Jómunkásember)

Motorola Atrix hiába 960x540, mivel PenTile Matrix, így ugyanaz a "betegsége", mint a Galaxy S-nek. Én csak a HTC Sensation-ra mondom azt, hogy igen, ott valóban magasabb a felbontás és talán szebb is, de az Atrix esetében nem ez a helyzet. :)

Még megvárom a Sensation-t és döntök. Vagy ez, vagy az, de már erre a kettőre sikerült leszűkítenem a kört, valamelyik lesz az utód, de még nem tudom. Kamerában jobbra számítottam, viszont ez se rossz, szerintem a Sensation-é szokás szerint szarabb lesz, mivel HTC. :DDD
A böngésző már a videókban is lenyűgözött, veszett gyors, ugye az egyik mag a flasht számolja, a másik meg a többit, ezért ilyen gyors, ezt nem sikerült megcsinálnia eddig az LG-nek és a Motorolának. :U

Kíváncsi leszek T-Mobile és Telenor árakra...

EActivision is cancer

(#23) Totheground

Totheground
(PH! addikt)

Azon kívül, hogy belehalmoztak egy telefonba szerintem (egyelőre) felesleges szintű configot (a droid így is szaggat pár helyen, másra meg minek) semmi kiemelkedőt nem látok.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denesnv/

(#24) xdx@

xdx@
(fanatikus tag)

Mind szép és jó, de igazán belepakolhattak volna egy qHD felbontású kijelzőt.
Na akkor, lenne nekem igazán csúcs, mert így még mindig jobb valamiben az Atrix és a 2X.
Nem, nem az számít hogy mindenben a legjobb legyen, csupán elvárható lenne egy ilyen felbontású kijelző, ha ez a legjobb androidos telefon.
Nem tervezek telefont venni, de a kijelző felbontása miatt nálam kiesik ez a telefon.
Bár kicsit túlreagálom ezt a felbontás dolgot lehet. :U

[ Szerkesztve ]

(#25) Xaels

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Köszönjük az írást. A plecsnivel is egyet értek annak ellenére, hogy nem szeretem a Samsung-ot és nem váltotta ki belőlem, hogy rohanjak a boltba érte(mármint amint lehet majd kapni).

Egy kérdés: USB OTG-hez írtátok, hogy lesz az alapcsomagban kábel. A HDMI-hez lesz-e ilyen tartozék?

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#26) Karma válasza jooker82 (#21) üzenetére

Ja tényleg, erre nem gondoltam, kinőttem a klippel rendelkező zenékből már egy ideje :P Még mindig nem tartom életszerűnek attól még. Filmet meg úgyse lehet vele nézni.

(#27) kutkut válasza xdx@ (#24) üzenetére

kutkut
(PH! addikt)

A 2X-nek hol van qHD felbontása?

Amúgy jó teszt, jó telefon. :C

Meizu MX3 32GB

(#28) Keldor papa válasza xdx@ (#24) üzenetére

Keldor papa
(Jómunkásember)

2X 800x480, Atrix meg PenTile, egyik sem jobb, sőt...

EActivision is cancer

(#29) Xaels válasza xdx@ (#24) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

2X 800x480 4"-en... Amire te gondolsz az a HTC Sensation, annak lesz qHD felbontása.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#30) korpicschess válasza Karma (#26) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Hahó, írtam, hogy másra gondoltam :DDD
Bootloaderrel kapcsolatos kérdésemre nem tudod a választ? Sajna én nem vagyok képben ilyen téren.

(#31) Borosz

Borosz
(őstag)

"A mobilon az android rendszer 2.3.3-as verziója, azaz a Gingerbread fut, szinte akadásmentes működést produkálva."
Ez most az Androidnak tudható be, ha jól gondolom... :F

(#32) xdx@

xdx@
(fanatikus tag)

Huhh, 2x felbontását tényleg összekevertem. :D
Nem a Sensationre gondoltam.

(#33) joey04

joey04
(Jómunkásember)

A videók alapján nem nagyon lehetett a túlszaturált színeket eléggé eltüntetni, hiába van rá lehetőség. majd élőben megnézem mit tud ez igazán. A vas erős. az meg lol, hogy így is megakad. kamera jó. anyaghasználat fail. olyan felemás készülék lett ez, de Android fronton erős az biztos.

Bazinga!

(#34) Gengi válasza Borosz (#31) üzenetére

Gengi
(senior tag)

Inkább a samsungnak és a kétmagos viszonylag magas órajelen ketyegő prociknak :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#35) kutkut válasza joey04 (#33) üzenetére

kutkut
(PH! addikt)

Nincs olyan telefon, ami ne akadna meg. ;)

Amúgy bootloaderre én is kíváncsi lennék... :C

Meizu MX3 32GB

(#36) grc999 válasza redmonk' (#19) üzenetére

grc999
(tag)

+1 :(
Nem igaz, hogy nem bírnak valami komolyabb kinézetű, "morcosabb" felületet összerittyenteni.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#37) Keldor papa válasza joey04 (#33) üzenetére

Keldor papa
(Jómunkásember)

Anyaghasználatért tényleg kár, sajnos a Samsung nagyon ráment arra, hogy könnyű legyen a telefon. Pedig sokkal nagyobb élmény egy HD2 nehézségű készüléket fogni... kár érte.

grc999: Szerintem semmi baj vele. Akkor melyik UI tetszik nektek? A Sense 3.0? Nekem is tetszik, de az is gyerekes, mert eye-candy-n kívül sok értelmes újítást abban sem láttam. :U

[ Szerkesztve ]

EActivision is cancer

(#38) Straw válasza Keldor papa (#28) üzenetére

Straw
(senior tag)

"Atrix meg PenTile"

Ezt ki mondta? vagy hol olvastad?

42

(#39) Stanley-B.

Stanley-B.
(őstag)

Majd jön a Sensation és helyreteszi ezt a samsungot.
Amellett csak az árával tud érvényesülni, ahogy az mindig lenni szokott.

(#40) sagit

sagit
(PH! kedvence)

videó teszt nem lesz?

am nem érzem a késztetést hogy cseréljek SGS-ről, de az tuti hogy nagyon jó kis teló lett :C

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S8+ 64 GB Black + 64 GB Samsung Evo+

(#41) Karma válasza korpicschess (#30) üzenetére

Tudom, de jooker nem :P

Nem tudok semmit sajnos.

(#42) redmonk' válasza grc999 (#36) üzenetére

redmonk'
(tag)

Azt hittem csak én egyedül vélekedek így.

!be hard, be ruthless!

(#43) Keldor papa válasza Straw (#38) üzenetére

Keldor papa
(Jómunkásember)

KLIKK

EActivision is cancer

(#44) Borosz válasza Gengi (#34) üzenetére

Borosz
(őstag)

Csak az ember azt gondolja, hogy ennyi szoftverfejlesztői és gyártói tapasztalat ill. múlt után már illő lenne megütni egy olyan mércét, ami egy ekkora szörnytől elvárható lenne: ne akadjon meg. Mivel ugye ez amolyan vesszőparipája a népnek. :) Persze ettől még használható kütyü, tudom.

(#45) dr. Kind válasza Xaels (#25) üzenetére

dr. Kind
(HÁZIGAZDA)

Megérdeklődjük :)

(#46) Tálydi

Tálydi
(senior tag)

Pazar, az elődben sem csalódtam, sőt, az hozta vissza nálam a Samu-t a a használható telefonok kategóriájába, de ez.... 100%-os birtoklási vágy :K

Egyedül, egy kis fémet hiányolok belőle...

[ Szerkesztve ]

Deutschland ist der beste! Bayerische Motoren Werke! Good drivers have dead flies on the side windows" - Walter Röhrl **********The Stig**********

(#47) fairi válasza Straw (#38) üzenetére

fairi
(őstag)

nézz meg egy kijelző tesztet..
egyszer linkeltem, látszik a macro fotón a pentile elrendezés.

(#48) daninet

daninet
(PH! addikt)

Ha eladom az i9000-et tuti ilyet veszek, már előre várom mire lesz képes haxolt romokkal :C

itt is azt a hülye fájlrendszert használja még a samu? :U

[ Szerkesztve ]

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#49) janes74

janes74
(senior tag)

Ez kell nekem!Csak még nem tudom hogyan.Tegnap lettem munkanélküli. :O

(#50) LBandi

LBandi
(senior tag)

Jó teszt!
Várom a galaxy blogban az egyes témakörök mély és alapos kivesézését.

"Az igazi EMO-s halva születik."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.