Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Polarstar #4 üzenetére

    Azért mert tök más a két konstrukció. A régi mobilnak nem Kellett tapicskolnod a képernyőjét, cask a gombsort, ezért alúl fogtad és a súlyelosztása is olyan volt, hogy az also rész nehezebb volt, mint a felső, így kényelmesen tudtad tartani.

    Ennél fontos szempont, hogy kényelmesen tudd kezelni a teljes kijelzőt, ezért az also és felső rész sokkal kiegyenlítetebb súlyban, hogy használat közben ne forduljon ki a kezedből. Valamint éppen ezért nem is lent fogod, mint a régi modellt, hanem kb. középtájt, mint bármely más, nem foldable okostelefont, ezért ha ott lenne a kamera, akkor folyamatosan azt tapicskolnád. Könnyű belátni, hogy egyik mobiltelefonnál sincs a kamera vertikálisan és horizontálisan is pont középen a hátlapon, mert nem lenne praktikus...

    Amúgy nem értem ezt a sok fújjogást. Szerintem kifejezetten szép készülék, nekem az elődnél jobban bejön, főleg kinyitva néz ki sokkal jobban a sokkal kevésbé hangsúlyos chin. Egyedüli kritikám, hogy ha már így alakították ki a kamerát, akkor én a villanó helyére egy második optikát tettem volna, a villanó meg alájuk is elfért volna...

    Az meg végképp röhejes, hogy olcsó másolatnak tituláltok egy olyan eszközt, ami technológiailag annyira előlre mutate, hogy jelenleg összesen 3 gyártó tudott ilyen konstrukciót felmutatni, ráadásul nem kevés mérnöki munka van abban, hogy ez normálisan működjön is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák