Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#551) mkRoland válasza mdavid93 (#547) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Ilyen áron hiánycikk, ezen nem kell csodálkozni. Viszont ha saját hibádból elhagyod a csekket, emiatt pedig nem fizeted be, akkor ne csodálkozz, ha kilövik a szolgáltatást. Mindenestre sok szerencsét hozzá, járj a legjobban!

[ Szerkesztve ]

(#552) foxi69 válasza HuaweiU8500 (#548) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Nálam is 3G-s van és ezen fagy. Valamint a zenelejátszás is akad a képernyő lezárultával.

[ Szerkesztve ]

(#553) mkRoland válasza mAtThEw0319 (#546) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Ha van olyan szó, kifejezés, amit nem értesz, akkor a leghasznosabban, ha google-n rákeresel, és a magyar wikipedia-s cikkeket preferálod.
USB OTG = Universal Serial Bus On The Go => egy USB-s eszközt (pen-drive, USB-s billentyűzet, egér, akármi) tudsz az eszközödhöz csatlakoztatni és rendeltetésszerűen használni. Az USB HOST ugyanezt jelenti, tudtommal a régebbi PDA-kon nevezték ennek ezt a szolgáltatást, ezzel különböztették meg azokat az eszközöket a többitől, amiket nem csak a PC-hez lehetett csatlakoztatni szinkronizáció céljából (azt a szolgáltatást meg talán USB-slave-nek hívták). Lehet, hogy tévedek valamiben, aki jobban tudja, majd kijavít.

[ Szerkesztve ]

(#554) mAtThEw0319 válasza mkRoland (#553) üzenetére

mAtThEw0319
(senior tag)

Köszönöm.

Hát ez nagyon elszomorít, hogy nem lehet hozzá billentyűzetet csatlakoztatni... Valaki ezt próbálta már, vagy valahol le van ez írva, hogy nem támogatja ? :S Ez most óriási csalódás számomra... :(

[ Szerkesztve ]

(#555) mkRoland válasza mAtThEw0319 (#554) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

BlueTooth-os billentyűzettel szerintem nem lehet gond.
Pl.:
bőrtokos, Galaxy Tab-hez
sima, BlueTooth-os Mini keyboard
És ezek csak az elsők, amiket találtam, nem is olyan vészes árban!
Egy igazi USB OTG-kábellel pedig azért még kipróbálnám a gépet, bár igaz, ha tudná ezt a funkciót, akkor a szemfüles kínaiak ezt hatalmas betűkkel ráírták volna a dobozára, de ahogy a mondás tartja:
a lepény-
hal megy előre, a remény-
hal meg utoljára...

[ Szerkesztve ]

(#556) Carambola válasza commodore919 (#518) üzenetére

Carambola
(tag)

Szia!

A moboplayer vagy a Vital player tökéletesen viszi ebben a felbontásban is a videókat.
Én is a Gigatelnél vettem Galaxy Tab-re készült gyári tokot, puha zipzáras, ami nagyon kellemes, bár egy kemény tok jobb lenne.
Az ára ha jól rémlik 3.990 Ft.

A gyári appok törléséhez rootolni kell a gépet. Super One Click tökéletesen viszi.
Titanium back up, pedig gyomlálja utána...:-)

(#557) HuaweiU8500 válasza foxi69 (#552) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Koszi, Inviteles?

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#558) HuaweiU8500 válasza mkRoland (#551) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

A keszlethiany problemat kezeljuk, legkesobb jovo heten lesz elegendo mennyiseg... Addig is turelem :(((

(#559) mkRoland válasza Carambola (#556) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Én Spartacus - Vér és Homok című sorozatot néztem (volna) rajta 624x352-es felbontással, 1280kbps-os videó adatsebesség mellett, Xvid, H.263 kódolással, és észlelhetően szaggatott, MoboPlayer-rel (legújabbal, Market-ről).
Bár lehet, hogy a 8 GB-os Kingston Class4-es microSDHC kártyám lassú.

[ Szerkesztve ]

(#560) foxi69 válasza HuaweiU8500 (#557) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

T-Mobile.

[ Szerkesztve ]

(#561) mkRoland válasza HuaweiU8500 (#558) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Én tudok várni... A zöld virtuális szolgálatótól van nekem már, amelyikben a kék szolgáltató kártyája van. Sajnos veletek, magentáékkal semmi kapcsolatom sincs, pedig toronymagasan a legjobb árakat diktáljátok készülékek terén, de sem a céges 20-as, sem a családi flottás piros kártyás előfizetésemtől nem szabadulnék meg csak emiatt (bár amikor ki volt akciózva 60-ért a Nexus S, Dominóval, ráadásul gyárilag függetlenként forgalmazva, akkor majdnem újra csatlakoztam, de pár óra híján arról lemaradtam).

[ Szerkesztve ]

(#562) commodore919 válasza Carambola (#556) üzenetére

commodore919
(újonc)

A moboplayer és a vitalplayer is jó (mobo kicsit jobb) Találtam még olyat, hogy QQPlayer. Az is vitt eddig mindent.
Próbáltam mkv-t, kicsit szaggatós minden lejátszóval. Lehet, hogy az 1280-as felbontás miatt? De az mondjuk mellékes. :)

(#563) mkRoland

mkRoland
(senior tag)

Kipróbáltam valamit: ugyanezeket a Spartacus epizódokat átkonvertáltam azonos felbontás mellett H263-as Xvid-ből H264-es RMVB-be (Format Factory-vel), így viszont tökéletesen viszi a MoboPlayer. Holnap megnézem majd egy 1080-as Mortal Kombat Legacy-epizóddal mit csinál, ha átalakítom lejátszás előtt (ugyanis valahol a készülékkel kapcsolatban olvastam, hogy 720p-s videók lejátszására alkalmas RMVB-beállításokkal).

[ Szerkesztve ]

(#564) commodore919 válasza mkRoland (#563) üzenetére

commodore919
(újonc)

OK.

:) Várjuk

(#565) commodore919

commodore919
(újonc)

TOK:
[link]

(#566) szotyivaan

szotyivaan
(újonc)

Üdvözletem
most vettem egy ilyen kis szépséget , és ha nem gond kérdeznék valamit :D
Nemigazán tudom , hogy milyen formátumokat játszik le a kis pc .
Amit még kérdeznék , hogy ha szeretnék rátenni zenét , filmet ezt merre illetve hova másoljam?
köszönöm előre is
üdv : szotyivaan :R

Sztreccs Strucc Cucc...Három napi gyakorlás az elsajátítása.

(#567) bikficc11 válasza szotyivaan (#566) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

hát én total commanderrel csináltam egy film és music könyvtárat, és doszta..ilyen egyszerű

(#568) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

Olvastam egy blogban hogy ha gameloftnál indiát adod meg tartozkodási helynak akkor 200hufba kerül inden játék))

Most a Shadow Guardiant meg a Sacred Odyssey-t nyuzom... áll leeső grafika))

(#569) spat válasza HuaweiU8500 (#548) üzenetére

spat
(újonc)

Szia!
Inviteles 3G-s gépem van. Sajnos fényképezésre, videófelvételre fagy, de nem mindig. Nem a bekapcsolás óta eltelt idő függvénye, de mintha a futó programok számával összefüggne. 2-3 alkalommal úgy sikerült használnom a kamerát, hogy minden programot és kommunikációt kilőttem, és még 2-3 perc.
spat

(#570) Sanyaman

Sanyaman
(fanatikus tag)

Milyen jó a T-Home ügyfélnek lenni! Van náluk 4 előfizum (TV, internet, telefon, mobil) és mivel össze vannak vonva, ezért jutalmul nem rendelhetek táblagépet, pedig ez a Huawei nagyon megmozgatta a fantáziám. Ez aztán az ügyfélmegbecsülés! :W

(#571) A.J. Crowley válasza Sanyaman (#570) üzenetére

A.J. Crowley
(senior tag)

Nekem is összevont 4 előfizu van, és rendelhettem. T-Home-ra, családi netre.

"Az Arató vagyok, nyomomban a halál jár." - Vörös lázadás

(#572) z00mhead válasza Sanyaman (#570) üzenetére

z00mhead
(tag)

Akkor valamit elbaltáztál.
Két eset lehetséges:
1. valamelyik ezek közül van: Flotta, ADSL Eco, ADSL Profi, DSL Office csomagok
2. Fizetési problémák:
Nekem csak 2 szolgáltatásom van tőlük (net+tv), és mégis részt vehetek az akcióban.
Az, hogy feltételekhez kötik a részvételt (legalább 6 hónapja folyamatosan van előfizud, és azt rendesen fizeted - fizetési határidő LEJÁRTA UTÁN 10 napon belül), és ezt valaki nem tudja teljesíteni...
Bocsi, de igenis joga van a szolgáltatónak kiszűrnie azokat, akik nem számítanak jó (jól fizető) ügyfélnek, és azoknak nem adni puszira egy kábé 80 ezres kütyüt 10 ezerért...

Nem védeni akarom a T-t, de ez utóbbi esetben igazuk van...

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#573) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

Talán ezt nem sokan ismeritek de szerintem megközelíti a gameloft minőséget

Kumho Tire Drive v1.1

[link]

[ Szerkesztve ]

(#574) Surmi69 válasza bikficc11 (#573) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Ment PÜ :)

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#575) Adeqate válasza bikficc11 (#506) üzenetére

Adeqate
(újonc)

A képernyővédő fóliát is rendeltél onnan? Jó?

(#576) Adeqate

Adeqate
(újonc)

Nem ismeri fel a JoikuSpot-ot :(
Használja, próbálta azzal valaki?

(#577) bikficc11 válasza Adeqate (#575) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

nem, remélem az eredeti is tart még sokáig (némi celloux támogatással, igy nem perdül fel a széle)

(#578) gretzky77 válasza Adeqate (#576) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Helló ez engem is érdekelne mert én az n8amon lévő netet szeretném megosztani joikuspot programmal!Még nem kaptam meg a tabot de amint meglesz kipróbálom!

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#579) Plumpy

Plumpy
(fanatikus tag)

Ma vettem egy ilyet, 4 óra alatt elromlott az érintőképernyő. Egyszer lezártam,utána nem érzékelte az érintést. Újraindít, akku kivesz,semmi. Maga a cucc működik,mert amíg nem zárle a képernyő megy az óra,hangerőállítógomb működik, de pöcögtetni nem lehet... :( Remélem holnap gyorsan cserélik...

Plumpy - A kultúrbölény

(#580) gretzky77 válasza Plumpy (#579) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Szia te hol vetted? T mobil vagy invitel? Csak mert érdekelne, t nél 2 hete várom!köszi

(#581) Plumpy válasza gretzky77 (#580) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

invitel

Plumpy - A kultúrbölény

(#582) mkRoland válasza Plumpy (#579) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Aztamindenit! Jól kifogtad akkor! Semmit nem is telepítettél rá, csak fogta magát és bemondta az unalmasat a kijelző érintő része?
Semmi erőbehatás nem érte, se folyadék? Wifi-only vagy 3G-s változat?
Kívánom a legjobbakat a cserekészülékhez, szerintem könnyen meg lehet szeretni egy jól működő példányt!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#583) HuaweiU8500 válasza spat (#569) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Szia, megtenned, h megnezed a sw verziot a beallitasok-tablet nevjegye legalso pozicioban?
a CXXXB011az erdekes.
koszi

(#584) Surmi69 válasza HuaweiU8500 (#583) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Az enyém T-mobilos és a vége C178B011 ez most jó? :D

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#585) Plumpy válasza mkRoland (#582) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Telepítettem már rá csomó mindent, pont végeztem a belakással, és mikor használni akartam, hogy ok, pihi, netezek, akkor megmihálylott. Nem hiszem, hogy bármilyen telepített program okozott volna hibát, androidos telóm van, ismerem a programokat, meg a feloldóképernyő sem működik...

Egyébként Wifi Only verzió, mert leginkább otthon akaraom használni, ha meg netán elviszem, a telefonom nálam van, és mivel androidos, egy pillanat alatt wifi hotspot lesz belőle, ami jó a tablethez. Így nem kell két külön mobilnet előfizetés...

Plumpy - A kultúrbölény

(#586) insido

insido
(tag)

Csak jelezni szeretném: korábban leírtam, hogy a készülék töltés közben felforrósodott. Ez a jelenség azóta nem jelentkezett, egyre inkább hajlok a feltevésre, miszerint a jelenség az akkoriban jelentkező erős környezeti hő miatt állhatott be. Vagyis a pusztító hőség miatt...
tehát megnyugtatok mindenkit nem fog felrobbanni a készülék töltés közben!!!
:DD :DDD

Más: olvasgatva a hozzászólásokat belerezzentem, hogy egyeseknek heteket kell várnia a készülékre. Én még jó időben rendelhettem meg mert 4, azaz Négy napot kellett várnom: egy napot amiatt húztak rá mert nem érkezett be az aktuális számla ellenértéke +két nap a hétvége. szóval: Szerdán megrendeltem Hétfőn reggel(!!!) már hipp-hopp itt is volt.
Szóval veletek vagyok, szorítok. És ne higgyétek, hogy a káröröm ír belőlem nem vagyok az a fajta...

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#587) direwolf válasza insido (#586) üzenetére

direwolf
(őstag)

Cool... én múlt kedden rendeltem thometól, máig semmi. Pedig a szerződésmódosítást már hétfőn megkaptam királyi postán :U Megnéztem a webshopot, ott is rajta van a huawei az adsl-en.
Nem vagyok türelmetlen, csak az bosszant, hogy rendeléskor direkt rákérdeztem, hogy ugye nincs készlethiány, és nem kell heteket várnom. Azt mondta a hölgy, hogy nem-nem, 3-4 nap és csönget a dhl. ;]

[ Szerkesztve ]

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#588) insido válasza direwolf (#587) üzenetére

insido
(tag)

Én (most nézem) e hónap elején rendeltem meg kb 3.-a - 4.-e körül, hogy repül az idő...

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#589) Surmi69 válasza insido (#588) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Nekem akkor szerencsém volt. Bementem és amikorra aláírtam a papírokat már a kezemben is volt. :D Nem kellett várnom rá egy percet se :)
Mondjuk előtte 2 órával egy másik Tpontban szintén csak a futáros dolog működött volna. :C

(#590) Surmi69 válasza bikficc11 (#568) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Van valakinek konkrét működő linkje ami tutira fut ezen a gépen a Sacred Odyssey-hoz.
Van már 9 félém de egyik sem műxik. :W
Privátban persze, mert nem warezolunk O:)

(#591) orion23 válasza Surmi69 (#590) üzenetére

orion23
(újonc)

Szia Surmi69!

Ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#592) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Sziasztok megkaptam a kicsikét nagyon szuper sztem, N8 am van és sajnos a
joikuspot programot elinditom de a tab nem látja esetleg tud vki vmi megoldást, vagy esetleg a joikuspot full verziójával mukodik mert akkor me
gveszem, köszi!

(#593) Plumpy

Plumpy
(fanatikus tag)

Jászberényi Invitelben azonnal cserélik a cuccot, tehát van. Fater is kért egyet, neki is van... Tehát raktáron van nekik bőven...

Plumpy - A kultúrbölény

(#594) insido válasza Plumpy (#593) üzenetére

insido
(tag)

Ne is mondd az invitelt, nagyon dühös vagyok rájuk. Minket eddig még mindíg csak átvágni akartak. Tavasszal azzal jöttek, hogy a t-s szolgáltatótól vannak és akció és ólcsóbb lesz a telefon-net stb. Cak a szerződés aláírásakor látjuk a fejléces papírt "Mi vaaaa??" na pucolás van.
Erre most jövök haza anyám mondja, hogy voltak az invifos-tól. Előadta a sztorit, hogy nem kérünk belőlük, erre a gyerek visszapofázik, hogy: majd jó lenne még amikor "akcijó va' ".
Ilyet nekem anyám mondott utoljára mikor gyerek voltam és nem ettem meg a sóskát. Nem tudom honnan veszi a bátorságot ez a kis súrmó gyökér... De kár, hogy nem voltam itthon... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
bocs az off-ért de ez nagyon friss élmény és nagyon dühös vagyok.....

[ Szerkesztve ]

(#595) Nara19

Nara19
(senior tag)

Egy másik fórumba írtam, hogy nálam még nem fagyott meg a picike. Utána fél óra múlva kikapcsolás közben KO, csak a gombok világítottak. Akksi ki, akksi be és azóta is szeretjük egymást.

Tudtok valamit a 2.3-ról? Gyári honlapon semmit sem láttam.

(#596) Plumpy válasza insido (#594) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Elhiszem, hogy ilyen is van, de nálunk ugye kisváros, a dolgozók is itt laknak, vagy a környéken, itt nem mernek megengedni ilyet maguknak. De szerintem a beszólás sem a céget minősíti, hanem az alkalmazottat, mint embert...
Nekem eddig Invitellel semmi bajom nem volt. Készségeseg, segítőkészek, normálisak...
Bunkó alkalmazottat bárhol ki lehet fogni...

Plumpy - A kultúrbölény

(#597) insido válasza Plumpy (#596) üzenetére

insido
(tag)

Írás közben nekem is eszembe jutott, hogy maga a cég nem biztos hogy ilyen. De azt vedd figyelembe, hogy nálam rögtön így indítottak és 2-ből kétszer ilyen pofátlanok voltak. Lehet csak a mi megyénkben ilyen retardáltak az alkalmazottak. Mindenesetre, ha adnak rá okot megfogom követni a céget és elnézést kérek. Jelenleg ha ők lennének a világon az egyetlen mobilszolgáltató stb. cég akkor bizony én csak postán keresztül kommunukálnék, mint nagyanyámék a régi szép időkben. :DDD
Az off-olást és ezt a témát részemröl itt és most lezártam!!! Bocsásson meg a nagyérdemű de ki kellett engednem a gőzt.

(#598) orion23

orion23
(újonc)

Felraktam a Quadrant 1100 pont jött ki, a Galaxy S 800pont viszonyítás képpen.

Nálatok is vannak hébe-hóba kínai karakterek (pl.a zenelejátszónál ha a szám címében ill. előadójában á betű van, naptár-beállítások-holdnaptár kijelölésével)

(#599) gylacc

gylacc
(újonc)

Úgy tűnik, hogy csak a T-nél, azon belül is a HOME-nál van készlethiány... :(((
...azért dobhatnának egy mailt, hogy még meddig várjak... :F

[ Szerkesztve ]

Huawei ascend g300, Huawei IDEOS S7 Slim

(#600) insido válasza gylacc (#599) üzenetére

insido
(tag)

Szerintem nagyon bele tenyereltek ebbe az akcióba lehet még ők sem gondolták, hogy ilyen kapós lesz a cuccos. Drukkolok, hogy minél előbb megkapd te is!!!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.