Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Essentials #6 üzenetére

    Egyet értek veled, jól összeszedted. Ami még nagy probléma, az nem csak az ökoszisztéma, vagy hogy HMS-es telefonok vannak. Jók a kiegészítők, de azok is prémium áron mennek! Pl: Huawei Watch 3 Pro ment 180k-ért is. Namost hiába van huawei telefonom amit imádok, hiába keresem az alternatívát és vennék huawei kiegészítőket, ez annyira prémium áron megy, hogy inkább elméletben veszek egy apple watch 7-et, és elkezdem nézni az iphone-okat. De ez n vagyok, a Harmony OS-t nem ismerem biztos jó, csak az elműlt években láttuk az egyéni próbálkozásokat és nemigazán váltak be. Legyen szó Tizen-ről, vagy Windows-os Nokiákról (amik amúgy remek készülékek voltak, nekem is volt)

    #7 Kevin8997: Az olcsóság és remekség megvolt Honor márkanév alatt. De most ez is odaadja neked a google-os Magic 4-et olyan áron, hogy bankot kell rabolni érte. Amennyiért adják, azért meg vesz az ember inkább a iPhone Pro Max-ot. Az olcsó telefonjaik pedig elxiaomisodtak. 3-4 kamera van benne, cserébe 1 használható valamire és annyira azok sem olcsók...

    * Új Galaxy S21 FE tokok és üvegfóliák * Új Kyson 128GB pendrive * adatlapomon

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Essentials #6 üzenetére

    Ez gerjeszti a további birtoklási vágyat, ez ösztönzi az embereket arra, hogyha kütyüt cserélnek, akkor az ugyanattól a gyártótól legyen beszerezve, mint a telefonja.
    Nem írom alá. Nekem van/volt Huawei telom mégse vettem mást tőlük. Mert nincsenek összekötve a cuccok, mint pl az Applenál. Jobb helyeken ezt már termék összekapcsolásnak hívják. Dell notim van, Samsung/LG tv, Xiaomi óra, Tronsmart hangszóró és egy P30. Ha lesz olyan funkciója vagy tulajdonsága ami nekem szimpi majd megveszem. Sztem nagyon kevesen vannak most olyanok akik full márkahűek droid vonalon. És nem lehetetlen összerakni egy ilyen eszközt telo nélkül is. És a Huawei is mint minden gyártó először koppintot majd előállt az egyedi ötleteivel és húzó lett. Ugyanezt bármely más terméknél is meglehet csinálni.
    Jut eszembe a routerunk Huawei, de csak mert a T-home azt adta. És nem vagyok tőle elszállva.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák