Hirdetés

2018. december 10., hétfő

Gyorskeresés

(#502) foxi69 válasza bikficc11 (#496) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Köszönöm, de nálam ez a link most sem megy:-(((

(#498) mkRoland :R

Ettől kicsit masszívabbat szeretnék (olyan bőrszerűt :) )

(#503) metaxa92

metaxa92
(lelkes újonc)

Nem érzékeli a SIM kártyát,valami olyasmit olvastam,hogy valami papírt kellene beletenni még.. de hová?

(#504) metaxa92 válasza metaxa92 (#503) üzenetére

metaxa92
(lelkes újonc)

már megvan.

(#505) bikficc11 válasza foxi69 (#502) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

akkor csak a főkönyvtárat nyisd meg de mennie kell mert most is néztem, pont olyan bőrszerű tok van könyvformában

(#506) bikficc11 válasza mkRoland (#451) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

olyan kérdésem lenne hogy azok a játékok amik olyan verzioban vannak hogy több száz mega és be kell másolni a tablet memoriájába, azokat hova kell másolni és hogy kell elinditani?

valamilyen paid verzio? vagy mi...

[ Szerkesztve ]

(#507) insido válasza bikficc11 (#506) üzenetére

insido
(tag)

Konkrétabban kifejtenéd? Mert én is keresek normálisabb játékokat csak még nem igazán találtam. Linket is adhatsz

Egyébként ezt találtam:

Installation

1. Copy APK files to SD Card as Normal (Any Directory u like)

2. Copy the 'gameloft' Folder to the root of the SD Card (Drive:SD CARD\)

3. Install APK as Normal (Using a File Manager)

4. Enjoy

Ne kérdezd hol! esetleg priviben... :DDD

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#508) mkRoland válasza bikficc11 (#506) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Melyiket hova... Van olyan, amit az Sd-kártya Android/data könyvtárába, és vannak olyanok is, amiknek külön gyökérmappájuk van!

[ Szerkesztve ]

(#509) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

köszi a válaszokat, közben ugy jártam mint sokan, mire válaszoltatok rájöttem nem azért nem megy mert nem jol csináltam hanem mert csak a hülye tegra-n fut, pedig rittig pont ez kellet volna))

itt találtok mindenféle paid verziót regelés után
[link]
[link]

(#510) orion23 válasza bikficc11 (#509) üzenetére

orion23
(újonc)

A SGS2-os játékok futnak rajta pl.:Modern Combat 2, Let's Golf2 szépen.

(#511) bikficc11 válasza orion23 (#510) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

kösz megnézem őket

egy-két paid gameloft játék egyre a wifi letöltést sürgeti, nem tudom miért nem kapcsol át 3gre, amugyis pedig felraktam a megfelelő könyvtárba((

(#512) insido válasza bikficc11 (#511) üzenetére

insido
(tag)

Amit letöltesz játék.apk-t innen-onnan az csak fel rakja a játéknak egy részét és a többit a netről kapálja le. (Gondolom én) Nekem pont az asphalt 6- nál írt ki olyat, hogy 501mb-ot fog leszedni, most ha 3g vel kapcsolódik és mondjuk 500 megás csomagom van...
Kicsit azért hitetlenkedtem az 501 megán, viszont kipróbálni nem tudtam mert valami nem tetszik neki és nem kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#513) bikficc11 válasza insido (#512) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

annyiaz))) ahogy a paid verziokat nézem....de tényleg a korlátokra nem gondoltam, nem vagyok hozzászokva

amugy kaptam figyelmeztető levelet hogy warezt linkeltem ezért a többi linket a sg-n a huawei topikba irom.

(#514) insido válasza bikficc11 (#513) üzenetére

insido
(tag)

Igen az ilyen dolgokkal csínnyán kell bánni. Ezért szoktam én is utalni rá és ha valaki kíváncsi nem csak hamar megöregszik de ha dob egy privit akkor felvázolom neki a konkrétumokat is. Vannak szabályok amiket be kell tartani... :DDD :DD

Más: Háttérképnek mekkora felbontású képpel operál? Mert akarok sajátot csinálni és jó lenne tudni a méreteket. Az eredeti háttérképei olyan hosszúak gondolom ilyen kell csak nem tudom a pontos méretet. Egyébként van a marketen egy PicSpeed HD Wallpaper nevű ingyenes alkalmazás gyönyörű hátterek vannak benne és kimeríthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#515) bikficc11 válasza insido (#514) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

olyasmit olvastam a paid verzioknál hogy először repülőgép üzem módban kell inditani, gondolom hogy ne akarja letölteni ami amugy is ott van már

(#516) orion23

orion23
(újonc)

Valakinek tapasztalata van USB-s billentyűzet terén? Néztem a tokot a beépített bill. nagyon praktikus, csak kezeli-e.
Fóliával való észrevételek ill. tanácsok is érdekelnek :).
A hozzá adott kábellel rá lehet kötni usb kulcsot is, próbáltátok már?
A játékok elképesztőek ...

(#517) mdavid93

mdavid93
(újonc)

halii!
én a t-home -on kersztul rendeltem net mellé 10ért!
kinek mennyi idö altt jöttmeg?
énmár 14.en megrendeltem ésnemjön!
msnezni lehetrajta?
mik a vélemények?
üdv:DÁÍvid

Bad Man

(#518) commodore919

commodore919
(újonc)

Néhány info.
Tokot találtok a www.gigatel.hu oldalon.

Sajna nem támogatja az OTG-t. Az előző verzióval (a sima s7) működött. Itt az a baj, hogy az USB csatlakozón nem jön ki táp, és így nem tudja működtetni a külső hostot (pl. pendrive). Mondjuk azt nem értem, minek van a kábelen mini usb csati is, mert itt a méréseim alapján csak tápfesz van a normál usb csati felöl, nem visz adatot. A micro usb dugó teljes értékű táp+adat. Bár a szoftver tudná az usb host támogatást, de a készülék sajna nem.

A kamera fagyás van nekem is. A zene lejátszás szaggatás szintén jelentkezett.

Netre, msn-re, email-re tökéletes.

Viszont egy 720x576 videó lejátszása problémás mert szaggat. Van erre valami megoldás?
Saját kamerás felvétel és mpg fájl.

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#519) mdavid93

mdavid93
(újonc)

aztolvastam h. lekeltölteni 1lejátszót és akkor simán h.v innifogja, nekérdzed h. melyik éejatszot :D

Bad Man

(#520) foxi69 válasza commodore919 (#518) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Melyik tokra gondoltál? Nem tennéd be a linkjét :R

(#521) commodore919

commodore919
(újonc)

Úgylátszik a kinézett tokot már nem adják vagy mi, de itt egy másik link:
[link]
Belkin cucc, szerintem elég sok mobiltelefonosnál meg lehet rendelni.

A videóhoz kipróbáltam egy pár lejátszót, de csak eggyel ment és azzal is szaggatott.

(#522) bikficc11 válasza commodore919 (#521) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

nálam a rockplayer mindent visz és nem szaggat, de talán a mobo és vlc-t is érdemes kiprobálni

(#523) foxi69 válasza commodore919 (#521) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Ez tutira jó hozzá? Én GalaxyTabhoz készült bőrtokot már próbáltam, ami nem volt jó:-(

(#524) gylacc válasza mdavid93 (#517) üzenetére

gylacc
(újonc)

Lassan én is két hete várok rá, ugyanilyen kondíciókkal... :(((

Huawei ascend g300, Huawei IDEOS S7 Slim

(#525) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

bár egy kissé off de ....

nem tudjátok hogy van valami változás a vodafonenál mert egy honapja töltöttem fel a telom és van is rajta 1300forint erre nem enged telefonálni hanem azt mondja hogy egyenleg felhasználási időm lejárt...ez most nálam hiba vagy a vodafone kavart be mert eddig honapikig jo volt a rajta levő összeg?
Illetve más szolgáltatónál is ez a helyzet a feltöltőkártyás esetén mert ha nem akkor átmegyek oda?

előre is kösz a válaszokat csak teljesen feldulta a hülye hétköznapokat hogy nem tudok telefonálni pedig van rajta pénz((

(#526) Fegyonc válasza gylacc (#524) üzenetére

Fegyonc
(újonc)

Hali!

Én kíváncsiságból beléptem a My T-home-ba és a szolgáltatásaimnál DSL Családi szerepelt 2011.08.25-ös hűségidővel.
Gondoltam felhívom őket, hogy érdeklődjek, és kicsit feltolták a vérnyomásom!!! :W
Ha bármelyikőtöknek az internet szoldáltatás -> "Beállítások megtekintése és módosítása" pontra kattintva "Hűségidő vége:" 2013. júliusa és a "Kiegészítő szolgáltatásoknál" szerepel, hogy: TAB_Hwei_............, akkor csak várni kell, más esetben sürgősen hívjátok a 1412-es telszámot, mert nekem 1 hét után kiderült, hogy hibára futott a megrendelésem...csak elfelejtettek szólni (és, mint utóbb kiderült 1 haverom is ugyanígy járt. Ő most telefonálgat). :W :W

[ Szerkesztve ]

(#527) direwolf válasza Fegyonc (#526) üzenetére

direwolf
(őstag)

És azt nem mondták mennyit kell várni?

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#528) Démonlord válasza direwolf (#527) üzenetére

Démonlord
(újonc)

Nekem a szerződésben az szerepel, hogy 5 munkanapon belül futár hozza.

(#529) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

aki telepitett működő gameloft játékokat akár paid verziot is az lécci már priviben linket adni és rövid út mutatót mert egyszerűen nálam mindig wifit követel holott ugye a paid verziohoz nem is kellene mert manuálisan fel van telepitve

brothers in arms , spinter cell meg ilyenekre gondoltam a assassin creed az megy

(#530) Fegyonc válasza direwolf (#527) üzenetére

Fegyonc
(újonc)

Jelenlegi készlethiány miatt kb. 2 héten belül ígérték a szállítást.

(#531) gylacc válasza Démonlord (#528) üzenetére

gylacc
(újonc)

...és hozta? :DDD

(#532) Démonlord válasza gylacc (#531) üzenetére

Démonlord
(újonc)

Sajnos még nem, de még nem telt le az 5 munkanap (majd csak csütörtökön).

Fegyonc
A készlethiányról énis olvastam már. Ezért írtam e-mail a T-nek de még nem válaszoltak. :(

[ Szerkesztve ]

(#533) Fegyonc válasza Démonlord (#532) üzenetére

Fegyonc
(újonc)

Szomszédom múlt kedden adta le a rendelést, és még neki sem jött meg a gép! :N
A 2 héten belüli szállításra vonatkozó infóm pedig annyira friss, hogy 1 órával ezelőtt mondta a tés ügyintéző. :DDD
Viszont azt is mondta, hogy elképzelhető, hogy már jövő héten kiszállításra kerül a tablet.

[ Szerkesztve ]

(#534) orion23 válasza Fegyonc (#526) üzenetére

orion23
(újonc)

"Hali!
Én kíváncsiságból beléptem a My T-home-ba és a szolgáltatásaimnál DSL Családi szerepelt 2011.08.25-ös hűségidővel.
Gondoltam felhívom őket, hogy érdeklődjek, és kicsit feltolták a vérnyomásom!!!
Ha bármelyikőtöknek az internet szoldáltatás -> "Beállítások megtekintése és módosítása" pontra kattintva "Hűségidő vége:" 2013. júliusa és a "Kiegészítő szolgáltatásoknál" szerepel, hogy: TAB_Hwei_............, akkor csak várni kell, más esetben sürgősen hívjátok a 1412-es telszámot, mert nekem 1 hét után kiderült, hogy hibára futott a megrendelésem...csak elfelejtettek szólni (és, mint utóbb kiderült 1 haverom is ugyanígy járt. Ő most telefonálgat). "

Szia!

Mennyit kell fizetned havi díjra a családi csomagra 2 évig?
Vagy eddig mennyi volt ?

Ui.: Bikficc11 ment privi

[ Szerkesztve ]

(#535) gylacc válasza orion23 (#534) üzenetére

gylacc
(újonc)

Tripla csomagban 4850 Ft/hó. Mármint az internet. Ehhez jön még a TV és a telefon.
Szólóban a Családi net (ha nincs más T-s szolgáltatás) 6900 Ft.
Nem kell külön Mobilnetet is kötni, küldenek egy Domino NET Quick kártyát (7 napig 1 giga "ajándék"), és egy Wifi routert.

[ Szerkesztve ]

(#536) A.J. Crowley válasza bikficc11 (#529) üzenetére

A.J. Crowley
(senior tag)

Az elején leellenőrzi, hogy minden megvan-e. Nekem még nem sikerült átugrani, de ha már letöltött mindent, ami még hiányzott, akkor utána már ment.

[ Szerkesztve ]

"Az Arató vagyok, nyomomban a halál jár." - Vörös lázadás

(#537) orion23

orion23
(újonc)

A documents To Go csak demó verzió és a romba van benne nem lehet letörölni, valakinek ötlet?

(#538) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

thx a privi segitséget, főleg RF-nek

sose hittem volna hogy a BIA-val fogok tableten jáccani)))

a Brothers_In_Arms_2__Global_Front_HD_Samsung_GTi9000_Galaxy_S_android_Cracked_Twingo.apk-t keressétek ez fájintul fut

(#539) bikficc11 válasza orion23 (#537) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

van a neten okositott verzio meg egyéb free progi amivel office fájlok szerkeszthetők is

(#540) Fegyonc válasza orion23 (#534) üzenetére

Fegyonc
(újonc)

Hali!
Eddig és eztán is 4.850,- forint, mert a TV és a telefon is T-től van.
Időközben rendeződött a haveromé és a saját megrendelésem is, és mától ketyeg a 2 éves hűség. Kis probléma adódott a rendelés felvétekor....remélem nem lesz több komplikáció!

[ Szerkesztve ]

(#541) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Sziasztok én is megrendeltem 1 hete a t mobiltól igaz cégen keresztül ami szerintem egy két napot biztos rádob,de kíváncsi leszek mikor kapom meg!

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#542) majom17

majom17
(újonc)

Sziasztok,

Boldog tulaja vagyok Én is egy ilyen kis kütyünek, és nagyon tetszik.:)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az a fogalom h "aksi kisütés" létezik még? Lemerítem.. 12órát töltöm... stb?? Vagy ezeknél már nem kell ilyenekkel foglalkozni?

Köszi. :)

(#543) A.J. Crowley válasza majom17 (#542) üzenetére

A.J. Crowley
(senior tag)

Nem is szabad teljesen lemeríteni. És feltöltés után úgyis lekapcsolja a töltőáramot, felesleges töltőn hagyni.

(#544) A.J. Crowley válasza bikficc11 (#538) üzenetére

A.J. Crowley
(senior tag)

És mi volt a megoldás? Összefoglalhatnád.

(#545) bikficc11 válasza A.J. Crowley (#544) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

hát nagyon inkább szerencse kérdése

alapjáratban mindenhol a galaxy verzio megfelel.

wifi kilőve, aztán amikor erre no-t mondok akkor amit leszedtem verzio akkor megkérdi hogy a 3g-n akarom e letölteni

a paid verziokkal még nem boldogultam

de akinek kell irjon privit rám ha kell az a verzio ami nálam megy

(#546) mAtThEw0319 válasza commodore919 (#518) üzenetére

mAtThEw0319
(senior tag)

Üdv!

Bocsi, de én nem értem ezeket a szakszavakat. Magyarra lefordítva ez azt jelenti, hogy én hiába veszek egy ilyen bilentyűzetet ( http://www.edigital.hu/Tablet_kiegeszitok/ConCorde_tok_es_billentyuzet_ConCordeTab_7.1_es_7020_tablethez-p266756.html ) , az nem fog működni ?? :S

(#547) mdavid93

mdavid93
(újonc)

sziasztok!
én 14.en rendeltem kaposváron t-pontban, azóta sem küldtek semmit, hivtam már 5x öket de mindig aztmondják h. készlethiányvan ha péntekig nemjönmeg , akkor kiostom öket mert akkor jár le a 2hét :d ÉS KÉREK MAGAMNAK ingyen vlami ingyen netet 3honapig legalább igyis 5éve fizetemmindig a számlákat rendesen 1x elkevertem 2napmulvajötmegazujszámla a határidö után és nemvolt netem 2napig :D szval ök is jönnek ennyivel ha nemjön meg és sztem tuinemjönmeg és senkinehagyjamagát!!

Bad Man

(#548) HuaweiU8500

HuaweiU8500
(senior tag)

Sziasztok,
Kamera problémával kapcsolatban kérdeznék: a wifis változaton tapasztaltátok, vagy valakinek a 3G-n is produkálja?
Köszi a válaszokat.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#549) SIKIRIKI válasza mdavid93 (#517) üzenetére

SIKIRIKI
(fanatikus tag)

hali csutortok rendeltem es kedden hozta a futar.
Nekem Nem kelet varni.

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#550) mkRoland válasza HuaweiU8500 (#548) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Nekem 3G-s van, jelentkezik nálam is probléma. A múltkor azt vettem észre, hogy ha restart után video-lejátszást indítok, akkor a camera nagy valószínűséggel megfagy, még úgy is, ha nem közvetlenül utána, hanem csak pár nap múlva indítom a videofelvevőt vagy a kamerát. Ha a restart után nem indítottam video-lejátszást, hanem amikor használni akarom, akkor kamerát nyomok, akkor az megy, de ha ezután indítom bármelyik lejátszót, akkor olyan, mintha valami rossz kodekkel nézném: fekete-fehér a kép, szaggat, akadozik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.