Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz alamuszi #269 üzenetére

    "Mert az ugye egy apple user számára evidens, hogy egy gyenge minőségű 10 cm-es kábel 10 000 Ft."

    Hát nem tudom, én a tartalék kábelemet, hogy legyen egy a cégnél is kemény 1000 Ft-ért vettem és a fényképezőgépemhez a macska által megrágott microUSB kábelt is egy ezresért, szóval jó helyre járhatsz vásárolni, ahol egy Apple USB kábel 10 rugó :D

    "Valamint azt is megkérdezném, hogyha veszek egy Mac Mini-t, akkor miért nem adnak hozzá legalább 2 - 3 csatlakozót a Mini Display port-hoz"

    Ha veszel bármilyen notebookot, ahhoz miért nem adnak? Tudod én DVI-os monitort használok és nem jó sem a HDMI, sem a DSUB kimenet, kell egy átalakító, amit egyik gyártó sem mellékel (ja bocs, dehogynem, pont az Apple igen, ha meg neked nem elég a DVI, HDMI és mini Display port, akkor sajnállak).

    "És most jó lenne még esetleg, ha elkezdene valamelyik jól értesült a kereskedővel természetesen semmilyen viszonyban nem álló consuner, belinkelgetni $-os árakat."

    Már írtam, a problémáddal fordulj kedves politikusainkhoz, az áfát és a vámot egyelőre még nem az Apple határozza meg tudtommal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák