Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz llaszlo #25 üzenetére

    Javítva: Most megint kipróbáltam a copy paste-t és már használható. De korábban szánalmasan szar volt. És ahogy a gyártók frissítenek úgy még sokan a régi megoldást kénytelenek használni.
    A frissítés le is maradt. Vegyél androidot, de a frissítést felejtsd el, mert a gyártók azután, hogy megvetted a készüléket tojnak a fejedre. Szemben az apple-el aminek magas színvonalú supportja van az egész világon. Már magyar nyelven is elérhető a nemzetközi support.

    Lehet, hogy sokan vettek androidos telefont, de az is tény, hogy nagyon sokan csalódtak benne. Sokkal többen, mint az iOS-ben. Lehet, hogy a sok geekhuszár jól el van vele meg cserélgetik a romokat, de az átlag felhasználók (akik jelentősen többen vannak) ők nem akarnak ilyenekkel szórakozni csak normálisan használni a telefont. És sokszor az androidnál ez a normálisan tudom használni nincs meg, mert valami bugja van.

    A másik lehetőség, hogy korlátozásokkal és jóval kevesebb buggal használja valaki az iOS-t. Esetleg wp-re vált. Az meg még messze van az igazán jótól. Főleg ami a SW ellátottságot illeti.

    [ Szerkesztve ]

  • ROBOTER

    addikt

    válasz llaszlo #24 üzenetére

    Izzasztja a francot. Annyira izzasztja, amennyire egy böngésző pluginjében működő virtuális gépnek izzasztania kell.

    A múltkor valaki azt állította, hogy i5-n szaggat neki a 720p videó. Felraktam neki egy FullHD+ monitorra 3db 720p videót, és mellette vígan lehetett használni a gépet.

    Csak semmi trágárkodás!

    [ Módosította: #65675776 ]

  • JNashville

    senior tag

    válasz llaszlo #25 üzenetére

    "Aki "szabadságot" akar az válassza az androidot, ott majd mással fog szívni meg romozgathat majd."

    Szerintem pont ez a választóvonal, én nem vagyok síkhülye tech dolgokban, de hogy állandóan fórumokat kelljen bújnom, hogy milyen ROM mivel jobb meg hogyan használható, hát a francnak van kedve ezzel szórakozni, megveszem-működjön-frissítem-használom, ennyi, én dolgozni, írni, fogyasztani szeretnék egy tableten (vagy okostelefonon), nem azzal szórakozni, hogy a rajta levő rendszer hibáit tweakelgessem, az legyen a fejlesztő dolga.

    MARVEL AT HIS MIGHT!

  • kolosanyi

    veterán

    válasz llaszlo #25 üzenetére

    Örülnék, ha befejeződne már ez a marhaság. Kell a francot romolgatni droidon, az csak egy lehetőség Gyári állapotban is tökéletesen működik a droid, sőt általában pont a romolgatással teszi instabillá a user a cuccát.
    És ezzel nem antiapple, meg droidfanboy hozzáállást nyilatkoztatok ki, csak nem szeretem a dogmákat...

  • kolosanyi

    veterán

    válasz llaszlo #43 üzenetére

    Ez valós probléma. Alá is írom. Viszont ez nem a droid hibája. Egyszerűen a gyártó(k) idióta(ák), és képtelen(ek) egy normális gyári romot összehozni. (Többek között ezért is választottam Nexust.) És az megint súlyos probléma, hogy nincs hely az appoknak, mert hiába van ott a kártyás telepítés, az alkalmazások egy jó része nem támogatja. Akkor meg valóban jöhet a root, meg az app2sd. Nem akarom még csak véletlenül se azt a látszatot kelteni, hogy ezekről a problémákról nem tudok (ugye az előző telefonom az egy GT540 volt...), vagy azt, hogy nem valósak. Egyszerűen csak azzal szállok vitába, hogy ez a droid hibája, mert nem az. Persze ilyenkor hajlamos a legtöbb ember a szerencsétlen oprendszert fikázni, hogy mekkora egy f*s, pedig közel sem az. (Vannak persze hibái, amiért jogosan lehet szidni. Ilyen például a UI hardveres gyorsításának hiánya 3.0 alatt, vagy felette az animációk elb@szarintása, amiért laggol az egész. Vagy esetleg a copy/paste hiányosságai. Viszont továbbra is tartom, hogy ha van egy alapesetben működő, sőt normálisan működő rendszer, amit a kedves gyártó sikeresen elkúr a hülyeségeivel, akkor az nem a rendszer hibája.)

Új hozzászólás Aktív témák