Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz E.Kaufmann #290 üzenetére

    Régen sem volt jobb a helyzet. Régen a melegedés (azt hiszem, hogy ebben a topicban is le volt már írva ez egyszer) sokkal nagyobb gondokat is tudott okozni az Applenél. Amikor Jobs vezette a céget akkor is voltak banális hibák, meg garancia után elbaszódó dolgok amikre akkoriban nehezebb volt kiharcolni a visszahívást. Szarabb volt a szerviz háttér MO-n is akkoriban.

    Én úgy látom, hogy most valamivel jobb a helyzet.

    Akkor is voltak bukta termékek, vagy nem teljesen jól átgondolt termékek. Akkor is voltak olyan szolgáltatások amik nem működtek jól, akkor is pontosan ilyen borsos ára volt annak, hogyha erősebb CPU-t, vagy extra ramot akartál hivatalosan az Appletől... annak a kornak is megvoltak az elcseszett dolgai... de erre valamiért hajlamosak vagyunk nem emlékezni.

    Jelenleg még nem olyan szar a helyzet, hogy másra váltsunk. Én használok Windowst (7,10), Linuxot, Androidot az Apple mellett, és azt látom, hogy a magánéletemben továbbra is jobban szeretem ezeket és jobban kezemre állnak azokra a dolgokra amire én használom, és nagyon is elégedett vagyok. Mondjuk én nem találomra veszem a dolgaimat, hanem utána nézek és az valós igényeim alapján választok.

    Nem akarom és nem is gondolkodtam rajta hogy Enterprise környezetbe rakjam őket, aztán azon vergődjek mint partra vetett hal, hogy nem tudjuk rendesen beintegrálni AD környezetbe stb.. tudjuk, hogy oda más gépek valók.

    Az, hogy ennyi az ára, nem feltétlenül azért van mert hülyének néznek bárkit. Minden annyit ér amennyiért megveszik. Vagy szerintetek egy Lamborghini/Ferrari/Bugatti valóban megér több száz millió / milliárd forintot? Vagy az autógyártók hülyének nézik a vásárlóikat? Ha a válasz igen az sem baj, de mégis az Applet ekézik mindenhol, más gyártók/márkák szóba sem jönnek ilyen helyzetben.

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz E.Kaufmann #292 üzenetére

    Kiknél látsz hű de nagy dolgokat amik megváltoztatták a piacot mostanában? Mert én senkinél konkrétan.

    Számomra mondjuk az AirPods elég nagy dobás volt, a Watchot is imádom, a HomePod is nagyon bejön. Nyilván a HomePod sem egy világmegváltoztató eszköz, de mostanában is vannak termékeik amik igazán szerethetők, és miután egyszer használta az ember, nem nagyon akar mást használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák