Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabimohacs

    csendes tag

    Kedves Bocha.Értem ,de törés tesztbe nem igy jött le a dolog.Már leejtésnél elfolyt a sonim kijelzö.Vagy ez csak gyári hiba?Egy dolog tény, a törés tesztbe a Sonim le szerepelt és a Samsung le alázta teljes mértékben.Ugy tudom tervbe van ujabb strapa teszt is Samsung vs Sonim (ip67).Mi lessz abban az esetben az állás pont ha megint megismétlödik az ami a b2100 és xp3 tesztél volt?Erre meg van a reális esély.Akkor is jobb a Sonim?De elsösorban maradjunk a strapa birásnál mert erre épit a Sonim.Nagyon jo példa erre az auto.A technikai fejlödés biztos lehetövé teszi hogy akár robbanást is ki birjon egy telefon.De a nagy kérdés az hogy van e értelme és érdemes e ezt megfizetni.Mondok rá egy példát.Ott van az auto ipar lehet gyártani hatalmas teljesitményü autokat akár 500-600 loeröset is amik képesek menni akár350-400 km/orával.De van értelme?Nincs,mert Mémetországon kivül ugy tudom mindenhol le van korlátozva 130 ra a sebesség.Még az se nagyon tud ilyen autoval mint kezdeni akinek van rá pénze.Szoval egy ponton tul szerintem nincs értelme fokozni a strapabiroságot amit nagyon keményen meg is kell fizetni.Ha robbanásrol beszélünk az már nagyon durva dolog és valahogy nekem legalább is a legutolso szempontkét jutna eszembe robbanás után azon agodni hogy ami lett a telefonommal

Új hozzászólás Aktív témák