Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Nocsak, az S4-ben már fullHD előlapi kamera van. Le vannak maradva.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz buvartacsko #199 üzenetére

    Ez így nem teljesen pontos :) Lenézve csak néhányuk van, mint pl. olyan aki valamelyik videón is volt mikor sorban álltak érte, és 'azért kell mert ez a menő'. És aki foggal-körömmel védi mintha az élete függne tőle és nem hajlandó elismerni hogy az sem hibátlan termék, nem, mert az 'Apple az Isten'. Na ilyenektől van herótom nekem is. Történetesen unokahugomnak i5 van, próbáltam, nagyon faja, de nekem nem kellene. Nem mellesleg ugyanúgy sikerült megröccenteni mint egy androidot, persze jóval nehezebben. És történetesen nekem egy S4 van :) ami teljesen legálisan, kártyafüggetlenül 55e forintomban van :P

    A legtöbb apple felhasználóval nincs baj, az idiótákkal van baj aki hisztizik mert másnak más a véleménye, de ez a másik oldalra (android) is igaz.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    (#201) bLaCkDoGoNe, (#202) buvartacsko legtöbb résszel egyetértek, én is qrvára unom már hogy normális vélemény, tapasztalat helyett csak a fikázás megy, meg az e-penis verseny. Mint most az S4 topikban, hogy azoknak akik az octa-s verziót vették meg az S600 változat helyett mennyivel jobb mert jobb telefonjuk van... :U :F Tiszta dedó, komolyan mondom. Én alapvetően megutáltam az apple-t de nem mondom hogy szar telefont csinál mert látom unokahugomnál hogy mit tud, és valóban nagyon jól működik, de az a fajta zártság nem szimpatikus, mint ahogy az új windows telefonok sem tetszenek. Sőt, még az androidot is részben visszalépésnek érzem a WinMobile5-höz képest amit használtam. De a 3 közül még az android az ami a legközelebb áll ahhoz mint amit szeretnék, pech hogy a 3 közül pont ez a leglassabb. Ám várom már az ubuntus mobilokat, milyenek lesznek.

    (#205) Touch-ko No offense, de Te tökéletesen prezentálod az általam írottakat. Nem neked szól, nem rólad szól, el is ismertem hogy jók a iPhone-ok, de azért bele kell szólnod, és kötekedned kell ('Megroccenteni? LOL.'). És ez az amire a választ várod, hogy Apple hírre miért csodul a birka, es csoportosan jön at fikazni. Hát ezért, mert adják/adjátok/adod alájuk a lovat. Mindezt úgy, hogy elismertem, hogy jók az iPhone-ok. Tudod, van erre egy mondás, 'okos enged...' Jelenleg igen, örülök mint a majom annak a bizonyos testrészének hogy ennyire olcsón hozzájutottam a telefonomhoz és ezért trollkodom tele pár fórumot ezzel kárörvendően, de inkább ezzel mint ócsárlással, nemde? :) Teljes áron tudod mikor vettem volna meg akár ezt akár mást... Aztán még az is lehet hogy iPhone-t kell majd használnom.

    (#206) Beri jó, eléraksz még egy 1-es számjegyet, meg még hozzácsapsz egy huszast és akkor talán el is gondolkodom rajta.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Burt1793 #210 üzenetére

    Teljesen független. Szolgáltatói oda(nem)figyelés miatt-e, nem tudom de nem is érdekel.

    Apple:
    Az apple már rég lemaradt, nagyon jó, amit tud, azt jól tudja, de egy
    S4-hez képest már egy kategóriával lejjebb van...

    Az lehet, de S4 tulajként is azt látom, ha már csak hajszállal is de gyorsabban reagál.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Touch-ko #213 üzenetére

    Azért olvasok bele a hírekbe és fórumokba, mert az IT attól még alapvetően érdekel, azért. Persze nem viszem túlzásba, jobbára maradok csak a híreknél :D

    Nem, nem olvastam túl sokat ilyen fórumokba. Nem hergelem magam feleslegesen :) Mert nehéz nem beleszállni a vitákba.

    Nem volt S3-am, csak ismerősét próbáltam, így nem tudom. Kijelzőben jobb mindenképp. De S2-ről már megérte váltani, mindenben jobb (amennyiért meg összejött, pláne).

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák