Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz *RLaci* #49 üzenetére

    Erdekes kerdes egyebkent, hogy tenyleg van-e meg ertelme a teljesitmeny hajkuraszasnak. Mostani OnePlus 7-emben Snapdragon 855 van, elozo OnePlus 5-omben meg Snapdragon 835 volt. Elvileg eleg nagy teljesitmenybeli kulonbseg van a ketto kozott. Gyakorlatban sem mindennapi eletben, sem jatek kozben nem vettem eszre semmi kulonbseget. Ugyanigy, haverom OnePlus Nord-jaban meg Snapdragon 765G van, azt se lattam semmiben se lassabnak. Szerintem kb. az SD765G / SD835 az a szint ami felett telefonnal az atlag user mar nem lat kulonbseget. (Hasonloan, mint ahogy 300-320ppi fole felesleges novelni a felbontast, mert atlag user (hacsak nem VR-ezik) nem lat kulonbseget, maximum nagyitoval.) Persze nem mondom hogy alljon le a fejlodes... de a hangsuly atkerulhetne kicsit mashova, pl. az uzemidon majdnem mindenki egyetert hogy lehetne hova fejlodni es ugye a proci az egyik legnagyobb fogyaszto, szoval most par evig fokuszlhatnanak arra, hogy ugyanazt a teljesitmenyt minel kisebb fogyasztasbol kihozni...

Új hozzászólás Aktív témák