Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    válasz rdt89 #120 üzenetére

    Jaja, reméljük. :) El kéne már.

    LeventeV: Voltak akik szerették a 2015-ös részt. Én bevallom törtben próbáltam volna ki, az online miatt ezt nem lehetett. Szerencsére volt trial originen. Még mindig több, mint a fele megvan annak a 10 órának. Sajnos akkor sem volt és most sincs még SSD-m, így elő jött az a probléma, hogy beestem az út alá, így még azt az időt se tudtam kijátszani. Akkor mondtam azt, hogy köszi elég volt. Plusz az akkori 7870-emen voltak olyan részek, ahol nem ment a legsimábban.
    Sajnos nem volt makulátlan. Nagyon vártam én is és engem is hosszú idők után megcsapott újra a nosztalgia. Örültem, hogy visszahozzák a tuningot, ami ráadásul nagyon jól festett. Az élő átvezetőknek is örültem. Az első teaser-je a legjobb NFS előzetesek közt van szerintem. Azóta is többször megnéztem, nagyon eltalálták azt a 30 másodpercet. De többek közt az átvezetők nem voltak olyan jók, mint MW-ben, de még annyira sem, mint Carbon-ban... sokkal rosszabb színészek jöttek és.. valahogy nem működött. A tuning is felemásra sikeredett. Volt-volt, de nagyon kevés választható alkatrésszel.
    Nálam viszont pont, hogy az utolsó szebb emlékű, tuningos rész az Undercover. Emlékszem akkoriban volt pár kritika felé, hogy komplett pályarészeket emeltek át az MW-ből meg ilyenek, de én mégis szerettem. Nem tudom nálatok jelentkezett-e ez a bug, de többszöri neki futásra is, amikor újra elővettem tapasztaltam, hogy repülnek az autók. A monitor sarkában fenn a magasban egy-egy... vagy épp eléd csapódik be az égből. :D Vicces volt. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák