Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz gyugyo79 #89 üzenetére

    Azt hittem ez a Homatics csak kínai belpiacra gyárt. Ez az új "Box R 4K Plus" pedig specifikációkban kb pont olyan amit elvárnék egy most megjelenő tv box-tól, és amit szívesen megvennék, de azért $150 ár is társul mellé az nem kevés 2-3-szorosa más box-ok árának.

    Amlogic 905X4 proci AV1 kodec támogatással, Widevine L1 támogatással, 4GB ram, 32GB rom, WiFi6 (ax) , 1000Mb-es LAN csatlakozó. Ilyen specifikációkkal sajnos más gyártóknak még nem igen jelent meg tv box-uk.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz gyugyo79 #91 üzenetére

    A kínai nyelvű Youtube videókat én is megnéztem róla, bár nem sokat értettem belőlük én sem, ráadásul felirat is csak kínai nyelven van hozzájuk. Kérdés, hogy ez a Homatics cég mennyire támogatja a box-ait firmware/szoftver frissítés ügyileg, mert a legtöbb ilyen kínai gyártóval az a nagy gondom, hogy agyba - főbe adják ki az új változatokat fél - 1 évente és a régebbi modellek meg el vannak felejtve.
    Google azért elég hosszan 4-5 évig ad ki frissítéseket a Chromecastokra, meg gondolom az Nvidia is a Shield TV box-ra.
    Van egy Xiaomi Mi Box S-em is, nagy ritkán még arra is érkezik valami frissítés, de tekintve, hogy 2018-ban adták ki már azt is erősen hanyagolja a Xiaomi. Pedig amúgy jó kis box, szépen teszi a dolgát.
    Bíztam benne, hogy Google kiadja a Chromecast with Google TV 4K-nak egy frissített változatát, AV1 támogatással, esetleg 4GB ram-mal, és a 8GB-nál valami nagyobb tárhellyel (32GB vagy 64GB), de ezek szerint most csak ez a 1080p HD verzió érkezett.

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák