Hirdetés
- Megjelent a OnePlus 13T
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Huawei Watch GT 3 Pro - korlátolt szépség
- A Deezer zenei kínálatának 18 százalékát már AI generálta
- Google Pixel topik
- One mobilszolgáltatások
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ricardo
titán
"Ezt vártam a sonytól, és ők tudják, mint én is, hogy az Amoled az pocsék!"
Legyen így. Gondolom beszéltél a Sony vezérkarával, ezért tudod biztosan, hogy mi az oka az amoled mellőzésének.
Ha már ennyire jól tájékozott vagy tedd meg nekünk kérlek, hogy rákérdezel, miért is ragaszkodnak ezekhez a kijelzőkhöz? Az amoled pocsék, ezt már tudjuk. A többi kijelzővel mi a gond?
IPS? Csak egy példa az LG Optimus G tesztből.
Én például örülnék egy hasonló kijelzőnek a Sonykban." True HD IPS+, így hívják pontosan, képátlója 4,7 hüvelyk, felbontása 768 x 1280 pixel, ami 318 ppi értékkel bír. A képminőségre egyetlen szó van: csodálatos. Lenyűgöző a kijelző, a tesztidőszak során több készülékkel (köztük Sony Xperia Z-vel és T-vel) is volt alkalmam összemérni és bizony az LG-t egyik se tudta megszorítani. Kristálytiszta, tűéles kép, remek betekintési szög, nagy fényerő, csodás színek (a fehér picit kékes), tényleg kimagaslóan jó a képe. Napfényben sem kell lemondanunk erről az élményről, mert az olvashatóság remek."
Több fajta kijelzőrr lehetne váltani, de amikor valaki negatív kritikával meri illetni a sony készülékekben használt panelt, akkor valahogy mindig az amoled leszólása a válasz. Holott lehetne más fejlett technológiára is váltani. Azok is pocsékok? Nem kötekedni akarok, valóban érdekel a válasz, hogy miért ragaszkodnak annyira pont ehhez.
Előre is köszönöm a választ.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Akárcsak tavaly, idén is találkoztunk a japán gyártó termékmarketingesével, hogy a Sony terveiről faggassuk.
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S25 Ultra 1 TB/12 GB fehér titán 3 év garancia, kiegészítőkkel eladó!
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A35 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nothing Phone 2 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i3 12100F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB AeroCool Shard Zalman 600W
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Apple Watch SE 2 44mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest