Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Timer #52 üzenetére

    Nem csak magában kell keresnie a hibát, a partnerben is.
    Meg úgy magában a kapcsolatban.

    A hiba alatt elég tág fogalmat értek, pl jelek amelyek a partner önzőségét mutatják. :R

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Timer #76 üzenetére

    Ezeket látod, ezekről nyilatkozol. De van ezen kívül is, csak azokat nem látod... :)

    Nem jó helyen keresnéd.

    Én ezt egyszerűen megfogalmaztam anno, akinek bármely platformon 10-nél több képe van (profil pl.) az annyit is ér...

    Ki melyik oldalon keresi ... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Timer #76 üzenetére

    Hallok én is durva dolgokat fiatalabb pitsákról, nem tudom, mennyire általánosak, de mikor még én hajtottam a szuka szukánszkikat, találkoztam azért személyesen is furcsa nőstényekkel. A bajok nagyja mondjuk szerintem elkerülhető, szűrni kell alapból az embereket, továbbá önbecsapás nélkül, a valódi -és racionális- igényeink szerint keresgélni. Ahogy láttam, sok pasinál ez nagyon nem megy, mintha direkt csakis olyan nőkre kattannának, akiktől aztán szenvedhetnek. (Lehet, a szenvedés is valahol az igényük, esetleg egy bevésődött hibás programuk, illetve túl sok ellentétes tulajdonságot kergetnek.)

    Szerintem úgy érdemes elindulni pártalálási célból, hogy kielemezed azt a néhány nőt, aki eddigi életed során nagyon nagy hatással volt Rád, aki nagyon vonzott. Megtalálni bennük a kattanásod okait, vagyis felismerni a saját vágyaidat, szükségleteid -elsősorban ugye pszichológiai értelemben. Aztán megvizsgálni ezek hatásait, és megkeresni a lehetséges problémákat, buktatókat; majd hagyni magadat rákatanni arra a következő nőre, akiben megtalálható az a 4-5 Számodra fontos tulajdonság, ami beindít, ami extra erős pozitív hatást vált ki, miközben nem tartalmaz bizonyos Számodra veszélyes tipikus elemeket, vagy tényleg csak kis mértékben. Önismeret, emberismeret, következetesség. Ha ezek megvannak, szabad a pálya, adhatod magadnak a kattanási engedélyt.

    Számomra az a legdurvább, mikor látok egy embert, aki úgy kattan rá egy másik emberre, hogy se magát, se a másikat nem ismeri, az elvárásai pedig teljesen irreálisak és ellentmondásosak.

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Timer #86 üzenetére

    Rákattanva valakire is lehet nagyjából reálisan látni, talán csak gyakorlás kérdése. A dominancia meg olyasmi, ami valóban egy nagyon jó dolog, de nem szabad túlzásba vinni. Ebben-abban éppen engedhetsz is, sőt, úgy lesz jobb. De például nem tartom bűnnek az olyasmit, mikor egy ember tudatosan számol bizonyos dolgokkal, amik őt dominánsabbá tehetik, és törekszik rá. Akár csak önfejlesztés, több pénz, több tudás, vonzóbb test, ruha, stb.
    Nem szoktam úgy gondolkodni, hogy ez most egyenlőség vagy sem, egyszerűen adom magam, és közben törekszem a harmóniára általában. Hogy Neki is jó legyen. Ezt várom vissza is. Nem bonyolítom túl, és ezt megtehetem. Mikor az ember még csak főként szexcélúan nőzik, sokkal több taktikai érzékre van szüksége. A házasság jó esetben már tényleg nyugi és szeretet úgy általában, az apróságokat leszámítva.

    Más tészta, hogy alig látok akár csak maximálisan hűséges feleket manapság, tök gyakori például, hogy miközben a feleségem masszírozza a fejem este, chat-en beszél valakivel, aki éppen a férje után nyomoz ezerrel, mert már korábban meg lett csalva (de megbocsátott :DDD ), és most is vannak jelek... -számomra így élni meg nem pálya. A teljes hűség alap.

    [ Szerkesztve ]

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Timer #124 üzenetére

    Nekem is ez jutott eszembe a hsz-edet olvasva. :B
    Úgy zátonyra van ítélve egy párkapcsolat, ha az ember megtartja a belső kis várát magának. Szerintem.

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Aktív témák