Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz csubuka #682 üzenetére

    Szia,

    Nem szinkronizáltam, így azt nem tudom, csak annyit, hogy asszonypajti telefonja ez a Meizu, és megelégedve használta, nem panaszkodott semmire soha, engem bosszantott, hogy hamar lemerül. Nekem egy Xiaomi Mi A1-em van, na azt utálom. Most cseréltünk, én használom a Meizut, egyelőre nekem sem jött elő bug, pedig elég háklis vagyok a szarságokra, valamint a gyári visszaállítás megoldotta az akkumulátor gondot is, ráadásul asszony képes lemeríteni a Xiaomit is, amit én 45-55%-on dugtam töltőre esténként, 4-5 óra kijelzőidővel. Ebben kevesebb a kraft, de 4-5 óra SOT-ot ez is kibír. Amúgy a facebook, és hasonló alkalmazásokra gyanakszom, mert nekem nincs, asszonynak van, de wifi meg net nálam is be van nyomva mindig, ráadásul két simmel használom.
    És akkor, hogy mivel: Android 6.0, Flyme 6.2.0.0G

    Meglepően jó kis telefonra leltem benne egyébként :)

    Előző hozzászólásodra reagálva pedig, nem tudom, mi az a magnézium frame, de, ha arra gondolsz, hogy kompletten LCD+érintőpanel, akkor igen, szerintem úgy érdemes, legalábbis én már csak úgy rendelnék, és akkor sem biztos, hogy sikerrel járnék :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák