Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    Szerintem nem csak az újdonság miatt volt jó régen az UG-MW éra. Nagyban hozzájárult a játék lelke és hangulata, atmoszférája amit árasztott. A Forzát ( Motorsport-ot legalábbis ), GTS-t és PC-t ne hasonlítsuk hozzá szerintem. Teljesen más kategóriát képviselnek ( maximum a Shift-ekkel lehetne összevetni ). Nem olyan rég játszottam végig a Carbon-t. Részemről sokkal jobb irányítása van, mint a jelen részeknek. ( Illetve nem csak részemről. ) De én az Undercover-ét is szerettem. Tehát nem csak az idő szépíti meg, szerintem. :)

    Nem lenne olyan nehéz egy igazán jó részt letenni az asztalra. Egy tényleg odab_szósat. Pár dolog:
    - Még részletesebb tuning, több választható cuccal. A 2015-ös részben nagyon kevés volt. Pl. neon ne DLC-be jöjjön.
    - Több autó, amiért szintén sokan sírnak. Több hétköznapibbal.
    - Irányítás javítása akár kicsit régebbi részekre hajazóan.
    - Motorcsere...
    - Belső nézet és belső testreszabás. Ezt lehetne kombinálni nagyobb füsttel. Mennyire jól nézne már ki éjszaka, ülsz az autóban, tuning, neon, minden földi jó... és látod oldalról a gumifüstöt induláskor stb.? :)
    - JÓ zenék. Jó zene alatt UG-MW hangulatot értek. Vagy lehetőség, hogy testre szabhassuk a játékban lévő playlist-et.
    - Nem kell, hogy nagyon jó legyen, de egy minimális történet, ami megadja az alaphangulatot.
    - Csúszka, amin lehet állítani a forgalmat és az autók változatosságát, hogy mindenki elégedett legyen.
    - UG2-höz hasonló drift pályákat elő lehetne venni és több versenyszámot beleültetni ( ez a legális verseny egész jó ötlet egyébként ).
    - Élő átvezetők. Hangulatos élő átvezetők. Amelyek voltak az MW-ben. A 2015-ben nem sikerült jól, de jó színészekkel, megfelelő történetírással, kamerakezeléssel, vágással, ötletekkel nagyon tudná adni. Az MW videóit a mai napig visszanézem YT-n. Egy kis homályosítást is lehetne hozzá adni, ami tovább növelni a nosztalgia faktort ( nem nagyon, csak lehessen érezni ). Vissza lehetne hozni régi szereplőket, Razor, Cross...
    - Valamennyi autótörés ( a pro street-be megtudták oldani ), amely valamennyire kihatással van a vezetésre.
    - Dinamikus időjárás min. esővel. ( Ez is nagyon jól nézne ki belső nézetből. )
    - Mikrotranzakció off
    - Stb...

    Sok mindent lehetne... egy-egy "küldetés" erejéig vissza is lehetne térni MW városába, az ottani színekkel, repedezett aszfalttal, járművekkel. Vagy egy hasonlót beépíteni, mint mellékküldetés, valahogy... de adná. Annyi ötlet lenne, amitől jó lehetne. ( Persze ezeknél a régi részek szeretete beszél belőlem, de szerintem sokaknak tetszene. )

    Egyébként az alapötlet tényleg nem rossz ( a Heat-nél ), hogy nappal Pro Street-hez hasonló legál, este pedig illegális versenyek. A női karakter és a játékbeli átvezetők nem tetszenek ( ha már nem élőszereplős, hasonló igényességgel lenne a legjobb megcsinálni, mint ahogyan volt a Crew első részében, nagyon jól néztek ki ), de az esély megvan, hogy végre talán kapunk egy jobb részt.

  • yagami01

    aktív tag

    Egy Ghost-os csávó cáfolta amúgy, hogy lennének lootbox-ok a játékban redditen. Azt mondta, lesz egy fizetős kocsi DLC meg valami később az évben ami feloldja a mapon lévő cuccokat, amivel láthatsz mindent aztán ennyi. Lootbox-ok nem lesznek. ( De persze majd meglátjuk. )

    Amúgy két új kép egy belga oldalról:

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    válasz rdt89 #102 üzenetére

    Szerintem tudomásul vették a 2015-ös hibáit. Ez látszott a Payback-nél. Ahol persze újabbakat követtek el... de reméljük abból is tanultak. Szerintem azért több lesz, mint a 2015-ös. :) Kiemelték, hogy 25. évforduló. És nagyon úgy tűnik az eddigiek alapján, hogy az eddigi részek bizonyos elemeit igyekeznek összegyúrni. Reméljük úgy, hogy az működik is ( elméletben működik amúgy ).

    - Lesznek legális versenyek nappal. ProStreet. Nem csak ezért, a trailerben lévő pályarész is emlékeztett PS pályákra. Plusz az aszfalton szerepel a Pro Street korona:

    - Visszatér a kocsi "életcsíkja" a Rivals-ból és a trailer-ben is láthattuk, hogy talán komolyabb szerepet kap a törés.
    - Visszatér az off-road a Payback-ből. De ha minden igaz csak a homokos parton és nem kell hozzá külön autó ( legalábbis a trailerből nézve ).
    - Visszatér a Rhino rendőrautó. Most Wanted pl. ( Szintén a trailerből. )
    - Visszatér a Heat level ( MW - Rivals )
    - Visszatér a tuning. Ráadásul estére korlátozódnak az illegális versenyek. Underground/Carbon A kreatív director tegnapi cikkben olvasni, hogy nyilatkozta, hogy ezúttal mélyebb lesz a testreszabás ( és a karaktert is testre tudjuk szabni, mi több ha minden igaz választhatunk is, így nem muszáj a csajjal menni ). Konkrétan ha jól vettem ki olyan testreszabási lehetőségek, vagy tesztek is visszatérnek, amiket az UG óta nem lehetett látni. Legalábbis én nem emlékszem rá. Erre gondolok ( a második kép a trailerből, az első UG ):


    - Visszatér a 2015-ös testreszabási rendszer. ( És a vizes utak. :) ) NFS 2015

    Emellett....
    - A kreatív emberke több autót ígér, hiszen a rajongók ezt akarták.
    - Elvileg nem lesznek lootboxok.
    - A rendőrök nappal kevésbé zargatnak, mint éjszaka.
    - Át"aludhatod" a nappalt a garázsban.
    - Visszatérnek a klasszikus rendőrüldözések ( heli, freeroam stb. )
    - Új vezetési modellt dolgoztak ki, ami elmondásuk szerint immár jobb.
    - Egy "rossz" zsaru lesz, aki vadászik rád. ( Mercer ) Tán Cross-ra akar emlékeztetni. Akár működhet is.
    - Többen húztak még Carbon-párhuzamot. Van egy kanyar a trailer-ben ami nem sima és egyesek szerint kanyonra utalhat. És ott van a Palm City - Palmont City párhuzam.

    Lehet van amit kihagytam, de rossznak egyelőre nem tűnik. :) Hétfőn okosabbak leszünk.

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    válasz Gebriel #108 üzenetére

    Ez volt az egyik kritikája a 2015-nek. A Payback-ben erre figyeltek is. Szerintem ott egész jól eltalálták a forgalmat, nincsenek se túl sokan se kevesen. Legalábbis nekem az kb. megfelelő volt, úgyhogy szerintem biztosan élettel telibb utcákat fogunk kapni a 2015-ös résznél. De annyira nem hiszem, hogy teli lesz autókkal, mint pl. a Crew-ban.

    hhenry: Nincs mit! :)

  • yagami01

    aktív tag

    válasz SH4D0W2011 #113 üzenetére

    Nincs mit. Igen, eddig jónak tűnik. ( eddig ) Ha a Payback tetszett, bizonyára ez is fog. Én azért remélem, hogy jobb lesz. :P Az esély megvan rá.

  • yagami01

    aktív tag

    válasz LeventeV #118 üzenetére

    Én sem értem...

    rdt89: Én azért most reménykedek. Lehet feleslegesen, de majd kiderül. Jókat hallani róla. Legutóbb a 2015-ösnél reménykedtem, az sajnos nem jött be, de hát azóta lehetett tanulni. :)

    Pár új kép redditről. Az első az off-road versenyeket illetően, a második az irányítást illetően ( elv. jobb lesz a tapadás ).

