Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    válasz tahepa #3762 üzenetére

    Ha a telón lévő recoveryvel a telóra v aló romot teszel fel, abból nem lesz tégla, pláne ha még a wipe-okat is megléped. Gond max. akkor lehetne, ha magasabb android főverzióról alacsonyabbra váltasz (pl. KK-ről JB-re) és más recovery van hozzá, de ekkor elvileg már a telepítés sem menne tudtommal, tégla nem keletkezne.

    Amúgy a #3743-ra reagálva:
    Én nem érzem, hogy extrém elvárásaim lennének. Zenét kb. csak repülőn hallgatok, ott meg közben úgysem lehet böngészni, ezért nem zavar a dolog. Játszani csak kis igényű játékokkal szoktam (vagy a gyerekeimmel) Viszont ami zavar, hogy nálam állandóan fut a pebble app és a pebble dialer (okosórához), plusz a dropbox fénykép szinkron és a backup to gmail szinkron (hívások, sms-ek), weather BZ időjárás a notibárra és a digical naprtár widget. Ezek kis programok, de már ez is elég (volt) ahhoz, hogy az AutomateIt rendszeresen kilövődjön a háttérben, pedig ezt minden telómon használtam korábban is automatiozálásra. Emiatt már ennek a használatától is eltekintettem az 1S-en, de a billenytűzet rendszeres akadása nálam betette a kaput. Ha pl. ide a fórumba akartam írni, akkor volt, hogy hosszú perceket kellett várnom, mire feljött a swype (minden telefonon ezt használom, számomra nincs alternatívája). Máskor meg feljött, aztán kiugrott, majd visszajött, néha csak egy újraindítás segített. Meg is váltam a telefontól és ebben az árfekvésben vettem egy jobbat, amivel nincs semmi ilyen gondom, azaz nem értek egyet azzal, hogy ebben az árban egy mai okostelefonon ilyen szintű kompromisszumokat kelljen kötnöm.

Új hozzászólás Aktív témák