Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Noukoum #27 üzenetére

    Igen ez igaz, kamera tuti fog fejlődni.

    Csak pl. X-ről is a designon kívül a kamera miatt váltottam 11 Pro-ra, mondván milyen jó lesz majd nyaraláskor az ultrawide, a fasza night mode...na és ekkor beütött a COVID és már tavaly sem volt nyaralás és nagyon úgy néz ki, hogy még idén sem igazán lesz...legalábbis olyan nagy volumenű, külföldi, ahol rengeteget fotóznék...

    Ilyen árak mellett meg már tényleg kell az a bizonyos "ez nekem mindenképp kell!!!" érzés, hogy kirepüljön 400+ ezres a pénztárcámból.

    Érdekes módon annak ellenére, hogy eléggé márkahű Apple felhasználó vagyok majdnem a teljes ökoszisztémával (iPhone, iPad, MacBook, airPODS, egyedül az órának nem látom sok értelmét...) az elmúlt évben csak Androidos telefonoknál kapott el az "ezt de megvenném érzés". Mivel Note-om még nem volt, ezért a Note 20 Ultra, a minden ami a 11 Pro-ból hiányzik (5G, 120 Hz, más design) meg van benne és még tetszik is faktor miatt a Sony Xperia 5 II / III, illetve most, hogy COVID miatt a kamera kevésbé van kihasználva a telefonomon, valamint a csúcs CPU nálam sosem volt kihasználva a nosztalgia és a szépségfaktor miatt a Motorola Razr 5G-vel szemezgettem.

    Bár ami megint megerősített az Apple ökoszisztéma mellett, hogy vettem új kocsit, amin van wireless Apple CarPlay, de Android Auto csak kábelen menne...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák