Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    Ez az akkumulátor méretét sokan írtátok, hogy nem mérvadó. Ezt nem is értem, már, hogy ne lenne mérvadó? A jól teljesítő 11-es széria után a 12-es-ből egyedül a Pro max lett jó a többi mind visszalépet, úgy, hogy az iPhone-ok sosem voltak híresen jók akkuban (tudom amíg az asztalon van sokáig bírja, de ahogy onnan megemeled). Szóval én simán vártam 500 mha pluszt mindegyikhez erre mit látunk? A legszükségesebb kategóriába sima 13 mas meg a mini 150 mha? Ez mi tavaj ennél többet vettek el! Közepes méretnél 300 mha ami megint nem sok, de bezzeg a pro max-nál 600 mha, miért az eddig sem volt sz@r? Mindig felteszem ilyenkór magamnak azt a kérdést, hogy vajon a androidos telefonokba kisebb a hardver (persze ez irónia), mert ott hasonló méretekbe valahogy belefér kb 30% nagyobb akksi hogyan? Persze tudom a választ ez az apple kicsinysége ugyan ez van a tárhelynél 64 GB a 4K-os 60fps-es kamera mellé? :o

    Szeretem a termékeiket amiket csinálnak, mert alapvetően amit ígérnek azt mindig stabilan jó minőségben tudják, de ezt a kicsinyességet nagyon lenézem bennük, na meg ehhez jön még a drága árcédula a 0 tartozék és ilyenkór néha úgy érzem ez a gyártó nem biztos, hogy megérdemli a pénzem.
    U.I: Ezért használok már 4,5 éve egy 7-es iPhone-ot, mert minden évben azt éreztem, hogy idén se akarnak igazán telefont eladni, sose felejtem el mikor megjelent a 8-as iPhone a világ lehúzása volt 4 éves formaterv meg 70%-ban ugyan az a hardver mint a 6-osba másfélszeres áron, igazán sajnáltam, hogy az emberek elmentek megvenni, mert ilyenkór lehet jelezni egy cégnek, hogy nana azért nem vagyunk h@lyék!

  • swayze

    tag

    válasz fornettisuti #27 üzenetére

    Visszalépésnek visszalépés, de azt is nézzük, hogy miből lett mi. Alapvetően én úgy gondolom, hogy a telefonnak 1 napot kell kibírnia (mert minden ember alszik 1 nap egyszer és akkor bőven ráér tölteni), de azt stabilan bírja is ki, és ne az legyen, hogy ott van délután 16-17 óra te melózol 20-21-ig a telefonod meg 30%-on van és akkor, hát kibírja, de épp, hogy és igazából nem is nagyon akarsz hozzá nyúlni, hogy ne merüljön. Na ez az amit utálok igen is legyen akkora akku a telefonba, hogy én azt egész nap tudjam átlagosan használni és ne adj isten, ha valami extrémebb dolog közbe jön (1 óra fotózás/videózás, mert te szeretsz fotózni és jött egy jó téma, vagy valahova el kell menned 1-2 óra navigáció ne jelentsen gondot, de akár 1 óra játék, mert vársz valakire) akkor is maradjon a telepbe egy 30% ami nem aggaszt. Na most erre a használatra a 11-es szériával jó felé léptek a pro és pro max teljesítette is utóbbi bőven is. Erre jött a 12-es széria ami megint alá, ment ennek, de a pro max így is tudja az elvárásaimat teljesíteni, ezért nem tartom bajnak, hogy visszaléptek. Ellenben a pro-val ami komprumiszumos lett a telep miatt és akkor a 12 vagy 12 mini amiknél meg visszatértük oda, hogy bárhova mész töltő legyen nálad, mert 16 órakór 30%-on a telefon bármi ami utána van az már problémás lesz.

Új hozzászólás Aktív témák