Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz bakter24 #1202 üzenetére

    Klafa a biztonsági mentés. Nekem most az volt a célom, hogy amíg húgom kórházban van (megszületett a keresztfiam, Patrik), addig ne unatkozzon (már ha van 1 szabad perce) és megkapja a tabletemet, hogy FB-on tudja osztani a friss infókat. Csakhogy az emailjeim és fiókom hozzá volt rendelve alapértelmezettként, úgyhogy egy gyári állapot visszaállítás már dukált neki.
    Előtte akkor root SuperOneClick-kel, aztán biztonsági mentés MINDENRŐL Titanium Backup (FREE) progival. Az így kapott fájlokról biztonsági mentés a számítógépre, aztán teljesen feltöltésig hagyni, addig a memóriakártyát előkészíteni, felmásolni rá az update mappa tartalmát. És akkor a leírás szerint mindent, annyi plusz dolgot tennék hozzá, hogy én az OK felirat megjelenésekor nem csak az akksit vettem ki, hanem kihúztam a töltőről is. Az akksit pedig csak legalább 10-15 másodperc után tettem vissza. Így egyből (lassan ugyan, de) indult, szépen felállt a rendszer.
    Amiket visszaállítottam, azokkal meg vagyok elégedve:
    Opera Mini jelszavak és könyvjelzők, gyorshivatkozások a helyükön
    felhasználói szótár szintén megmaradt
    Cut the Rope és Tank Hero mentett dolgok megvannak
    3G WatchDog megőrizte az adatokat
    Battery Indicator szintén olyan, mintha nem is lett volna FW-csere.
    Tehát bátran ajánlom! De ha biztosra akarsz menni, kérdezz, és mondd meg, hogy Neked mik fontosak, és utánanézek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák