Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabimohacs

    csendes tag

    Hát elég vicces volt eza az interju.Sokmindenröl szo volt de a leglényegesebb ki maradt.Még hozzá az hogy mi van a konkurenciával?Samsung keményen oda tesz a Sonimnak árban is és minöségben is.Lásd Sonim xp3 vs samsung b2100.Ki jöttek az ip 67 telok is,és a Samsung b2710 telonak nem lessz ár-érték-minöség-tudás szempontbol vetély társa egy sonim telo sem.Mert ugye hatalmas ár külömbségek vannak a márkák között kb 70000-80000ft ami nem kevés pénz.Nekem samsung b2100 is van és b2710 is van és a kettö ujonan felébe se került egy uj sonimnak. Igaz erre két év garancia van de ez is böven megnyugtato.De a 3 év korlátozás mentes garancia se ér sokat,mert azon a pénzen inkább veszek 3 samsungot és ha egy elromlik és szervizbe van akkor is van azonnal másik tartalékba.Szoval értelmetlen pénz pazarlás, és csak a nevet kell meg fizetni.Valaki mondja márt meg hol van és konkrétan miben nyilvánul meg az kb 70000ft töblet a Sonimnál?Nagyon kiváncs lennék rá.Mert legyen bármilyen munkakör,nincs olyan szituácio szerintem amiben egy strapa samsung tönkre menne.A teszteknél szándékos rongálásoknak vannak kitéve és azt is birják.Ebböl adodoan egy véletlen leejtés bagy vizbe esést lazán kibirnak.Szoval nagyon nem értem ezt.Ez a b2710 pl mindent tud ip 67,3g,gps,2mp kamera stb.24000ft volt ujonan 1éves elöfizuval ez kb aSonim xp3quest el van egy szinten ami több mint 100000ft.Hogy is van ez?

  • gabimohacs

    csendes tag

    Fent van már a Samsung honlapján az uj Xcover271.Még kijelzö is karcálo.
    Itt a link ha valakit érdekel:
    http://www.samsung.com/hu/consumer/mobile-phone/mobile-phones/bartype/BGT-B2710/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl=

  • gabimohacs

    csendes tag

    Kedves Bocha.Értem ,de törés tesztbe nem igy jött le a dolog.Már leejtésnél elfolyt a sonim kijelzö.Vagy ez csak gyári hiba?Egy dolog tény, a törés tesztbe a Sonim le szerepelt és a Samsung le alázta teljes mértékben.Ugy tudom tervbe van ujabb strapa teszt is Samsung vs Sonim (ip67).Mi lessz abban az esetben az állás pont ha megint megismétlödik az ami a b2100 és xp3 tesztél volt?Erre meg van a reális esély.Akkor is jobb a Sonim?De elsösorban maradjunk a strapa birásnál mert erre épit a Sonim.Nagyon jo példa erre az auto.A technikai fejlödés biztos lehetövé teszi hogy akár robbanást is ki birjon egy telefon.De a nagy kérdés az hogy van e értelme és érdemes e ezt megfizetni.Mondok rá egy példát.Ott van az auto ipar lehet gyártani hatalmas teljesitményü autokat akár 500-600 loeröset is amik képesek menni akár350-400 km/orával.De van értelme?Nincs,mert Mémetországon kivül ugy tudom mindenhol le van korlátozva 130 ra a sebesség.Még az se nagyon tud ilyen autoval mint kezdeni akinek van rá pénze.Szoval egy ponton tul szerintem nincs értelme fokozni a strapabiroságot amit nagyon keményen meg is kell fizetni.Ha robbanásrol beszélünk az már nagyon durva dolog és valahogy nekem legalább is a legutolso szempontkét jutna eszembe robbanás után azon agodni hogy ami lett a telefonommal

  • gabimohacs

    csendes tag

    Mivel a sonim is gsm telefonon és ugyanazon szabványokon müködik mint a többi telefon ezért ugyanugy ki bocsájt frekvenciákat mint más telefon..Magyarul repülön korházba benzinkuton ugyanugy tilos és tilos is lessz használni Sonimot mint más telefont.

Új hozzászólás Aktív témák