Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Lionking01 #39 üzenetére

    Ej, de lusta vagy. Egyszer bemenni a szolgáltatóhoz meg egyszer a bankba nekem sokkal jobban megéri, mint kifizetni a 4000Ft-os kártyadíjat. Vagy ha már mindenképpen ki kell fizetni, akkor meg kukába a számlavezetési díjakkal, merthogy ugye nem is egy számláról van szó még egyazon banknál sem, meg kukába minden más kártyával. Szerintem sokkal bosszantóbb, hogy a nem kis tárcám olyan szinten tele van, hogy pénz nem is fér bele, és a feléért fizetem a havi/éves díjakat is.

    De ha már itt tartunk, fentebb írta valaki, hogy elmegy tekerni, beugrik egy sörre valahol és csak a telefonját viszi magával. Vajon Őt hányszor állította meg eddig a rend éber őre tekerés közben? Mert igazolnia kell magát, a kerékpár tulajdonjogát, arról már nem is beszélünk, hogy egy sör után még állítólag lehet tekerni, de két embernél sem ugyanúgy mutatja ki a szonda az ittasságot, ott meg még nagyobb galiba lehet.
    Szóval a lényege, hogy nem értem, miért nem lehet egyetlen azonosító kártyája a polgárnak, ami utat enged a bankhoz is, a rendőröknek is megfelelő adatokkal szolgál, még akár otthonra is beengedheti a tulajt egyes kaputelefonos megoldásoknál...

Új hozzászólás Aktív témák