Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#651) direwolf

direwolf
(őstag)

Egy Little Big Planet szerű kellemes kis játék: Cordy
Picit néha akadozik, de élvezhető.

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#652) Doki16 válasza insido (#650) üzenetére

Doki16
(őstag)

Pedig én mindig kikapcsolom, de minden bekapcsolásnál automatikusan visszamászik.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke. I'm M@Sh*

(#653) bostone

bostone
(őstag)

Az akksi meddig bírja? Az invi engem is felhívott, hogy rajta vagyok a listájukon és ha nem vigyázok kaphatok egyet. Egy ilyet...
Bár a netre kapnék kedvezményeket vagy versenyképes árakat, szolgáltatást...
Na mindegy.
Szóval az akksi meddig bírja?

(#654) bikficc11 válasza bostone (#653) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

kb 10 hozzászolással feljebb épp irtam példával

(#655) bikficc11 válasza bikficc11 (#654) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

tegnap a sarki fűszeresnél wifiztem, már vörösen kiirta mikor végeztem hogy 15% a töltöttség, na haza, hálózati töltő be,töltés indul.
-----------------
..még este le vettem, bekapcs, kis játék,kikapcs
..ma bekapcs semmi, gombnyomogatás semmi, töltőre rak semmi, sűrű káromkodás és gonosz gondolatok a kinai&invitel páros vezérigazgatójának, aztán hátlap levesz, akksi be-ki, indul....szívinfarktus veszélye elmul))

(#656) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

online filmet csak ugy enged nézni ha először letöltjük

(#657) insido válasza bikficc11 (#655) üzenetére

insido
(tag)

Ezt egyszer velem is eljátszotta már. Kezdtem félni, hogy velem nem fog ilyen előfordulni, de megtörtént és megnyugodtam, igen felebarátaim a Kínaiak már a szobámban vannak. És nálatok vannak-e állatok... ? :DDD

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#658) bostone válasza bikficc11 (#654) üzenetére

bostone
(őstag)

Egy másfél órás filmet végig lehet nézni töltés nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#659) foxi69 válasza bostone (#658) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Egy London-Bp repülőutat filmezéssel és mellette némi reptéri netezést kényelmesen bírja.

(#660) orion23

orion23
(újonc)

Örömmel látom mindenki elégedett! Végre valami olyan, amilyet szerettünk volna! :DD

(#661) mkRoland válasza bostone (#658) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

3 óra erős használat mellett, én a filmnézést a közepesen erős használatba sorolnám, ha:
1, nem megy mellette net (se wifi, se 3G, se EDGE)
2, nem megy a GPS

Ha GPS is megy, mellette pedig még mondjuk internet is, ráadásul a kijelző is aktív, akkor 2 óra alatt le lehet rántani 30%-ig, ami nálam azt jelenti, hogy onnét muszáj tölteni. Online játék szintén ennyit bír. Egyszer majd kipróbálom mennyi idő alatt merítem le leggyorsabban (3G + Wifi HotSpot + GPS + folyamatos nyomogatás), szerintem 1,5 óra alatt meglesz a 100% => 30%!

[ Szerkesztve ]

(#662) mkRoland válasza bostone (#658) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Dupla lett... A VOLÁN buszos mifi hotspot hátrányai miatt (pedig csak 1x nyomtam le az OK gombot).

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#663) Démonlord válasza direwolf (#649) üzenetére

Démonlord
(újonc)

AZ iránytü Hol van benne? ??
sehol se talàlom

(#664) Doki16 válasza Démonlord (#663) üzenetére

Doki16
(őstag)

Benne van a gépben egy pici elektronika :D Egyébiránt meg írd be a marketbe, hogy Compass és kismillió alkalmazás közül válogathatsz.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke. I'm M@Sh*

(#665) orion23 válasza Démonlord (#663) üzenetére

orion23
(újonc)

Szia! A marketbõl szedtem le a compass alkalmazást.

(#666) Sanyaman

Sanyaman
(fanatikus tag)

Sikerült végre megoldanom, hogy az én előfizetésemhez is tudjak rendelni, viszont tegnap óta próbálom a T-Home-nál és nem tudják felvenni a rendelésemet rendszerhibára hivatkozva. Más tapasztalt ilyet? Állítólag lehet még rendelni.

(#667) Garold válasza Garold (#612) üzenetére

Garold
(senior tag)

Erre valaki? Univerzális megoldás is érdekelne...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#668) Vikt0r válasza Garold (#667) üzenetére

Vikt0r
(fanatikus tag)

Szerintem hozzá illőt nem fogsz találni csak univerzálist. Nézz szét a Vaterán vagy ebay-on.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#669) direwolf

direwolf
(őstag)

Azt nem tudjátok, hogy lehet ű-t meg ő-t írni? Az android keyboardal kalapos, a huawei-el még csak ékezetes se sikerül :F

(#670) bostone válasza foxi69 (#659) üzenetére

bostone
(őstag)

:) Köszönöm a választ, de nem jönni, hanem menni szeretnék vele.

(#671) mkRoland válasza direwolf (#669) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Smart Keyboard-ot használok, fekvő módban minden magyar karaktert elő lehet varázsolni.

[ Szerkesztve ]

(#672) direwolf válasza mkRoland (#671) üzenetére

direwolf
(őstag)

Kösz, ez jónak tűnik, de nem ingyenes :(

(#673) bikficc11 válasza direwolf (#672) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

anysoftkeyboard, ehhez van magyaritás is

(#674) Nara19 válasza orion23 (#644) üzenetére

Nara19
(senior tag)

A Cool Reader -ban 9 érintőmezőt lehet programozni.
A fontkészlete elég szűkös, bővíteni úgy lehet, hogy az SDCARD -on létrehozol egy fonts könyvtárat és ide ttf-eket teszel (true type fonts).
A Coolban kicsit körülményesebb a betűméret és a háttér fényerő állítás, mint pl. Aldikóban, de csak ez olvas rtf-et.

(#675) Nara19

Nara19
(senior tag)

GPS: első műhold keresésnél Wifi és GPS együtt ment (kint az udvaron). Kb. 3-5 perc alatt rátalált a műholdra. GPS-t azóta többször több órát használtam, teljesen korrektül, jól működik.
A Huawei előtt gondolkodtam egy olyan gépben, ami magyar garanciás, nem túl drága és a neve W-el kezdődik :) , de most már hiányozna a GPS.
Nagyon kedvelem ezt a kis gépet, csak a rossz szememnek kicsi helyenként a 7 col.

Tokot keresve végigjártam néhány város (Dunaújváros, Székesfehérvár, Veszprém) szolgáltatóit és néhány kisebb nagyobb boltot. Érdekes, hogy helyenként a táblagép, táblapc, tablet szó jelentését sem ismerték. Van itt piaci felfutási lehetőség :D

Tegnap este KTechStore-tól rendeltem fóliát és tokot, köszi a fórum segítséget.

(#676) direwolf válasza Nara19 (#675) üzenetére

direwolf
(őstag)

Én is rendeltem fólát és tokot KTechStore-ból, kösz a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

(#677) direwolf válasza bikficc11 (#673) üzenetére

direwolf
(őstag)

Köszi, ez jó lesz!

(#678) direwolf

direwolf
(őstag)

Bocs a sok postér, de most jutott eszembe, hogy a NFS Shiftet sikerült telepítenie valakinek? Ha igen hogyan?

(#679) yoyoboy válasza Nara19 (#675) üzenetére

yoyoboy
(újonc)

Ha véletlenül ezt a tokot vetted meg, akkor annyit tudnál róla mondani, hogy esetleg asztali tartóként is szolgál-e, hasonlóan, mint az Ipad 2 tokja?
Köszi a választ előre is!

(#680) foxi69 válasza yoyoboy (#679) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Igen, asztali tartóként használható. A támaszt egy patent rögzíti.

(#681) direwolf válasza direwolf (#678) üzenetére

direwolf
(őstag)

Megoldva, fut!

(#682) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Sziasztok az lenne a kérdésem,hogy az aldikohoz honnan tudok magyar könyveket letölteni,vagy tudtok valami hasonló ebook progit amihez tudok könyveket letölteni?Köszi

LG G6 & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#683) mkRoland válasza Nara19 (#675) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Én is végigjártam Székesfehérvár, Veszprém, Pápa üzleteit, ugyanilyen eredménnyel ("mi az a tablet?"), MediaMarkt-ban hordozható 7"-os DVD-hez való tokok vannak, nem tetszenek, nagyok, drágák! Auchanban nem volt 10"-nál kisebb, METRO ugyanez, egyetlen Telenor bolt volt, ahol az eladó csaj kapásból mutatta a Galaxy Tabhoz való kemény tokot, bele is próbálhattam, de sajnos közös megegyezéssel rájöttünk, hogy ez sem megfelelő méret!
Vatera-n van egy "tokmester" nick-nevű eladó, 1000 + 300 postáért nagyon jó minőségű, új, puha tartót árul RAKTÁRRÓL!

[ Szerkesztve ]

(#684) bikficc11 válasza mkRoland (#683) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

igen tokmestertől én is rendeltem, megbizható, 1200huf volt kivül vizlepergetős belül valami olyan anyag mint a monitortörlő kendőké))

(#687) A.J. Crowley

A.J. Crowley
(senior tag)

Információ megosztás arról, amiket sikerült működésre bírjak:
Eternal Legacy
Fishing Kings
NFS Shift
Oregon Trail
Samurai II.
Shadow Guardian
Shrek Kart

A többi Gameloftossal még küzdök...

(#688) totolala

totolala
(újonc)

Üdv!

Én is boldog tulajdonosa vagyok ennek a kütyünek... :)
Sajnos a marketen lévő skype nekem nem működik (a másik fél nem hall engem), illetve a videóhívás funkció nem elérhető...van esetleg más videochat program ami műxik?

(#689) kiskatz

kiskatz
(tag)

Sziasztok! Valaki mára vár futárt? Én már 1 hete megrendeltem de a dhl-nél ma sem tudnak semmit a csomagomról. :(

(#691) Surmi69 válasza totolala (#688) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Fring a te barátod. Akár négyen is tudtok egyszerre videokonferenciázni :D

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#692) totolala válasza Surmi69 (#691) üzenetére

totolala
(újonc)

Köszi, de nem látom, hogy lenne pc-s verziója is...és ha a másik fél pc-t használ? :)

(#693) Nara19 válasza mkRoland (#683) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Szombat este rendeltem meg, még nem érkezett meg. :)

(#694) Surmi69 válasza totolala (#692) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Ebben van egy rahedli kliens pl:MSN, ICQ, stb de ha jól tévedek régebben biztosan tudta a skype-t is, a mostanihoz meg már talán van is.... :U

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#695) bikficc11 válasza Surmi69 (#694) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

hívtak a inviteltől hogy megvagyok é elégedve, bolintottam neki, de mondtam a kamera fagyás problémát, hátha sokan mondják akkor bekattan nekik valami))

(#696) totolala válasza Surmi69 (#694) üzenetére

totolala
(újonc)

Köszi, ma kipróbálom :DD

(#697) bikficc11 válasza Nara19 (#693) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

Kitartás! :K

(#698) direwolf válasza bikficc11 (#695) üzenetére

direwolf
(őstag)

Az enyém még egyszer se fagyott. Mi a FW-ed száma? Nekem: S7-201uV100R001C178B011

@Surmi69: a skype-ot a saját kliensükön kívül egyik program se tudja, mert a skype protokollját nem adják ki :(

[ Szerkesztve ]

(#699) Surmi69 válasza direwolf (#698) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

A winmo-s fringem tökéletesen tudja :DDD de itt a mostani androidosban nincs :( érdekes

(#700) HuaweiU8500 válasza madagaszkar (#686) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

a hárombetűs program működéséhez a teljes direktori a belső sdén kell legyen, legalábis mások tapasztalatai szerint...

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.