    Aztán egy sasszemű kiszúrta a neonokat az előzetesből. Az előző két részben is volt ugye, csak hát hogyan... mivel most nem lesznek lootboxok elvileg meg sebességkártyák, tán normálisan, klasszikus módon beépíthetők lesznek. Nagyon illene a városhoz ( ami egyébként nagyon Carbon-t, UG-t idéz ) és a részletesebb tuning ígérethez.

    Valamint egy új képet is találtak:

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    válasz rdt89 #120 üzenetére

    Jaja, reméljük. :) El kéne már.

    LeventeV: Voltak akik szerették a 2015-ös részt. Én bevallom törtben próbáltam volna ki, az online miatt ezt nem lehetett. Szerencsére volt trial originen. Még mindig több, mint a fele megvan annak a 10 órának. Sajnos akkor sem volt és most sincs még SSD-m, így elő jött az a probléma, hogy beestem az út alá, így még azt az időt se tudtam kijátszani. Akkor mondtam azt, hogy köszi elég volt. Plusz az akkori 7870-emen voltak olyan részek, ahol nem ment a legsimábban.
    Sajnos nem volt makulátlan. Nagyon vártam én is és engem is hosszú idők után megcsapott újra a nosztalgia. Örültem, hogy visszahozzák a tuningot, ami ráadásul nagyon jól festett. Az élő átvezetőknek is örültem. Az első teaser-je a legjobb NFS előzetesek közt van szerintem. Azóta is többször megnéztem, nagyon eltalálták azt a 30 másodpercet. De többek közt az átvezetők nem voltak olyan jók, mint MW-ben, de még annyira sem, mint Carbon-ban... sokkal rosszabb színészek jöttek és.. valahogy nem működött. A tuning is felemásra sikeredett. Volt-volt, de nagyon kevés választható alkatrésszel.
    Nálam viszont pont, hogy az utolsó szebb emlékű, tuningos rész az Undercover. Emlékszem akkoriban volt pár kritika felé, hogy komplett pályarészeket emeltek át az MW-ből meg ilyenek, de én mégis szerettem. Nem tudom nálatok jelentkezett-e ez a bug, de többszöri neki futásra is, amikor újra elővettem tapasztaltam, hogy repülnek az autók. A monitor sarkában fenn a magasban egy-egy... vagy épp eléd csapódik be az égből. :D Vicces volt. :P

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    Bocsi a dupláért, már nem lehet szerkeszteni...

    Egy elmélkedés:
    " Now, there were two scenes, within the trailer, showing a police officer pulling over a street racer; the primary cut-scene (in the middle) and the secondary cut-scene (left and right). The primary scene drew skepticism, as to whether or not, it could have been scripted or an actual lively scenario. The fact this was shown again, according to the secondary cut-scene, amplifies the possibility, of there not only being a return of a fining system, but a cut-scene that comes with it as well (which hasn't been seen since Need for Speed: Hot pursuit 2 back in 2002). In tandem with this speculation, this can also hint the return of BUSTED cut-scenes, which were also shown, within the trailer. "

    A Heat nem Payback 2.
    F8RGE írja: " Heat is not Payback 2. Confident that these discussions will stop once people go hands on with it and see it for themselves. "

  • yagami01

    aktív tag

    válasz - = Zk = - #124 üzenetére

    Persze, érthető, hogy tartasz tőle. Én is csak reménykedek, hogy ezúttal valóban oda teszik magukat a 25. évforduló miatt többek közt, nem pedig az lesz mint eddig...
    Hát, na. Vannak akik rajongói a szériának. Ezek az emberek ilyenkor szeretnek elemezni és reménykeltő dolgokat keresni, hogy ezúttal talán más lesz. :)
    ( Azt hiszem a 2015-nél is hasonló volt egyébként. De lehet korábban is, csak nem követtem. )

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    válasz - = Zk = - #127 üzenetére

    Nos, legalább a város hangulata hajaz az UG-ra és Carbonra. :) Igen, sokaknak nem tetszett az irányítás. Reméljük tényleg jobb lett, nem csak mondják.

  • yagami01

    aktív tag

    válasz - = Zk = - #129 üzenetére

    Szerintem egy páran lennének vele így. :P
    Én a helyükben még ha nem is kis munka és pénz, de készítenék egy külön motort, ami erre a műfajra van optimalizálva és kukáznám innét a Frostbite-ot.

  • yagami01

    aktív tag

    válasz - = Zk = - #131 üzenetére

    Igen, a látvány nem rossz. Csak ugye nem autós játékokhoz lett kitalálva és lehet, hogy ebből eredeztethető pár probléma. Erre gondoltam. :) Pl. olyat is olvastam ( nem tudom mennyire igaz és probléma alatt nem is igazán ezt értettem ), hogy a Frostbite nem képes egyszerre dinamikus napszakokra és időjárásra. Vagy az egyik, vagy a másik. Ezért sem láthattuk mindkettőt egyszerre az elmúlt évek részeiben. Nem tudom ennek mennyi a valóságalapja. ( Eső mondjuk már nagyon kéne. Mivel itt nem dinamikus napszak lesz, hanem Te válthatod éjszakára a garázsban, remélem hoznak valami időjárást. Talán a Rivals óta nem volt eső a játékban, pedig hangulatos tudna lenni. )
    Igazából másik motor alatt teljesen újra gondoltam, nem már meglévőre. De ha már meglévő, fel lehetne pofozni az EAGL-t. Lehet, hogy jobban megadná azt az atmoszférát, amit sokan hiányolnak. :)

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    Hihetetlen miket ki nem szúrnak. :) Úgy tűnik bizonyos pályarészeket/épületeket átemeltek a Payback-ből. Példák:
    NFS Heat:

    NFS Payback:

    NFS Heat:

    NFS Payback:

    Forrás:
    [link]

    Ez legyen a legnagyobb gond. :) Remélhetőleg az időspórolás a több kocsi és alkatrész "rovására" ment. :D

  • yagami01

    aktív tag

    válasz oriic #135 üzenetére

    Igen, érthető is. Autókat is hülyeség lenne minden játéknál újra modellezni. :)
    Gebriel: Valószínűleg igen.

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    válasz Dr. Akula #140 üzenetére

    : DD Gondoltam, hogy valami FlatOut (szerű) játékot fogsz linkelni. :P Nem, ilyen szintű valószínűleg nem lesz.
    De valamennyi lesz. Annyit lehet tudni, hogy lesz benne ( egy pár mp-nél lehet is látni a trailerben ) és, hogy lesz "életcsíkja" az autóknak az óra mellett.
    Egyébként már a Paybackben sem csak karc volt. A 2015-ben csak karc volt szerintem, de aztán igyekeztek ezen javítani és egy fokkal már jobb volt a helyzet az utóbbiban ( nekem annyi már lehet elég lenne amúgy, emlékeim szerint voltak horpadások, lafogtak bizonyos részek, talán az üveg is tört de erre nem emlékszem tisztán, az is lehet egy idő után leszakadtak részek, de erre sem emlékszem tisztán, valami ilyesmi szintű cucc volt, nem egy hűha, de azért érezhető valamit kell elképzelni ), viszont úgy néz ki ezt is tovább dolgozhatták jelen tudás szerint.

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    Elérhetővé vált egy app, amiben testre szabhatsz autókat. ( NFS Heat Studio ) Az elkészített autókat aztán majd - összekapcsolva EA fiókkal - átlehet ültetni a majdan megjelenő játékba. Pár kép:





    Valamint még annyit észrevettem, hogy NFS Discordon két bot van beállítva:

    Lehet, hogy Mercernek ( ő az a zsaru, akivel kezdődik a trailer ) lesz valami köze Cross-hoz.

    [ Szerkesztve ]

  • yagami01

    aktív tag

    Szerencsére én apróságoknak is tudok örülni. :) Pl. a verseny előtti visszaszámláló is tetszik. Meg az, hogy visszahozták a füstöt a rajtnál. Részletesebben majd írok a videó cikkénél.

  • yagami01

    aktív tag

    válasz SH4D0W2011 #154 üzenetére

    Már a lista előtt is lehetett olvasni, hogy az autóját visszahozzák. A matrica pedig elvileg csak No Limits-ből van.

  • yagami01

    aktív tag

    válasz Bici #158 üzenetére

    Az első trailer rap-je valamennyire hozta az ide illő érzést. De valóban a régi zenelista ütött. Mondom úgy, hogynem minden műfajt szeretem amik voltak, de valahogy oda ez illik. Szerintem ezen két videó alapján még korai ítéletet mondani. A legjobb ezzel kapcsolatban az lenne, hogyha a zenelistát is testre tudnánk szabni.

Új hozzászólás Aktív témák