- Bővebb Google-támogatást kap sok Garmin óra
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Poco X6 Pro - ötös alá
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Motorola Moto G56 - bátyja árnyékában
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
Új hozzászólás Aktív témák
-
RpPRO
őstag
rocket, ez nem rad vall....
Aszittem jobban utananeztel a dolgoknak.
Nos, hardware limitaltsag. Ez nem szol tul jol, igaz?
Par kulcsszot elejtek: master card, slave card, kulso csatlakozo ezekhez, Silicon Image SiL 1161, TMDS @ 165MHz.
Ami valszeg erintve van, az az x850 szeria, tehat crossfire-ban romlik majd a szemed. Remelhetoleg az uj kariknal nem lesz ilyesmi, mert az szanalmas volna.... -
RpPRO
őstag
Rocket, eleg baj, h belinkelted ezt a sok kepet ide. Pont olyan ez, mint ez a Sander Sassen gyerek, aki csinaltatta a fenti bencseket. A rage3d-n beszallt a vitaba, ahol elismerte, h NEM szemelyesen csinalta a teszteket, hanem elkuldte a timedemo scripteket a tavol-keleti ati partnerhez. Assse tudja milyen driverrel keszultek, nemis latott semmilyen fotot sem a kartyakrol, sem a korulmenyekrol.
A masik: nagy a szarkeveres. Tulhuzott x850? Meg szarazjeggel sem tudnanak 23,5 fpsrol 37.3-ra feltornazni egy ilyen kartyat....(Doom3)
A harmadik: overclockers.co.uk forumon Gibbo aszongya, h a sajtonak meg NEM kuldtek ki XT verziot, eddig csak az XL-es verziok vannak kint. Ez logikusnak tunik, lehet, h ezen teszteredmenyek a fentiek. Vagy pedig egyszeru hasrauteses dolog Sassen reszerol, mivel az ATI nem adott neki(k) tesztpeldanyt es ezert ezzel probalkozik. A 15 perc hirneve mindenesetre megvolt. Ennyi.
Izgalmasabb tema a Crossfire limitaltsag 1600x1200@60Hz vagy 1920x1200@52Hz, nem?
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Gigabyte RX 6800 16Gb Aorus (LCD kijelzős)
- GAINWARD RTX 4070 Ghost OC 12GB - ÚJ! 3 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS MASTER RX 6800 XT 16GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! Sapphire Nitro+ RX 6700XT 12GB Videokártya!
- PNY EPIC-X RGB RTX 5060Ti 16GB / Gigabyte EAGLE OC RTX 5070 12GB videokárty 3 év garancia 27% áfa
- Bomba ár! Dell Latitude E6430 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I HDMI I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Csere-Beszámítás! RGB Számítógép PC játékra! R5 5600X / RTX 3060Ti 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 - 15.6" FullHD IPS - i5-1135G7 - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- AKCIÓ! "ÚJ" Microsoft Surface 5 13,5 notebook - i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe IGP 27% áfa
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest