Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss Tamás

    csendes tag

    Nálam is volt ez a készülék még az év elején. A facebook, foursquare, angry birds, wifi tethering app-ot fel tudtam rakni az app catalog nélkül is, telepítőfájlokkal.
    Oldalt volt egy kis nyekergése, ezért egy kis fehér papír darabot ragasztottam a halkító pöcök mellé és megszűnt a tünet. :)
    Első bekapcsolásnál (hard reset után) végig kell menni egy interaktív bemutatón, ahol 5 perc alatt megtanít minden gesture használatára a telefon, de enélkül pár hasznos fogás a homályba vész a hirtelen jött felhasználó előtt. Ez látszott a mobilaréna tv adás alatt is. Egyetlen dolognak kellett utánanéznem, még pedig hogy hívást elhalkítani és kinyomni a bekapcsoló gomb egyszeri vagy kétszeri megnyomásával lehet.
    Az akkumulátor idővel viszont nem volt gondom, mindig bírta mire hazaértem.
    Fura, hogy nem lett megemlítve a cikkben, de az üzenetkezelőnek képes egy thread-be rendezni az sms-eket, gtalk és aol üzeneteket, egy kis buherálással pedig a live messenger üzeneteket is. Hasonló funkcióra az ios 5 és wp7 mango októbertől ugyancsak képes lesz, de az android-ban ilyen, alapból még sokáig nem lesz elérhető.
    1 ghz-es procival, 5 mpx kamerával és egy 50000-es árcetlivel ez lenne a világ legjobb telója..

Új hozzászólás Aktív témák