Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chapo

    tag

    válasz Rusi #43 üzenetére

    Megkérdezhetem, hogy az első oldalon, az első képen "ki van mellette"?
    (Ha jól nézem, a fölső a PoF... az alsó, vékonyabb keretű cucc az micsoda?)

  • traumschiff

    csendes tag

    válasz Rusi #104 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, de igen, abban igazad van, hogy úgysem fogok egyetérteni.

    Nekem akkor is egy apple fanboynak tüntél ez kiderül az aláírásodból és abból, hogy ipadhoz hasonlítasz valamit. Nekem nem az a mérce.

    És azért is bocsánatot kérek, hogy pl egy engadget.com-ból indulok ki ami nem nevezhető kizárólag geek portálnak, de mégis beszélnek főzött rom-okról valamit kiaknázzák és leírják a felhasználóknak a hardware mögött rejlő potenciálokat. Én voltam a hülye, hogy megszólaltam mert csak én furcsálom azt, hogy nyersen leszólod azt a terméket azt ami nagyon sok mindent odaver, de a te szubjektív mércédet nem veri.

    Minden LCD kijelzős tabletnek szar a látószöge és a fényereje kivétel a high-end árkategóriában fekvő tableteké. Tehát akkor bátran kijelenthetjük, hogy az összes szar. Mégis van rá igény. Nem nevezhető szarnak csak ha nagyon elfogult vagy.

    Nem hasonlíthatod a galaxy tab-hoz egyszerűen nem az a gyártó, nem az a profilja, nem az az árkategória és nem is annak a riválisa szeretne lenni.

    Nekem 2 hibám van, és már említettem. Nyersen fogalmazom és túl igényes külföldi oldalakat olvasgatok. De a második még sem akkora hiba.

    Mire elég az Alcor? Vagy az S7 slim? Minden igény kérdése, de akinek más az igénye mint neked tipord el. Felőlem tesztelheted az összes Android készüléket, nekem is van egy mércém amit felülmul a legtöbb cikk, viszont van amelyik nem.

    Természetesen én leszek a proli és a buta azért mert én csak olvasó vagyok. De ti abból éltek.

    Már honeycomb döcög a gépemen és már nem is alpha, és fut olyan jól és simán mint az 1gb ram-al ellátott társain. Már említettem nekem nem ez volt a gondom, hogy nem lett leírva, hogy azt miként rakod fel, de azért lett volna egy alap amit szintén hiányoltam.

    There is a fine line between wrong and visionary. Unfortunately you have to be a visionary to see it.

  • traumschiff

    csendes tag

    válasz Rusi #104 üzenetére

    És mielőtt az lenne a gondod, hogy én vagyok elfogult, ha olvasol a sorok közt én nem szarozom le a felsorolt termékeket szimplán igényekről beszélek. Mindenkinek más az igénye, és véleményem szerint az a legprofibb ami kicsit mindegyiknek megfelel.

    Gépben, használatban, olvasásban, írásban. :-)

    There is a fine line between wrong and visionary. Unfortunately you have to be a visionary to see it.

  • traumschiff

    csendes tag

    válasz Rusi #121 üzenetére

    Sok mindenben igazad van természetesen :-)

    Lehetséges, hogy csak nekem tünt úgy, hogy túlságosan negatív miven mobii tulajdonos vagyok és ugye megvolt rá az okom, hogy megvegyem mivel utánakerestem mindennek, lehetőségeknek valamint gyenge pontoknak és mégis kiadtam érte a pénzt.

    És nem tartom magam buta embernek, hogy megvettem szimplán körültekintőnek.

    De tény, hogy az alap user az ipad1-et fogja megvenni és lehet, hogy nem csak ő. Hát más kategória más lehetőségekkel.

    Azért köszönöm a hosszú választokat, és a végével is teljesen egyet értek ezért vettem meg ezt a műanyagot amiben viszonylag jó hardware van :K Mert sajnos ilyen a piac.

    There is a fine line between wrong and visionary. Unfortunately you have to be a visionary to see it.

Új hozzászólás Aktív témák