Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz Johny Bravo #18 üzenetére

    Csak a pontosság kedvéért, a hívószám-kijelzés szolgáltatás havidíja bruttó 192 Ft. Máshol már írtam egyébként, hogy ha vannak beváltható pontok, azzal 3-6-12 hónapra ki lehet fizeni a szolgáltatást. Ha így nézzük, már nincs is plusz költség. Sokan váltanak be erre pontot, az már más dolog, hogy mégtöbben vannak, akik sajnálják erre a pontjaikat, mert sokkal jobban esik nekik, mikor több ezer pontot számítunk be készülékvásárláskor. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, mire használja fel a pontjait. A másik két szolgáltatónál nincs ilyen pontrendszer, így ciki lenne nekik is pénzt kérni. Biztos irigylik is a T-Mobile-t, hogy ő még ilyen ''bevételre'' is szert tehet! :) Ugyanakkor való igaz, hogy ha egy Pannonos feltöltőkártyás (6 évig voltam ilyen, tudom miről van szó) lekérdi az egyenlegét, az 30 Ft. A PannOnline-on pedig sosem volt elég friss az adat... Szóval míg praktikumos voltam, szerintem havonta én is otthagytam legalább 6x30=180 Ft-ot a Pannonnál az egyenleg lekérdezésért. Viszont nézzük a több millió Domino-st... Mindig irigyeltem őket a díjmentes lehetőségért...

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák