Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz Csapoati #58 üzenetére

    Azért egy statisztikát megnéznék, hogy az eladott készülék közül hány szolgáltatói. Csak azért, mert az én szolgáltatómból kiindulva (Telenor) a választék 60%a Samsung. És nem azért, mert nem létezik más telefon. Rengeteg telefonnal ki lehetne tölteni a kínálatot, nem csak ezzel. Pl a csúcstelók közül a Sony Z2őt nem is lehet kapni, az M8 pedig nem is tudom, mennyit késett. Ezzel szemben az S5 egyből megjelent. Na akkor ez mi? A felhasználók java része nem is foglalkozik vele, milyen telefont vesz, csak vegyen. És itt jön képbe a nagy Samsung arány. Lát 3 HTC-t, 5 Sonyt, pár LG-t, pár Alcatelt, meg 20 Samsungot. Hát... na. Aztán sokan megnézik melyik a legolcsóbb, hopp, egy Samsung, 8 Mp-es kamerával, ez jó lehet, ez lesz. Az S5 minit is azért fogják venni, mert a nagy testvér képviseli a jelenlegi "csúcsot", meglátják a nevét, meg azt h drága is, és gondolja a sok nagytudású, h ez biztos jó, mert drága is.
    Pl kiindulok most édesapámból. Nem szereti a drága telefonokat, mert olyan helyen dolgozik, ahol elég könnyen megsérülhet (a telefon). 15 ezer ft-ból szokott venni telefont max. Hát.... sok választék azért nincs az ő díjcsomagjában. Így is rá kellett dumálnom, h pótoljon, nehogy egy sz.r Samut vegyen. Szerencsére annyira azért nem kellett erőszakoskodnom, mert ő is b.szott már rá Samsung telefonnal, így ő se lelkesedett annyira, amikor közöltem vele, h csak ez van, ami használható vmennyire.
    Na és aki nem ért hozzá? Szó nélkül megveszi a Samsung telefont, mert nyomja a szolgáltatókat, az MA-t, a marketinget. És qrvára nem azért veszik sokan, mert ők ezt szeretik, hanem azért, mert nem érdekli őket, milyen, csak legyen.
    Én nem állítom, h egy kupac sz.r a márka, mert tényleg ízlések és pofonok, és vannak jó termékei, ezért aki eddig nem fogott bele rossz szériába, annak semmi gondja nincs ezzel a márkával. Most magamból indulok ki, sokan utálják a Sonyt, nekem ez a 2. készülékem tőlük, mindkét nővéremnek ez van, és semmi baja nincs, tökéletesen működik. Ezzel szemben más meg undorodik tőle. Ez van.
    Viszont mostanság jelentősen megnőtt a Samsung ellenesek tábora, ami szvsz nem véletlen. Tehát nem kell a süket dumával jönni, meg az eladásokkal, meg a hiper-szuper ficsőrökkel (ujjlenyomat, pulzus????), egyre többeknek van ki a töke ezzel a márkával, ami nem hiszem, h véletlen lenne

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák