Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#901) direwolf

direwolf
(őstag)

Azt meg tudná valaki mondani, hogy milyen csillagok együttállása kell 720p-s videó akadozásmentes lejátszásához? Mert a Snapdragon hw elvileg tudja. Csak azt nem találom, hogy milyen kódolás/bitráta/konténerforma/lejátszó :F

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#902) kiskatz válasza bakter24 (#842) üzenetére

kiskatz
(tag)

Köszönöm! Most már tökéletesen működik!

(#903) kiskatz

kiskatz
(tag)

Új hiba! Ma először rádugtam a gépre a tabletet és csak villog a kijelzőn,hogy usb-háttértár bekapcsolása. Találkozott már valaki hasonlóval?

(#904) Garold válasza kiskatz (#903) üzenetére

Garold
(senior tag)

Én találkoztam! :((( Tablet ki/bekapcs nem segített, de átdugtam másik usb portba és működött utánna rendesen!

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#905) kiskatz válasza Garold (#904) üzenetére

kiskatz
(tag)

Nekem sajnos mindegyiknél ezt csinálja! :(

(#906) bakter24 válasza kiskatz (#905) üzenetére

bakter24
(őstag)

Másik gépen is próbáltad?

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#907) orion23 válasza direwolf (#900) üzenetére

orion23
(újonc)

Nekem se fordúlt a képernyõ, ki-be kapcsolás után ment egy darabig.
Érdekes a játékoknál müködött a giro csak alkalmazásoknál (opera, market, toralcmd) nem. Volt fenn egy játék a Labyrint lite a marketbõl leszedhetõ, ezen belül kalibráltam a sensort, azóta megy és forgat ... már jó ideje (hátha segít másnak is ...).

(#908) Sh4rKy válasza orion23 (#907) üzenetére

Sh4rKy
(senior tag)

Igaz nem s7 slimem van (a héten rendelem meg), hanem egy t-mobile pulse-om, de ő is huawei gyártmány ugyebár és ugyan ezt a hibát szokta produkálni. Ha nincs kedvem újraindítani, akkor nekem az a megoldás, hogy elindítom a sygicet, kikapcsolom a kijelzőt, majd vissza és utána már újra működik is minden :U
Szóval biztos, hogy valami software hiba...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#909) direwolf válasza orion23 (#907) üzenetére

direwolf
(őstag)

Nem az a gond, hogy nem forgatja a képernyőt (nekem ahol támogatott, ott eddig mindig elfordult) hanem néhány program fordítva kezeli a g-szenzor két irányát.
Elmagyarázni nehezebb, mint megmutatni, próbáld ki a Google Sky Mapot, és egyértelmű lesz.

(#910) zsigal54

zsigal54
(újonc)

Szerbusztok!
Én is szeretnék egy ilyen készüléket.Zenét halgatni,filmet nézni.kissebb irodai munkákat elvégezni.Mit tudtok a word,excel dokumentumok szerkeszthetőségéről?

(#911) z00mhead válasza zsigal54 (#910) üzenetére

z00mhead
(tag)

Majdnem mindenre alkalmas, de a kisebb irodai munkákhoz már kell egy külső billentyűzet (bluetooth-os a legjobb) és egy app, ami képes doksikat szerkeszteni. Ezt olyan 10-15 $-tól felfele kell keresni.

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#912) kiskatz

kiskatz
(tag)

Van valami érezhető különbség,hogy a gyári kijelzőfólia nélkül érzékenyebb-e a kijelző?

(#913) schaffer95

schaffer95
(újonc)

Megjött!

Nincs rá facebook alkalmazás ??
A géppel összekapcsolva a Hi Suite azt jelzi, hogy nincs kapcsolódva. pedig töltenék rá fájlokat...
Az óra nem frissül a főoldalon.
Az invitel küldte, de a sim kártya hely megvan, de be van zárva valami fekete szivaccsal ??

Tudna-e valaki segíteni ? :F

(#914) kiskatz

kiskatz
(tag)

Újabb hiba! :) 2 napja telepítettem a Skyfire böngészőt. Utána letötöltem és azóta market-ban nem jelenik meg keresésnél, ha meg webes alapon megtalálom akkor azt írja ki,hogy nem támogatott készülék. :) Ilyenkor mi van?

(#915) bakter24 válasza schaffer95 (#913) üzenetére

bakter24
(őstag)

Van facebook alkalmazás

A HiSuite módhoz be kell kapcsolni a Hibakeresési módot asszem, beállítások->alkalmazások->fejlesztés->usb-s hibakeresés be, de felesleges, mert ha simán csatlakoztatod, majd az SD tároló be gombra kattintasz a megjelenő robotos képernyőn, akkor látni fogod a belső SD-t is, de a MicroSD-t is.

Másik óra widget...

2 változat van a készülékből, ha nem mobilnettel rendelted meg, akkor a nem-3G-set kapod, amiben csak a HELYE van a sim kártyának. Van valami betűjel különbség a dobozon is a kettő fajta között. Nekem 3G-s verzióm van, szintén invitel, és nem volt semmi töltelék a sim helyén, szóval ez a helyzet.

(#917) bokrosolajos

bokrosolajos
(őstag)

Üdv!

2 év hűséget akarom jutalmazni,m és ez egyik előre már egy u8500-ast elhoztam (nem volt vesztenivaló rajta :D) próbából, amivel meg voltam elégedve (főként hogy szinte ingyé' van, játszósnak), szóval felfigyeltem erre a gépre!

Kérdésem, hogy érdemes-e egy ilyet elhozni, akkor is, ah egyébként nem szorul rá az ember? Van laptop, Wifi, okostelefon kettő...

Lehet-e ezzel Office dokumentumokat szerkeszteni (a tapasztalatotokra vagyok kíváncsi)? Mert akkor például nem kellene szétnyitni a laptopot, aminek már egyébként az akkuja behalt.
Mire szoktátok legtöbebt használni? Asztalra álíltva használható digitális képkeretnek?

(#918) Tex válasza InvitelGuide (#916) üzenetére

Tex
(senior tag)

Próba cseresznye! :B

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#919) bokrosolajos

bokrosolajos
(őstag)

Új Tablet cikk az origón

(#920) schaffer95

schaffer95
(újonc)

Köszönöm a segítséget! :R

Sajnos a facebook alkalmazás nem található a Marketban...:/ pedig szükségem lenne rá.
Nfs Shift tökéletesen megy rajta, a gyári Navigáció nem működik, a térkép szinkornizálására vár. Holnap megpróbálok egy Navigont, iGo-t.
Ha a facebook témában tudna valaki segíteni megköszönném. :F

(#921) Démonlord válasza schaffer95 (#920) üzenetére

Démonlord
(újonc)

Én ezt tettem fel és tökéletesen működik
[LINK]

[ Szerkesztve ]

(#922) schaffer95 válasza Démonlord (#921) üzenetére

schaffer95
(újonc)

This app is incompatible with your HUAWEI IDEOS S7 Slim.

Ezt jelzi, és sajnos nem tudom letölteni :((

(#923) orion23 válasza schaffer95 (#913) üzenetére

orion23
(újonc)

Nincs rá facebook alkalmazás ??

De van!
Menü->Tárcsázó->Frissítések fül (jobb sarok fent)->Facebook bejelentkezés(bal sarok lent) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#924) schaffer95 válasza orion23 (#923) üzenetére

schaffer95
(újonc)

Ez sajnos nem tárcsáz... :((
Az invitel nem vette figyelembe a már náluk meglévő mobilnet előfizetésem, csak akkor küldtek volna 3g-set ha kötök párhuzamba még egyet... :W

(#925) orion23 válasza schaffer95 (#924) üzenetére

orion23
(újonc)

Oks, a menüben van Frissítések ikonod? (kék ikon 3 ember körvonalban)

(#926) Molesz86

Molesz86
(újonc)

SOS!!!

Asszem meghalt a gépem. Elkezdett belassulni, ezért újraindítottam. Ezek után az ideos logo ugyebár megjelenik, de tovább nem tölt.
Kivettem az akksit, majd vissza, hátha segít, de megint csak az ideos logóig tölt.
Gondoltam, lehet hogy lassú majd reggel ránézek. Hát reggelre még mindig csak betöltési állapotban volta a gép.
Tud valaki valami megoldást?

Én tudom! Mert én láttam azt az embert aki hallota mondták!

(#927) orion23 válasza Molesz86 (#926) üzenetére

orion23
(újonc)

Szia!
Factory reset:
With the unit powered off, press and hold volume+back key and press power button.
Én nem probáltam ki.

(#928) bakter24 válasza schaffer95 (#920) üzenetére

bakter24
(őstag)

Nekem is ugyanaz van, mint a #921-ben írja Démonlord, jól megy rajta.

(#929) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

nekem is fagyás miatt ki kellett vennem az aksit, már a hátlap levétele is sűrű szentségelésbe torkollott de visszarakni meg egyáltalán nem sikerült, hol a szélén log ki egy kicsit hol a kamerás résznél nem illeszkedek....hülye kérdés de ti hogy raktátok vissza hézagmentesen?

(#930) HuaweiU8500 válasza Molesz86 (#926) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

A leggyorsabb megoldas ha elviszed a szervizbe. Ott tolnak ra egy reset-et (flash). A Telemaxban biztosan segitenek. Budaors, Kinizsi u, a Tesco mogott. Jo lenne tudni mit toltottel ra legutoljara, h masok okulhassanak. :)

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#931) Sh4rKy

Sh4rKy
(senior tag)

Honeycombról tudni valamit? Vagy valaki már próbálta a marketen fellelhető Honeycomb Launchert? :U
Jövő héten elvileg megjön az enyém is... ;]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#932) bikficc11 válasza schaffer95 (#913) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

nekem is ez a helyzet de ha marketra megyek ott észleli a gépet ki is irja ha nem megy rajta egy progi

(#933) dudus111

dudus111
(újonc)

Sziasztok hálózaton hogy tudom nézni a asztali gépen lévő filmeket a Tablet PC-n milyen progi kell ???? Köszi

(#934) Fegyonc

Fegyonc
(újonc)

Nekem ez az élő háttérkép az SE X8-on és a Slimen is rendszeresen galibát okoz (újraindul tőle vagy megfagy a 2 gép):
Thunderstorm live wallpaper

(#935) Tex válasza InvitelGuide (#916) üzenetére

Tex
(senior tag)

Hoppá most látom csak hogy az nem is Slim! :(

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#936) csigacska

csigacska
(tag)

Megjött a tabletem. :C Kábelnet bekötésre 1 hetet kellett várnom, tegnap bekötötték, tegnap hívtak a net aktiválás után kb 1,5 órával, hogy ma jönnek a tablettel. Ma mielőtt ideértek volna még 1 hívás, hogy fél óra múlva itt lesznek, nagy pirospont a Szuperszervíznek. :)

A tablettel nagyon meg vagyok elégdve, a galaxy 3 telómhoz képest egy álom a sebessége. :)

(#937) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Vannak még készletproblémák a T-nél vajon?
Pénteken reggel rendeltem meg, de csak vasárnap váltott át a csomagom a My T-Home oldalamon. Szerintetek reménykedhetek, hogy a héten megkapom?

(#938) z00mhead válasza Szpisti (#937) üzenetére

z00mhead
(tag)

Én július közepén rendeltem meg és ma hozták... Talán mostmár nincs készletprobléma

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#939) Plumpy válasza Sh4rKy (#931) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Honeycomb Launchert asszem próbáltam, de nem tudok róla mit mondani. Ahányszor elindítottam, annyiszor FC-zett, úgyhogy 3-4 próbálkozás után repült is lefelé... De most, hoyg mondtad, megpróbálom mégegyszer este...

Plumpy - A kultúrbölény

(#940) HuaweiU8500 válasza bakter24 (#915) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

S7-201u=3G
S7-201w=WiFi only

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#941) Plumpy válasza Plumpy (#939) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Újra kipróbáltam, mostmár elindul, de hosszú tapira megint összeszakad. Úgyhogy használhatatlan.

Valaki használja ezen a GO Launchert? Nekem az lenne a favorit, az SGS-emen azt használom, de legutóbb mikor erre raktamt meghalt a touchscreen, és most fosok próbálkozni. (Bár titkon tudom, hogy hülyeség, de mégis)

Szóval? Valaki GO Launcher? Honeycomb témával elég jól néz ki... :)

Plumpy - A kultúrbölény

(#942) Molesz86 válasza HuaweiU8500 (#930) üzenetére

Molesz86
(újonc)

Elvinném szívessen Budörsre, de egy kicsit messze van. Az invitelnél kaptam, ahová be is tudnám vinni, csak jobban örülnék egy gyorsabb megoldásnak.
Legutóbb egy Car Locator nevű progit telepítettem rá, azaz telepítettem volna, de már a telepítés sem sikerült.

Én tudom! Mert én láttam azt az embert aki hallota mondták!

(#943) Kossuth válasza Szpisti (#937) üzenetére

Kossuth
(kvázi-tag)

Én ma beszéltem a T-Home-ékkal a 1412-es számon. Mondtam az ügyintézőnek, hogy több mint egy hónapja várom a gépet. Időt kért, majd kb. 1 perc múlva közölte, hogy nincs készlet hiány, dugig vannak a raktáraik, meg azt is mondta, hogy valószínűleg azért nem kaptam még meg, mert fennakadás lehetett a kiadó kolléga és a futárszolgálat között, ott akadhatott el a rendelésem. Azt ígérte megsürgeti, mert látja, hogy tényleg régóta várok a gépre. Remélem holnap megkapom! Szerintem Te is megkapod a héten.

(#944) direwolf válasza Plumpy (#941) üzenetére

direwolf
(őstag)

Mi kell hozzá, elég a root? Simán egy app-ként települ?

(#945) Szpisti válasza Kossuth (#943) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Köszi az infót, akkor én nem hívom őket. Igaz is, az ügyfélszolgálatos hölgy vasárnap azt mondta a telefonban, hogy ezen a héten megkapom. Azt mondta a normális kiszállítási idő 4 nap a rendeléstől számítva...

Az is lehet, hogy most meg a Wifi-router fogyott el amit hozzá adnak... ;]

[ Szerkesztve ]

(#946) Kossuth válasza Szpisti (#945) üzenetére

Kossuth
(kvázi-tag)

Hát bízom benne, hogy kapok hozzá routert is, mivel ami most van már kezd meghalódni.

(#947) vtechun válasza Kossuth (#946) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

ez nem bízás kérdése, jár hozzá és kész, ha nincs raktáron, akkor nem fogják addig vinni, amíg nincs meg minden összetevője a csomagnak, ami egy tablet, egy domino sim kártya és egy router. de egyelőre szó sincs router hiányról.

(#948) Szpisti válasza vtechun (#947) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Így gondoltam én is.
Amúgy honnan az infó? Csak nem bennfentes vagy?

(#949) Plumpy válasza direwolf (#944) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Mármint mihez mi kell? Go Launcherhez? Semmi, marketen fent van, ingyen letölthető. A Honeycomb theme az, ami szintén ingyenes, de valamiért nálunk nincs engedélyezve, de a fejlesztő honlapjáról le lehet tölteni. Semmihez nem kell root...

Plumpy - A kultúrbölény

(#950) vtechun válasza Szpisti (#948) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Ugyertem, senki sem mondta, hogy router hiany van, csak valaki itt megemlitette, hogy most meg lehet router hiany lesz, stb, de errol nem volt hivatalos info, ellenben tanlet hiany az volt...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.