Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabimohacs

    csendes tag

    Hát elég vicces volt eza az interju.Sokmindenröl szo volt de a leglényegesebb ki maradt.Még hozzá az hogy mi van a konkurenciával?Samsung keményen oda tesz a Sonimnak árban is és minöségben is.Lásd Sonim xp3 vs samsung b2100.Ki jöttek az ip 67 telok is,és a Samsung b2710 telonak nem lessz ár-érték-minöség-tudás szempontbol vetély társa egy sonim telo sem.Mert ugye hatalmas ár külömbségek vannak a márkák között kb 70000-80000ft ami nem kevés pénz.Nekem samsung b2100 is van és b2710 is van és a kettö ujonan felébe se került egy uj sonimnak. Igaz erre két év garancia van de ez is böven megnyugtato.De a 3 év korlátozás mentes garancia se ér sokat,mert azon a pénzen inkább veszek 3 samsungot és ha egy elromlik és szervizbe van akkor is van azonnal másik tartalékba.Szoval értelmetlen pénz pazarlás, és csak a nevet kell meg fizetni.Valaki mondja márt meg hol van és konkrétan miben nyilvánul meg az kb 70000ft töblet a Sonimnál?Nagyon kiváncs lennék rá.Mert legyen bármilyen munkakör,nincs olyan szituácio szerintem amiben egy strapa samsung tönkre menne.A teszteknél szándékos rongálásoknak vannak kitéve és azt is birják.Ebböl adodoan egy véletlen leejtés bagy vizbe esést lazán kibirnak.Szoval nagyon nem értem ezt.Ez a b2710 pl mindent tud ip 67,3g,gps,2mp kamera stb.24000ft volt ujonan 1éves elöfizuval ez kb aSonim xp3quest el van egy szinten ami több mint 100000ft.Hogy is van ez?

Új hozzászólás Aktív témák