Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    válasz Hubzsi #11665 üzenetére

    Hát ez tényleg egy híg f.s.

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

  • sepyi

    aktív tag

    válasz Hubzsi #11665 üzenetére

    Ennek érdemes lenne a végére járni. A kártya biztos nem ok, mert én kezdetektől mindent kártyára mentek. Hardweres probléma nem lehet, mert a kamera működik. A gyári appot használom, tehát az sem lehet gond. 380 as van a telefonomon, te is azt használod. Ebben sincs különbség. Én még soha nem csináltam FR-t, te csináltál. Ez lehet különbség, de nem hiszem.hogy ez az oka. A kérdés inkább az, hogy azóta ilyen-e a kamera amióta megvetted, vagy egyszer csak ilyen lett? Azt hiszem egyszer talán bubus66 írta, hogy FR előtt csak a névjegyekről, smsekről, naptárról, hívásnaplóról csinál mentést, és FR után csak azt állítja vissza. Egy korábbi bejegyzésemben ezt mondom én is. Hiszen, ha az alkalmazásokról is csinálsz mentést, és FR után visszaállítást, akkor gyakorlatilag nem csináltál semmit. Mintha egy rosszul működő rendszerről csinálnál biztonsági mentést. Én nem akarok neked munkát adni, de egy próbát megérne. Ird le egy papírra azokat az alkalmazásokat, amiket most használsz a telon. A hy suite-val ments az sms, névjegy, hivásnapló, naptár bejegyzéseket. Csináld meg az FR-t. Utána a play-ről egyesével telepítsd a felírt alkalmazásokat. Nyilván bukni fogod a pokemon pályákat, az ezer éve játszott xy eredményeket, de van esély, hogy jól fog működni a telefon. És ha már így nekiesel, javaslom egy nagyobb kártya behelyezését. Nem baj ha legalább 90MB/sec. Igaz kicsit drágább, cserébe b@szott gyors. Telepítési helynek SD kártya. Igy kezdetektől a kártyára tesz minden adatot. Azt meg könnyebb karbantartani. Hát ennyi a javaslatom. Vagy...? Nem csinálsz semmit és használsz alternatív kameraalkalmazást, ami nem produkálja a hibát.

    Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

Új hozzászólás Aktív témák