Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz FattyDove #42 üzenetére

    Tudom, hogy írástudatlan, tanulatlan hülyének nézel. Pontosan tisztában vagyok azzal, amit az ügyről tényszerűen tudni lehet, tudni vélek. Ezek birtokában nem tudom mégsem azt mondani, hogy az oroszok tették. Tudom, a hollandok és az ukránok szerint, ők voltak.
    Abban is biztos vagyok, hogy ez nem ilyen egyszerű, nem fekete-és fehér, ahogy Ukrajnában semmi sem az. Ha jól emlékszem annak idején belarusz szála is volt ennek.
    Az meg, hogy az ukránoknak nem voltak BUK cuccaik, meg nincs rá kiképzett szélyzetük hivatalosan, ez alapján nem tudom eldönteni, nem is akarom. Az oroszok a ma napig kerek perec tagadják. Azt gondolom te is elismered, hogy a Donbaszban nem ritka az orosz állampolgár. Soha elő nem fordult még a történelemben ilyen. De feltételezem azzal is tisztában vagy mint a téma szakértője, hogy máshol is sok az orosz Ukrajnában.
    Te vagy az, aki körömszakadtáig védi Ukrajnát, azt az Ukrajnát aki soha, semmiben, sehol nem vétkezett.

    Az meg, hogy én mit olvasok, honnan tájékozódom, és legfőképpen miről, mit gondolok, nyugodtan elengedheted, mert semmi közöd sincsen hozzá. Igazából azt se nagyon értem, hogy, hogyan jössz ahhoz a pimaszsághoz, hogy otthon a fotelból pocskondiázz másokat.

    Mivel ez egy partalan, meddő eszmecsere, én itt elengedtem. Jah igen, ha jönnétek megverni írjál rám egy privátot, nehogy ne legyek elérhető, meg legyen időm elrakni a TAJ kártyám, ha jön értem a sziréna. Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák