Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    "A Samsungról mindenki csak úgy beszél, mint az androidos készülékek alfája" - Hmmm..... :) Érdekes állítás! Lehet bennem van vmi bibi... :(((
    Egyébként nem lenne rossz készülék, de ennyiért már majdnem bele kellett volna pakolniuk egy S801et, nem egy ilyen SoC-t. Engem nagyon zavar az, h ilyen telefonokért ennyit elkérnek. Egy csomó konkurens van házon belül is, ami szinte ugyanezzel a teljesítménnyel bír, mégis sokkal olcsóbb. A kínai cuccokról ne is beszéljünk. Most csak azért ennyi, mert a nevében van az "S5 mini", és úgy néz ki mint egy S5, ami szintén nem nagy durranás? Azért ez elég drága felár. De ugyanezt mondhatom a One mini 2re is.
    A különbség viszont ugye az, h az S5 minit fogják venni, még a HTC-t kevésbé.
    Ami pozitív, azok a fényképek. Tényleg nagyon rendben vannak. Nem tudom a Samsung mit csinál ott szoftveresen, de a Sonyhoz is átküldhetnének pár embert!!! :)
    A többi dolog viszont szvsz nem számít kiemelkedőnek. Se a dizájn, se az anyaghasználat, se a hardver, se az üzemidő, és ehez képest rengeteget elkérnek érte. Nem szeretek más telefonnal dobálózni, h mi éri meg jobban, meg mi nem, de droid fronton rengeteg olyan készülék van, amelyik sokkal erősebb és jobb vételnek számít, akár kisebb, akár nagyobb kijelzővel. És szolgáltatói árazás ide vagy oda, akkor se éri meg!

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Csapoati #58 üzenetére

    Azért egy statisztikát megnéznék, hogy az eladott készülék közül hány szolgáltatói. Csak azért, mert az én szolgáltatómból kiindulva (Telenor) a választék 60%a Samsung. És nem azért, mert nem létezik más telefon. Rengeteg telefonnal ki lehetne tölteni a kínálatot, nem csak ezzel. Pl a csúcstelók közül a Sony Z2őt nem is lehet kapni, az M8 pedig nem is tudom, mennyit késett. Ezzel szemben az S5 egyből megjelent. Na akkor ez mi? A felhasználók java része nem is foglalkozik vele, milyen telefont vesz, csak vegyen. És itt jön képbe a nagy Samsung arány. Lát 3 HTC-t, 5 Sonyt, pár LG-t, pár Alcatelt, meg 20 Samsungot. Hát... na. Aztán sokan megnézik melyik a legolcsóbb, hopp, egy Samsung, 8 Mp-es kamerával, ez jó lehet, ez lesz. Az S5 minit is azért fogják venni, mert a nagy testvér képviseli a jelenlegi "csúcsot", meglátják a nevét, meg azt h drága is, és gondolja a sok nagytudású, h ez biztos jó, mert drága is.
    Pl kiindulok most édesapámból. Nem szereti a drága telefonokat, mert olyan helyen dolgozik, ahol elég könnyen megsérülhet (a telefon). 15 ezer ft-ból szokott venni telefont max. Hát.... sok választék azért nincs az ő díjcsomagjában. Így is rá kellett dumálnom, h pótoljon, nehogy egy sz.r Samut vegyen. Szerencsére annyira azért nem kellett erőszakoskodnom, mert ő is b.szott már rá Samsung telefonnal, így ő se lelkesedett annyira, amikor közöltem vele, h csak ez van, ami használható vmennyire.
    Na és aki nem ért hozzá? Szó nélkül megveszi a Samsung telefont, mert nyomja a szolgáltatókat, az MA-t, a marketinget. És qrvára nem azért veszik sokan, mert ők ezt szeretik, hanem azért, mert nem érdekli őket, milyen, csak legyen.
    Én nem állítom, h egy kupac sz.r a márka, mert tényleg ízlések és pofonok, és vannak jó termékei, ezért aki eddig nem fogott bele rossz szériába, annak semmi gondja nincs ezzel a márkával. Most magamból indulok ki, sokan utálják a Sonyt, nekem ez a 2. készülékem tőlük, mindkét nővéremnek ez van, és semmi baja nincs, tökéletesen működik. Ezzel szemben más meg undorodik tőle. Ez van.
    Viszont mostanság jelentősen megnőtt a Samsung ellenesek tábora, ami szvsz nem véletlen. Tehát nem kell a süket dumával jönni, meg az eladásokkal, meg a hiper-szuper ficsőrökkel (ujjlenyomat, pulzus????), egyre többeknek van ki a töke ezzel a márkával, ami nem hiszem, h véletlen lenne

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák