Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    Ha már így nagyban nosztalgiázunk:
    Én még anno egy zöld, flippel billentyűzetet eltakarós, prüttyögős Nokiával indultam, majd lett belőle egy Ericsson T100, utána egy kinyithatós színes Samsung, azután egy Nokia 3130classic, amihez sajnos visszakellett térnek, a máig egyik kedvenc telefonomról, a Nokia 6120classicról, mert elázott :( Szerencsére gyorsan továbbléptem egy Motorola V3 felé, ami igazi strapafon volt, négyszer is bírta az áztatást: egyszer ki lett mosva, egyszer WC-be ejtve, egyszer felmosóvödörbe ejtve, egyszer meg leúsztam vele két hosszt - ezután hibásodott meg, de egy LG KF750 Secretig lehetett telefonként használni. A Secretet meg lecseréltem, azaz inkább másodlagos telefonként használtam egy Nokia 5230 mellett - azt is szerettem, de ótvar képeket lőtt, na. Utána beinvesztáltam egy Galaxy Minute, abból egy Xperia X8 lett, most meg itt tartok, egy ZTE Blade-ről írom ezt a hsz-t is. Kicsit sajnálom a Secretet, mert még ma is használnám, ha jó lenne az aksija + nem lenne zsebkopott :( Szívesen visszatérnék a Nokiához, valószínűleg egy Lumia 710-es fog vezetni engem.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák